Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 a dokladnie?

mi inny radny napisał co innego.

"5.38 Oferty swoim RFA można składać, bez naliczania do maksymalnej liczby, jednakże zgodnie z zasadami danej tury"

Chyba, że coś się zmienia w niższych turach to nie patrzyłem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobrą radę. 

Tu jest regulamin:

 

A tu CBA FAQ:

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm

 

CTRL + F w połączeniu ze słowem klucz, dajmy na to frazę "no-trade" ze 127 punktów jakie zawiera CBA ( pewnie jakieś 180 stron druku ) wyszukuje tylko 14 razy, czego przeczytanie nie zajmie 5 minut. 

Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevcu napisał:

Pewnie idiotyczne pytanie ale już nie pamietam. Próg salary 109 mln z groszami a luxury 132 z groszami.

wydatki na obu poziomach liczymy od 112/115 mln i od .... mln (tutaj proszę o uszczegółowienie) 

sorry za ignorancję z mojej strony :)

 

@january - Starsza Kadrowa ds. Finansów. Proszę Koledze zza miedzy odpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy korekta umow, tak zeby salary się grało tyczy się takze ofert skladanych z mid-level?

chodzi o sytaucje w ktorej w momencie zlozenia oferty mid-level druzyna przekracza apron. ma wtedy 2 dni na korekte zeby zmiescic sie pod apron? co jak sie nie zmiesci?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

czy korekta umow, tak zeby salary się grało tyczy się takze ofert skladanych z mid-level?

chodzi o sytaucje w ktorej w momencie zlozenia oferty mid-level druzyna przekracza apron. ma wtedy 2 dni na korekte zeby zmiescic sie pod apron? co jak sie nie zmiesci?

Jeśli ktoś wygra głosowanie, a potem nie zdąży w 48h zrobić niezbędnego cap space, to dostaje ban na następną rundę FA oraz nie podpisuje żadnego gracza w bieżącej. Gracz podpisuje wtedy umowę z następnym na liście zespołem, który posiada odpowiedni cap space

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

sprawdź sobie w archiwum ankietę sprzed jakiegoś czasu

a ok myslalem, ze to tylko za przegrane serie, a tu mistrz wyjatek

znow jestem pokrzywdzony :(

kolejne miliony ukradzione

nikt w tej ldize nie został zrobiony w bambuko jak ja

Ps. w arkuszu nie zostały mi odjęte 216 k z ostatniego dealu.

jakby co nie mam o nic pretensji, ale no sporo juz bledow w ostatnim czasie zauwazylem u siebie, wiec zastanawiam sie jak jest u innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Modowie, @Eld 

z mojej strony apel, a jest on bardziej w imieniu gm'ow, którzy nie czytają regularnie tematów free agency i nie prześwietlą wszystkich komentarzy.

Stwórzmy osobny temat, gdzie każdy będzie miał jeden post na przytoczenie argumentacji, dlaczego dany gracz ma z nim podpisać kontrakt.

To nic nie kosztuje, a będzie o wiele bardziej przejrzyście i ułatwi to podejmowanie decyzji.

 

inaczej wszelka argumentacja w natłoku postów po prostu przepadnie. merytoryczne posty pomieszają się z nieistotnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.