Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

mogę mu zaproponować taki  kontrakt jak dostał w realu?

czyli 11.5 mln za 3 lata i u nas będzie ono liczone od sezonu 21'-22' ?

Dokładnie tak.

Patrz casus Kuzmy i Hornets  zeszłym roku. Jak byśmy wtedy to klepnęli - wszedł by od tego roku. 

Dodatkowo. Extension nie wlicza się do liczby ofert możliwych do złożenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Nie możesz tak zrobić. Stash czy zwolniony będzie u Ciebie do końca RS. Nie ma możliwości przedstawić mu w trakcie sezonu oferty.

A to nie jest tak, że jak w rl był stashowany, to od momentu jego pojawienia się w NBA mam rok na jego podpisanie - czyli mogę to zrobić również podczas sezonu? 

Nawet na kontrakt 1+1TO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

ok dzięki

A lajk gdzie?

I drugi w covidowym poradniku. Akurat mi serduszko wskoczy.

4 minuty temu, Alonzo napisał:

A to nie jest tak, że jak w rl był stashowany, to od momentu jego pojawienia się w NBA mam rok na jego podpisanie - czyli mogę to zrobić również podczas sezonu? 

Nawet na kontrakt 1+1TO? 

No tak, ale graczy podpisujemy w określonych okiernkach. Tu musi się specjalista CBA wypowiedzieć, czyli Karpik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

A lajk gdzie?

I drugi w covidowym poradniku. Akurat mi serduszko wskoczy.

No tak, ale graczy podpisujemy w określonych okiernkach. Tu musi się specjalista CBA wypowiedzieć, czyli Karpik.

Pamiętam, ze podczas sezonu podpytywałem o podpisanie u nas Anzejsa Pasecniksa stashowanego przez Suns i chyba @MarcusCamby napisał mi, że Suns mają cały sezon na decyzję co z nim zrobić. 

Oczywiście najchętniej podpisałbym go teraz, ale na chwilę obecną koliduje mi to o jakieś 0,5mln. z luxury tax. 

Jak nie można to spoko, ale czym się różni mój gracz do którego mam prawa od innego, którego podpisywałbym podczas sezonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

A u nas na pewno w tym sezonie będą trymestry? Pierwsza połówka przed przerwą jest wyraźnie zaplanowana na 36 spotkań, potem po iluś tam grach jeszcze będzie RL trade-deadline...

Ważna kwestia w przypadku również two-way (w tym sezonie ważniejsi, bo mogą grać w 50 spotkaniach) oraz tego o czym lekko wspominaliście - cząstkowych umów w trakcie sezonu, które nie jestem pewien czy są w pełni ustalone. Np podpisując swojego two-way po 2/3 sezonu to w 1 sezonie w Salary Cap będzie miał niecałe 300k tak?

Wstępne ustalenia Rady mówią o 24/24/24.

Co do drugiego akapitu to logika nakazuje odpowiedzieć, że tak, ale nie będzie mu można dawać dłuższego kontraktu niż do końca danego RS.

Dodatkowo przypominam o dacie 4 Kwietnia ustaloną przez RL NBA, gdzie do tej daty można podpisywać graczy aby mogli wziąć udział w play-in i playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

A u nas na pewno w tym sezonie będą trymestry? Pierwsza połówka przed przerwą jest wyraźnie zaplanowana na 36 spotkań, potem po iluś tam grach jeszcze będzie RL trade-deadline...

Ważna kwestia w przypadku również two-way (w tym sezonie ważniejsi, bo mogą grać w 50 spotkaniach) oraz tego o czym lekko wspominaliście - cząstkowych umów w trakcie sezonu, które nie jestem pewien czy są w pełni ustalone. Np podpisując swojego two-way po 2/3 sezonu to w 1 sezonie w Salary Cap będzie miał niecałe 300k tak?

Będą 3 trymestry, jedno okienko na wymiany to za mało. A 2-way będzie mógł grać w takim układzie w 2 trymestrach.

Co do tego Litwina, to moim zdaniem @Alonzo może tak zrobić, nigdzie nie jest napisane, że nie może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o poszerzenie tabelek gdzie wypisane są picki danej drużyny. Bo jak chcę posprawdzać to mając to zablokowane to nie mam jak. Obecnie mamy po 2 kolumny do tego przyznane (na szerokość), jest miejsce na danie po 3

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Prośba o poszerzenie tabelek gdzie wypisane są picki danej drużyny. Bo jak chcę posprawdzać to mając to zablokowane to nie mam jak. Obecnie mamy po 2 kolumny do tego przyznane (na szerokość), jest miejsce na danie po 3

Możesz kliknąć na daną kratkę i w wierszu u góry wyświetli Ci się cała zawartość tejże komórki.

Ale spróbuję coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kolader napisał:

Prośba o poszerzenie tabelek gdzie wypisane są picki danej drużyny. Bo jak chcę posprawdzać to mając to zablokowane to nie mam jak. Obecnie mamy po 2 kolumny do tego przyznane (na szerokość), jest miejsce na danie po 3

Oddaj cześć pickow. Wtedy się zmieści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

jbc moj arkusz nie jest uuzpeliony o podpisy deavisa i beasleya.

nie jest tez wpisane odjecie gotowki z dealu robinsona

@Eld @ozzy110 @MarcusCamby

Luźno. Po LM wszystko poprawię

Teraz, kolader napisał:

Jak się ma burdel to będę co chwilę pobierać ;)

 

Nie no kopia zapisuje się na koncie google raz i robisz co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.