Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

FA sprzed roku, III tura Justin Robinson- 3+TO z MLE dostał- imo ten kontrakt był w pełni gwarantowany (przynajmniej takie było założenie moje gdy go składałem tak samo z Diddym Silva i Miye Oni było) 

Rzeczywiście, trzeba go w takim układzie dopisać do rosteru Knicks, choć wg moich informacji jesteś właśnie adwokatem diabła ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

FA sprzed roku, III tura Justin Robinson- 3+TO z MLE dostał- imo ten kontrakt był w pełni gwarantowany (przynajmniej takie było założenie moje gdy go składałem tak samo z Diddym Silva i Miye Oni było) 

Z czego wynika to, że zarówno Silva, jak i Miye Oni mają swoje kontrakty wpisane jako niegwarantowane, skoro III tura z przed roku pokazuje co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z czego wynika to, że zarówno Silva, jak i Miye Oni mają swoje kontrakty wpisane jako niegwarantowane, skoro III tura z przed roku pokazuje co innego?

Nie wiem, ja tego nie wpisalem, sam byłem zaskoczony ze oni byli na szaro, byłem przekonany ze te kontrakty są gwarantowane (taki był zamysł przy ich składaniu) , No ale oni wiecznie na szaro byli wpisywani wiec myślałem ze przy minimalnych kontraktach z MLE drużyny maja możliwość co roku z nich zrezygnowac, ale dzisiaj w innej grze na podobnych zasadach się dowiedzialem, ze tak nie jest i te kontrakty są w pełni gwarantowane poza (ewentualnie) 4 rokiem, stad właśnie moje pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie widzę innej opcji niż Justin Robinson wracający do składu Knicks. On dostał kontrakty w pełni gwarantowane. Miye Oni i Silva też to czeka.

a ja nie widze opcji, ze wraca.

w takim razie kasujemy tamten trade. bo wiedzac, ze robinson jest gwarantowany, nie sciagnalbym go.

ewentualnie wzialbym pierwszego lepszego innego kasztana ktoremu konczy sie umowa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

a ja nie widze opcji, ze wraca.

w takim razie kasujemy tamten trade. bo wiedzac, ze robinson jest gwarantowany, nie sciagnalbym go.

ewentualnie wzialbym pierwszego lepszego innego kasztana ktoremu konczy sie umowa

Miej pretensje do cyganów, z którymi handlowałeś, na Tobie też spoczywa obowiązek sprawdzenia kontraktu gracza, którego pozyskujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Miej pretensje do cyganów, z którymi handlowałeś, na Tobie też spoczywa obowiązek sprawdzenia kontraktu gracza, którego pozyskujesz.

no no zaraz bedzie, ze spoczywa na mnie obowiazek spojrzenia na deale od poczatku gry.

nie robmy sobie jaj, bo to juz robi sie nieprzyjemne.

polecam art. 84 kodeksu cywilnego.

jedyne rozwiazanie to wycofanie dealu w zgodzie z obowiazujacyi przepisami jak juz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Miej pretensje do cyganów, z którymi handlowałeś, na Tobie też spoczywa obowiązek sprawdzenia kontraktu gracza, którego pozyskujesz.

CM nie ma żadnych obowiązków. Przecież sam o tym pisał. Nie ma obowiązku poświęcić 15 sekund aby sprawdzić przepływy pieniężne, nie ma obowiązku sprawdzenia kontraktu gracza, wymyśla jakieś domniemanie poprawności arkusza, gdzie +30 osób miało do niego dostęp ( włącznie z ex GMami ), więc każdy mógł zmieniać co chciał.

On jest tylko GM Knicks którzy zawsze mają pod górę. 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

polecam art. 84 kodeksu cywilnego.

A Ty znasz w ogóle prawidłową interpelację tego artykułu? 

"lub mogła z łatwością błąd zauważyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

"lub mogła z łatwością błąd zauważyć"

no znam. i tu nie mogla z latwoscia. 

jest tu ktos kto przy robieniu dealu sprawdzal czy wszystko bylo wpisane wczesniej poprawnie (3 lata wstecz)? to jak szukanie igly w stogu siana.

dzialalem z nalezyta starannoscia, jak przecietny uzytkownik tej gry

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Co Wy wymyśliliście teraz? 3+TO u nas zawsze było w schemacie jako domyślne 1+2+1 dla rookies, jako korzystne dla teamu składającego ofertę jeśli nie było innej klaryfikacji. I chcecie po roku, wymianach, zwolnieniu nagle zmieniać umowę jakiemuś zawodnikowi?

Ale to nie jest rookie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

To nie ma znaczenia, 0y experience.

Zawodnik dostał z wyjątku MLE czteroletni minimalny kontrakt. Niegwarantowane kontrakty są możliwe dopiero od IV tury.

Ja musiałem połknąć wiele żab. Wtedy też podpisałem Matt Thomasa, którego potem musiałem zwolnić. Nie wiem jak wyobrażasz sobie teraz, by gwarantowany trzyletni kontrakt zamienić w roczny.

Teraz, ozzy110 napisał:

Cudnie dziękuję. Nawet nie wiem czy nie było to uzgadniane miedzy innymi z @Qcin_69

Co to? Żarty sobie robisz?

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Cudnie dziękuję. Nawet nie wiem czy nie było to uzgadniane miedzy innymi z @Qcin_69

Wskaż mi, gdzie tu jest coś o niegwarantowanych kontraktach w ofercie. Nie wiem za co ty "cudnie dziękujesz"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.