Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LONGER01 napisał:

Ja w zeszłym sezonie Cancara miałem liczonego od 1,4mln bo rok wcześniej był u kogoś na Two way

McKinnie został przeze mnie wymieniony w I roku, ale nie pamiętam w którym momencie podpisał go Ashi.

15 minut temu, ignazz napisał:

Tylko czy to nie wkurza LBJ ze on Czeka na extension bo GM zajmuje się kontraktem za 800.000. 

A Ty muszisz każdy temat rozwalać? Jak nie Media Room to tu.

Kiedy niby January miał mu dać extension? W reofertach? Najwcześniej może w III turze która to rozpocznie się dopiero za parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że mogę pomóc, bo sam niedawno się tym interesowałem pod kątem mojego tegorocznego wyboru w 2 rundzie, którego planuję podpisać najpierw właśnie na two-way. W CBA (punkt 83) jest taki zapis:

Any Two-Way contract can be converted to a standard NBA contract at the team’s option. A Two-Way contract can be converted from the start of the July Moratorium through the day of the team’s last regular season game in the last year of the Two-Way contract. Once converted, the contract becomes a standard NBA contract that is in effect for the remainder of the term of the Two-Way contract. The player’s salary becomes the NBA minimum salary based on his years of service (pro-rated based on when the contract is converted). If the contract contains an Exhibit 10 bonus, the bonus amount converts to a salary guarantee.

Teraz pytanie czy kontrakt two-way zalicza się do NBA EXPERIENCE. Sprawdziłem to na przykładzie Konchara, który w całym poprzednim sezonie był w Grizzlies na kontrakcie two-way. Ma wpisany 1 rok stażu, tak że stawiam na 99,9%, że już by się nie kwalifikował na ten najniższy kontrakt, czyli te $898.310 w pierwszym roku normalnej umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inne pytanie, bo nadal nie wiadomo co z Maledonem RL (stash czy nie) przez sytuację kadrową Thunder. Do kiedy muszę go u nas podpisać / określić stash? Bo jest u nas w 1 rundzie wybrany.

Bo generalnie jeśli on będzie stashowany (wolałbym, zeby grał) to mam po podpisaniu Horforda, Barnesa i Bane'a z draftu 15 graczy w rosterze, jesli bedzie "normalny" to kogos musze zwolnic i po prostu chcialbym wiedziec do kiedy musze podjac decyzje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Lucas napisał:

To ja mam inne pytanie, bo nadal nie wiadomo co z Maledonem RL (stash czy nie) przez sytuację kadrową Thunder. Do kiedy muszę go u nas podpisać / określić stash? Bo jest u nas w 1 rundzie wybrany.

Bo generalnie jeśli on będzie stashowany (wolałbym, zeby grał) to mam po podpisaniu Horforda, Barnesa i Bane'a z draftu 15 graczy w rosterze, jesli bedzie "normalny" to kogos musze zwolnic i po prostu chcialbym wiedziec do kiedy musze podjac decyzje :P

 

W dniu 24.01.2020 o 23:31, Eld napisał:

-------------------------------

W nowym sezonie miały wejść następujące zmiany:

---------------------------

1. Zmiana w sprawie STASH.

Obecny system + brak stashy jak nie ma w RL dla I rundowców. Reszta wyjaśnień u @MarcusCamby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Lucas napisał:

To ja mam inne pytanie, bo nadal nie wiadomo co z Maledonem RL (stash czy nie) przez sytuację kadrową Thunder. Do kiedy muszę go u nas podpisać / określić stash? Bo jest u nas w 1 rundzie wybrany.

Bo generalnie jeśli on będzie stashowany (wolałbym, zeby grał) to mam po podpisaniu Horforda, Barnesa i Bane'a z draftu 15 graczy w rosterze, jesli bedzie "normalny" to kogos musze zwolnic i po prostu chcialbym wiedziec do kiedy musze podjac decyzje :P

Decyzję możesz podjąć do startu sezonu, ale jeśli on się załapie na umowę w Thunder (nie licząc 2-way), to musisz go podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, ze go musze podpisac jesli RL zostanie podpisany :P Moze malo precyzyjnie zadalem pytanie. Czy jesli na razie nie ma decyzji o jego podpisaniu to moge podpisac Bane, Horforda i Barnesa i nikogo nie zwalniac i w sytuacji, gdy Theo zostanie RL podpisany to wtedy kogos zwolnic i go podpisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.