Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ej to jak tu wszyscy nagle chcą puszczać ten deal to w takim razie Bridges powinien być u mnie, bo to ja się z Pablem pierwszy dogadałem w sprawie jego przejęcia i ten deal (mimo,że dla Pabla lepszy niż to co ostatecznie dostał) też został zawetowany :) Albo wetujemy wszystkim na tych samych zasadach, albo wcale :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, cvbe napisał:

Ej ej to jak tu wszyscy nagle chcą puszczać ten deal to w takim razie Bridges powinien być u mnie, bo to ja się z Pablem pierwszy dogadałem w sprawie jego przejęcia i ten deal (mimo,że dla Pabla lepszy niż to co ostatecznie dostał) też został zawetowany :) Albo wetujemy wszystkim na tych samych zasadach, albo wcale :P

Ej ale okienko jest zamknięte, więc deale to sobie dogadujemy między sobą i czekamy jak się otworzy.

Veta mogą pójść w momencie ogłoszenia dealu. Jak mamy vetować coś, czego nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Ej ale okienko jest zamknięte, więc deale to sobie dogadujemy między sobą i czekamy jak się otworzy.

Veta mogą pójść w momencie ogłoszenia dealu. Jak mamy vetować coś, czego nie ma?

No dobra, ale przecież jest oczywiste, że deale są dogadywane wcześniej (sam masz ze mną deal), więc jeśli obie strony zaakceptowały to wysyłamy do Komisza, żeby zaakceptował a nie, żeby za miesiąc były cyrki jak trzeba będzie cofnąć połowę wymian przez jeden deal, którego ten nie zaakceptuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

No dobra, ale przecież jest oczywiste, że deale są dogadywane wcześniej (sam masz ze mną deal), więc jeśli obie strony zaakceptowały to wysyłamy do Komisza, żeby zaakceptował a nie, żeby za miesiąc były cyrki jak trzeba będzie cofnąć połowę wymian przez jeden deal, którego ten nie zaakceptuje.

Umówmy się, że sytuacja prze covid była ( i w sumie nadal jest ) nader nadzwyczajna. Nie róbmy nie potrzebnych afer. Jeszcze się dobrze drugi lockdown nie zaczął, a już skaczecie sobie do gardeł. Chill. Chciał bym zobaczyć ten Wasz trade, ale poproszę na PM i również do wiadomości @MarcusCamby. Ocenimy, ale od razu piszę, że jeśli "przejdzie" to i tak @Pablo81 będzie decydował co wybierze.

Tego Winslowa z pickiem to sam bym wziął za cap space, które zresztą chyba będę posiadał ( zależne od salary ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no,bez jaj. Nie będziemy teraz cofać dealu Pablo z Clippers, który już przeszedł i został zaakceptowany. Imo najbardziej pokrzywdzony jest tu i tak Pablo tak btw,ale jeśli druga oferta też Mu się spodobała to ok. Po prostu musiał wziąć jedyną zaakceptowaną, zamiast mieć możliwość wyboru. 

Edit. A tak w ogóle to ja nie mam pretensji, zresztą rozmawiałem z Januarym na ten temat na priv i rozumiem kryteria. Po prostu milej by było, gdyby te kryteria oceny dealów były jednakowe dla każdego, a nie że mój deal ocenia January a inny Eld xd

Edytowane przez cvbe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że pomysł, aby to Elf i Marcus Camby oceniali wymiany jest bardzo dobry. Obaj są znani ze świetnych wymian i oceny wartości graczy, więc dadzą sobie z tym radę znakomicie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Regis napisał:

Uważam, że pomysł, aby to Elf i Marcus Camby oceniali wymiany jest bardzo dobry. Obaj są znani ze świetnych wymian i oceny wartości graczy, więc dadzą sobie z tym radę znakomicie. 

Jak gadamy o funkcjonowaniu beGM, mógł byś sobie darować złośliwości?

Zresztą widzę, że do dziś Cię boli ten Paul George gdzie z buta wchodząc do beGM go zatrzymałem, a nie trafił do Houston.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Regis napisał:

Czemu ma służyć ten kretyński komentarz?

Jeszcze od GMa, który jedyne czym się w BeGM sławił to odejściem w fatalnym stylu po przegranym głosowaniu Haywarda na FA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie był złośliwy komentarz, choć jeśli obaj tak pomyśleliście to chyba macie na tym punkcie jakieś kompleksy. 

Jako kretyn, który odszedł z gry w fatalnym stylu pewnie nie mam prawa głosu, ale jakby coś to uważam że o ile już wymiany nowych GM muszą być poddawane ocenie to powinno to być robione przez większość GM po wrzuceniu wymiany na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Regis napisał:

To nie był złośliwy komentarz, choć jeśli obaj tak pomyśleliście to chyba macie na tym punkcie jakieś kompleksy. 

Jako kretyn, który odszedł z gry w fatalnym stylu pewnie nie mam prawa głosu, ale jakby coś to uważam że o ile już wymiany nowych GM muszą być poddawane ocenie to powinno to być robione przez większość GM po wrzuceniu wymiany na forum. 

Przeczytaj raz jeszcze i pomyśl czy nie mógł być tak odebrany.

Co do drugiego akapitu - ja z tym nie mam problemu.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Regis napisał:

I jakbyś zauważył to właśnie o to, by oceniała społeczność GMów wnioskowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekajcie. Rozumiem, że nowi GM'owie muszą wysyłać trade'y do akceptacji i jak najbardziej jestem za, ale to czekanie do FA to kompletne nie halo. Większość graczy po cichu klepie wymiany wcześniej, nowi też i nagle za 1,5 miecha wyjdzie jakieś "ale" przy danej wymiane i poleci cała piramida, a koniec końców się okaże, że nowi GM'owie zostaną z tym co mieli jak obejmowali zespoły. Z tego co sobie przypominam, kiedy zdecydowałem się dołączyć do gry to od razu January zaznaczył, że moje wymiany idą przez niego i jakoś nie widziałem, żeby ktoś to wtedy kwestionował. Jedną wymianę już mi klepnął, drugą zawetował i ok, nie mam z tym problemu. Innym nowym też wetował deale i musieli z tym żyć. Co się stało to się nie odstanie, więc nie widzę powodów, żeby kwestionować decyzje Komisza dopóki nim był/jest. Jeżeli system oceny wymian się zmieni to wtedy mogę wznowić rozmowy w sprawie wymiany z Sotą (ale tego nie obiecuję, bo przecież różne rzeczy się mogą w najbliższym czasie dziać) i podesłać wam do oceny. Na teraz szanuję decyzję Januarego i działam dalej. I przestańcie robić wielkie dramy, bo to prowadzi tylko do tego, żeby gierka padła, a szkoda by było tego doświadczyć, zanim się w ogóle tak naprawdę zaczęło grać. Więcej luzu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, człowiek...morza napisał:

zglaszam sie jako chetny do oceny wymian nowych uczestnikow gry

Ale Twój szablon już mam.

Przecież wszystkie wymiany wg. CM są fatalne , poza tymi które przeprowadzają Knicks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Eld napisał:

Ale Twój szablon już mam.

Przecież wszystkie wymiany wg. CM są fatalne , poza tymi które przeprowadzają Knicks.

moze w tym lezy klucz do sukcesu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

Czyjego?

PS Jak trzeba będzie coś pomóc, być w jakiejś radzie czy c*** wie gdzie, to zgłaszam gotowość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

To czemu go nigdy nie odniosłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, karpik napisał:

Czyjego?

knicks, a w śladami za owymi radami, również sukces nowego gm'a

pomagalem tu niejednemu gm'owi i raczej nikt z tego tytulu nie narzeka.

a z nowych nigdy nikogo nie okradlem, co wiecej dorzucalem cos od siebie, gdy uwazalem, ze wymiana jak na czas w ktorej byla dokonywana jest nierowna (via deal z mirtociem i sariciem).

imo nie ma bardziej nieskazitelnej i kompetentnej osoby w lidze do przyjecia tej zaszczynej funkcji.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, karpik napisał:

Czyjego?

PS Jak trzeba będzie coś pomóc, być w jakiejś radzie czy c*** wie gdzie, to zgłaszam gotowość. 

Umiesz w BAE aby określić kto z niego skorzystał u nas w zeszłym roku?

Jakoś nie mam pomysłu jak się do tego zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Eld napisał:

Umiesz w BAE aby określić kto z niego skorzystał u nas w zeszłym roku?

Jakoś nie mam pomysłu jak się do tego zabrać.

Nie mam pojęcia kto brał BAE rok temu. Powinno to być w temacie z ofertami FA, chyba, że ktoś to skasował...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi