Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to problem dealu a tego, że GM Memphis z nami nie gra. A jak nie gra to jak ma robić deale? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Clippers maja nowego GM także wiec skąd ten Miles Bridges w Minny?

I Chicago także. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tecu napisał:

Nie jest to problem dealu a tego, że GM Memphis z nami nie gra. A jak nie gra to jak ma robić deale? 

Ten deal nie dotyczył Memphis, Winslow szedł do Clippers 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

To nie widzę problemu 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tecu napisał:

To nie widzę problemu 😀

Nikt go nie widzi poza Januarym, przecież dobro Lakers najważniejsze w tej grze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Przecież blokowany miał być deal z Memphis gdzie za friko szedł cap space. Ten deal napisany teraz to przecież inny jest wiec nie przekręcacie rzeczywistości i nie róbcie dramy zbędnej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież blokowany miał być deal z Memphis gdzie za friko szedł cap space. Ten deal napisany teraz to przecież inny jest wiec nie przekręcacie rzeczywistości i nie róbcie dramy zbędnej. 

Przecież to jest zupełnie inny deal, deal między Clippers a Minnesota, bez Memphis 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utworzyłbym komisje dla kwesti pending:

@january @tangiers jako finaliści plus @Tecu @karpik lub @Eld 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Przecież to jest zupełnie inny deal, deal między Clippers a Minnesota, bez Memphis 

No wiec jego nikt nie blokował a taki padł zarzut co do @january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ignazz napisał:

Utworzyłbym komisje dla kwesti pending:

@january @tangiers jako finaliści plus @Tecu @karpik lub @Eld 

No wiec jego nikt nie blokował a taki padł zarzut co do @january

Ja to nie wiem Ignazz jak mam Ci napisać żebyś uwierzył ze January zablokował ten deal inaczej niż to robię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ja to nie wiem Ignazz jak mam Ci napisać żebyś uwierzył ze January zablokował ten deal inaczej niż to robię 

To może ja pokaże z zaznaczonymi fragmentami. ( Przy okazji pokazując jak fatalnie działa opcja ignor na forum 😞

image.thumb.png.307f33423e8fc3b642aafdf96d753916.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yo ludzie, tez uważam ze należy ta kwestę weta uregulować, ale wyluzujcie. Okienko jeszcze nie otwarte, najpierw trade niech się pojawi w temacie i jak zostanie zawetowany, to możemy se pogadać, ale narazie robicie tylko niepotrzebne napięcie. 

Moim zdaniem macie tutaj z jednym racje na pewno - oczywiście nie może wiedzieć o planowanych transferach wcześniej niż inni, bo daje mu ta wiedza pewna przewagę. Moim zdaniem trade nowicjusza powinien pojawiać się normalnie w temacie i dopiero wtedy możemy se wetować czy debatować. I nie january sam, bo wiadomo chyba, ze czasem jest konflikt interesów. Tak bedzie najuczciwiej chyba. 

Niestety Qcin wciągnął widzę maca w prywatną wojenkę z januarym, i robicie nieprzyjemną atmosferę, jak znam życie zaraz się to skończy kolejna kłótnią i lockoutem. Mac szczerze myślałem ze kto jak to ale ty nie jesteś użytkownikiem który lubi się bawić w prowokowanie i passive aggresive teksty. Spokojnie mac, my wszyscy mamy tutaj tez coś do powedzenia, nie tylko january.

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez jestem zdegustowany postawa nowego GM któremu były GM zaszczepił złe geny i to na dzień dobry. To ze wklejony cytat (widziałem wcześniej ) zapowiadał walkę z wymiana w stylu z Memphis nie znaczy ze równy deal nie przejdzie. Podmieniliscie pionki bez zmiany narracji i teraz robicie zadymę. Dajcie spokój. Średnio @mac zaczynasz ponowna przygodę z beGM. 

@january zawetowałes wprost wymianę z Bridgesem i tymi pickami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Post będzie z mojej strony tylko jeden, więc naturalnie dłuższy.

Wielokrotnie na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów pisałem, że nie chcę być w żadnej radzie. W okolicach czerwca jednakże osoby odpowiedzialne ówcześnie za grę de facto zniknęły z forum. By gra nie padła przejalem stery, wykonałem dużo czarnej roboty i udało się już dostać ten sezon.

Zajmowanie się gra to wiele obowiązków w tym także kontrola wymian nowych GMow. Więc konsekwentnie analizuję przesyłane mi wymiany i część z nich odrzucam jako w mojej opinii bardzo krzywdzące dla nowych GMow. Ocena wymian w naturalny sposób jest subiektywna, nie mam wątpliwości, iż ktoś inny mógłby ocenić to inaczej. Dla mnie brak gigantycznej dopłaty do przejecia umowy Winslowa po tym sezonie jest dealem skrajnie niekorzystnym i tyle. Point is - robie tu swoje koniec tematu. Odnieść muszę się też do zarzutu,iż takie ocenianie przed czasem działa na moją korzyść. Cóż, obecnie mam z marszu zablokowane potencjalne wymienianie się z aż 5 zespołami, więc jak dla mnie to raczej spore utrudnienie.

Powtórzę po raz kolejny - ja bardzo chętnie oddam stery w inne ręce, zdecydowanie przyjemniej mi będzie jedynie prowadzić Lakers i nie tracić masy czasu i energii na prowadzenie gry, a także uzeranie się z poszczególnymi userami, którzy jak widać nic pozytecznego nigdy nie robiac naprawdę bywają delikatnie mówiąc niekulturalni.

Jeśli ktokolwiek z GMow, którzy cokolwiek dla gry zrobili (A nie są tylko roszczeniowymi krzykaczami) napiszę mi, iż przejmuje sam lub w jakiejś grupie bycie radnym lub radą to będę mega szczęśliwy i ż miejsca zajmować będę się wyłącznie swoimi Lakers.

Także panowie: Tecu, Longer, tangiers, ozzy, fluber, eld, Camby, karpik i pewnie kogoś pominalem - czekam na takie info.

Z góry mówię, iż w żadnej radzie wieloosobowej nie bede. To dodatkowa strata czas i energii dla mnie, bo by ustalić 1 szczegół trzeba się nameczyc straszliwie długo. A mi czasu i energii szkoda.

Do momentu takiej zmiany, na którą szczerze liczę i czekam z utęsknieniem podejmuje decyzję w 100% sam i zlewam chińskie posty jakie się pojawiają od niektórych, nie bede wchodził w polemiki na tak niskim poziomie.

Tyle z mojej strony, nie mam nic więcej do dodania. Wasz ruch, innych rozwiązań brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

41 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mac po co ta nagonka na Januarego ? Narazie niczego oficjalnie Ci nie zablokował, bo sezon transferowy jest nie otwarty.

Odpowiem z jednym poście tutaj:

Jaka nagonka?

Wyraziłem w temacie obok swoje zdanie, nie obrażając przy tym nikogo.

3 minuty temu, ignazz napisał:

Tez jestem zdegustowany postawa nowego GM któremu były GM zaszczepił złe geny i to na dzień dobry. To ze wklejony cytat (widziałem wcześniej ) zapowiadał walkę z wymiana w stylu z Memphis nie znaczy ze równy deal nie przejdzie. Podmieniliscie pionki bez zmiany narracji i teraz robicie zadymę. Dajcie spokój. Średnio @mac zaczynasz ponowna przygodę z beGM. 

Też jestem zdegustowany.

Kilku userów zaczęło ekspercko komentować wymianę z udziałem Memphis, która w ogóle nie brała udziału w wymianie. To chyba pokazuje, że na starcie są uprzedzeni?

Nie wiedzieli o jaką wymianę chodzi, ale skomentowali już jednostronnie.

3 minuty temu, ignazz napisał:

Średnio @mac zaczynasz ponowna przygodę z beGM. 

Cóż, pozostaje mi przeprosić wszystkie inne pozostałe zawiedzione osoby.

Patrzę co takie złego napisałem i nie widzę tego.

Więc raczej to Wy na mnie patrzycie przez pryzmat niechęci do qcina.

Nie będę ukrywał, że jedynym powodem dla któego zdecydowałem się dołączyć jest to, że mnie o to poprosił, a go w pewien sposób lubię.

Obiecał pomoc na starcie, więc się zgodziłem.

Jednak ta gra ewidentnie nie dla mnie, lubiłem sobie wpaść i poczytać dramy, ale i trochę trudno o fun.

Mam nadzieję, że nie będzie mi już nikt proponować żadnych przejęć itp, widząc jakim fiaskiem się potoczyła moja obecność w tej grze.

Takie tylko pytanko @ignazz i @RonnieArtestics

nana temat poniższej wiadomości z przed kilku dni ( zanim cokolwiek napisałem coś co nawet Wy uznajecie za negatywne jako GM ) :

W dniu 18.10.2020 o 14:39, january napisał:

Nie chcę BMFa w Socie, przyzwyczaiłem się do coacha-głąba tam :P 

Chociaż BMF anty-Bron i january pro-Bron w potencjalnej serii to jednak byłoby coś fajnego :) 

Imo wiadomość ta jest jednoznaczna, że ja i qcin to jesteśmy głąby.

Ale na ten wpis nie zareagował żaden user.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, że deal powinna oceniać więcej niż jedna osoba. Ten deal jest dyskusyjny, ale nie widzę tu grabieży. Spadły umowy z tego pamiętnego 2016 roku, pojawiło się w niektórych klubach sporo cap space i tak na prawdę nie ma w kogo inwestować. Rynek na FA jest ubogi, a nikt nie zrzuca złych umów.

Do tego pick Warriors 21 to bardzo ciekawa sprawa. Curry po półtorarocznej przerwie, Draymond Green po roku, a przecież nawet jak była przerwa 3 miesięczna to miał ogromne problemy z motywacją, trzymaniem wagi i formy w ostatnich latach. I jeszcze jeden Otto Porter, a tak to sami garbage playerzy w rotacji. Warriors są na restrykcjach finansowych, bardzo ograniczne możliwości wzmocnień, także ten pick może być bardzo mocny.

I skoro Winslow został przekreślony za jeden sezon, to Miles Bridges w poprzednim sezonie też nie wyglądał jak gracz o wartości first picka, a raczej jakiegoś średniego 2nd roundera.

Dwóch nowych GMów się dogadało i ja bym to puścił. Szkoda, że Jasiek znowu chce się bawić w jednoosobową instancje. Tu powinno być miejsce do polemiki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Braveheart mnie pytał o opinię po fakcie i napisałem mu o Winslowie to samo, co january, to co Qcin zaoferował mocno rozmijało się z sytuacją Clippers. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mac byś był dłużej tu to byś wyczuł ze pozwalamy sobie na epitety ciut swobodniej niż na otwartym forum. Osobiście Q jako fana Jazz i świetnego kompana uwielbiam ale tu za uszami / mimo ze to wysoki przystojny gość z poczuciem humoru /trochę ma. Z reszta odchodzi z powodów dwuznacznych gdzie tak się teraz złożyło ze jesteś w epicentrum tych właśnie dwuznacznych wydarzeń. Gm się zmienił a zadymka dalej trwa. Sezon wymian się nie zaczął formalnie a już jesteś aktorem na scenie wespół z innym nowicjuszem. A Q tak niejako na dodatek staje się adwokatem wymian. Nie dziw się proszę ze przyjmujemy dosyć chłodno taka sytuacje bo zmiana gm miała za cel odejście od pewnych praktyk a tu co gorsza zaczyna się conajmniej podobnie. Nie chcemy aby gra zamieniła się w zabawę kto pierwszy orznie rookasa. 

A co do wymiany z Memphis to Q celowo zastosował przemilczenie i podmianke klocków. Oczywiście ze złe przyjęliśmy opcje za friko z KungfuniedostepnymBestia a lepiej ta z tym pickiem Golden. Co warte podkreślić to bardzo dobra wymiana także dla Minny. 

Martwi mnie tylko to co zawsze. Nie sprawdziłeś wraz z innym nowym gm odpowiedniej wyceny graczy zaangażowanych w wymianę bo nie jest to etap jeszcze oficjalny i cześć gm po prostu jeszcze nie jest aktywna. Złe dla gry są takie praktyki ze robi się wymianę przed czasem bez benchmarków przez rookie. 

Warto poczekać na otwarcie okienka i pojawienie się wszystkich 29 partnerów bo czasem i KfB zajrzy i cos klepnie. 

Sam już rozmawiam o korektach składu ale nikogo nie przymuszam aby klepnąć ostatecznie. Wprost przeciwnie cześć gm poprosiłem o namyslenie się i dostępność wtedy kiedy nadejdzie czas. Nic na sile. Nic za szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, ignazz napisał:

Sezon wymian się nie zaczął formalnie a już jesteś aktorem na scenie wespół z innym nowicjuszem.

W jakim sensie aktorem? Rozmowy odbywały się po cichu. Ja żadnych scen nie robię. Znam zasady i szanuję decyzję Januarego o czym mu od razu napisałem. Nie mam do niego pretensji i będę szukał innych opcji, tym razem pewnie bardziej cierpliwie. 

Btw, z postu maca chyba wynika, że jedak rezygnuje z prowadzenia Soty (przynajmniej takie mam odczucia). Z tego co wiem w takim przypadku czy ze zgodą Komisza czy bez, deal ostatecznie upada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W znaczeniu uczestnikiem. Nic negatywnego tylko chodzi mi o to ze akurat właśnie pojawił się scenariusz gdzie zmiana GM miała za zadanie uniknąć tego typu ruchów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie również deal do puszczenia. Nie skreślał bym chłopaka po jednym sezonie, a w takich Clippersach może grać to co lubi. Dopłata za cap space też wydaje się ok.

Z RL NBA chyba niektórym się zapomniało co i ile dostało Memphis za przygarnięcie dziadzia Iguany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi