Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, MMM2121 napisał:

Gdzie mogę podpisać Dorta? 
Jak jest w końcu sytuacja Golden z pickami? Bo w arkuszu są podobno błędy?

pozdraiwam (nie ogarniający Gm Golden)  

Podpisujesz go w temacie rookie deals 19/20, ale jeszcze nie możesz tego zrobić. Czekaj na otwarcie FA.

O które picki chodzi? Idzie to w 5 min sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Eld napisał:

Podpisujesz go w temacie rookie deals 19/20, ale jeszcze nie możesz tego zrobić. Czekaj na otwarcie FA.

O które picki chodzi? Idzie to w 5 min sprawdzić.

Rok 25 Golden w arkuszu go mam i z taka perspektywa przystępowałem do prowadzenia Golden, a okazuje się, ze może być u Nets 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Takie pytanko - czy będzie taka piękna rozpiska, kto ma jakie wyjątki do użycia? Bo nie ogarniam tego a warto by było przed FA się przygotować troszkę :)

Właśnie to sprawdzałem pod kątem BAE i wygląda mi na to, że w zeszłym roku nikt nie użył BAE, czyli wszyscy je będą mieć teraz. @january potwierdzisz?

Rozpiska znów jest uzależniona od Salary Cap, ale jeśli Ty nie zejdziesz poniżej 100M z kontraktami to masz Full MLE. Choć to takie patykiem po pisaku pisane.

Sprawa prosta. Jeśli Twój Cap Space jest większy niż Full MLE to oznacza, że masz to mniejsze MLE, czyli Room MLE. Jeśli natomiast po wymianach wpadasz w tax, masz tylko i wyłącznie taxpayera czyli max jakieś 18/3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cvbe napisał:

Takie pytanko - czy będzie taka piękna rozpiska, kto ma jakie wyjątki do użycia? Bo nie ogarniam tego a warto by było przed FA się przygotować troszkę :)

Kiedyś robiłem, al historia pokazuje, że to głupiego robota, bo co turę wyjątek może się zmienić :)

9 minut temu, MMM2121 napisał:

To teoche nie fajna sytuacja. Bo obejmując Golden, trochę inny były perspektywy 

Zamień się z Tomkiem na Grizzlies. Niech sprząta swoją stajnie Augiasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Zamień się z Tomkiem na Grizzlies. Niech sprząta swoją stajnie Augiasza :)

 

1 minutę temu, mac napisał:

Piszesz serio, bo to chyba by było całkiem dobra opcja

Zdecydowany sprzeciw bo to co MMM2121 robił pod koniec T2 aby tą kuwetę ogarnąć nie ruszając najważniejszych graczy zasługuje naprawdę na uznanie. Zszedł chyba z 20M wtedy.

@MMM2121 nie dziś, ale prześledzę Twoje picki bardzo szczegółowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Zdecydowany sprzeciw bo to co MMM2121 robił pod koniec T2 aby tą kuwetę ogarnąć nie ruszając najważniejszych graczy zasługuje naprawdę na uznanie. Zszedł chyba z 20M wtedy.

Tak średnio byłem fanem jego ruchów w Warriors z tym zrzucaniem wszystkich assetów świata za drobne oszczędności, ale może się obroni. Nauczył się chłopak po kiepskim epizodzie w Bulls, więc może to MMM2121 powinien teraz z grupką ciekawych rookie, cap space i jedynką w drafcie przejąć Grizzlies, a Tomek ogarniać swoje Warriors.

Chociaż były już takie przypadki. Fatalny Regis w Celtics dostał potem Rockets z Hardenem ( tam już bardzo dobra polityka, mimo kontrowersji z oddaniem Hardena ) czy niejaki Eld, który też w Celtics miał średnie rządy, dostał fajną ekipę z Thunder :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa a mogłem mieć tego Dorta za paczkę zimnych frytek...

Ja tam osobiście wolał bym prowadzić GSW niż Memphis. Trzech zaje grajków w prime i top3 strzelców za 3 w historii NBA. O czym my gadamy? Nagle Memphis stało się sexy bo Eld je ładnie opisał i wpadła im jedynka?

Liczę tylko na aktywność @Tomek9248, bo teraz to sprawa kluczowa.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tak średnio byłem fanem jego ruchów w Warriors z tym zrzucaniem wszystkich assetów świata za drobne oszczędności, ale może się obroni. Nauczył się chłopak po kiepskim epizodzie w Bulls, więc może to MMM2121 powinien teraz z grupką ciekawych rookie, cap space i jedynką w drafcie przejąć Grizzlies, a Tomek ogarniać swoje Warriors.

Chociaż były już takie przypadki. Fatalny Regis w Celtics dostał potem Rockets z Hardenem ( tam już bardzo dobra polityka, mimo kontrowersji z oddaniem Hardena ) czy niejaki Eld, który też w Celtics miał średnie rządy, dostał fajną ekipę z Thunder :P

Był też chyba przypadek GMa co prowadził zespół od początku, przejął inny. Poprzedni klub zdobył tytuł bez niego, po czym znów do niego wrócił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jest z 10+ trudniejszych organizacji do prowadzenia niż Warriors aktualnie.

Najgorzej chyba Celtics, Pelicans, Kings, Pacers i Cavaliers.

Nie mam pojęcia co w tym zestawieniu robi Pelicans, które w przeciwieństwie do konkurentów ma sporo fajnych sexy first picków w tym swoje oraz kilka solidnych rookasów.

Za bardzo patrzycie przez pryzmat Walla i Griffina. Gdzie Blake za rok będzie expiringiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Jest z 10+ trudniejszych organizacji do prowadzenia niż Warriors aktualnie.

Najgorzej chyba Celtics, Pelicans, Kings, Pacers i Cavaliers.

Nie ma na tej liście Blazers, no patrz Pan - co za przypadek. 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Tak średnio byłem fanem jego ruchów w Warriors z tym zrzucaniem wszystkich assetów świata za drobne oszczędności, ale może się obroni. Nauczył się chłopak po kiepskim epizodzie w Bulls, więc może to MMM2121 powinien teraz z grupką ciekawych rookie, cap space i jedynką w drafcie przejąć Grizzlies, a Tomek ogarniać swoje Warriors.

Chociaż były już takie przypadki. Fatalny Regis w Celtics dostał potem Rockets z Hardenem ( tam już bardzo dobra polityka, mimo kontrowersji z oddaniem Hardena ) czy niejaki Eld, który też w Celtics miał średnie rządy, dostał fajną ekipę z Thunder :P

Imho większość decyzji była dobra, pierwszy deal może za mało wyciągnąłem, ale ogólnie sytuacja Golden była tragiczna pod względem finansów. Dużo pracy to kosztowało, ale finansowo to się spięło i to bez użycia 1 rundowego picku czy znanego nazwiska. 
 

teraz ten zespół tez ma jakieś perspektywy, ofensywny superstar i sensowni kompanii do defensywy.

jezeli @Tomek9248 chciałby powrócić do Golden to myśle, ze sensownie to ogarniałem i nawet bym się wymienił na Memphis, ale to chciałbym usłyszeć jego głos w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.