Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że deal powinna oceniać więcej niż jedna osoba. Ten deal jest dyskusyjny, ale nie widzę tu grabieży. Spadły umowy z tego pamiętnego 2016 roku, pojawiło się w niektórych klubach sporo cap space i tak na prawdę nie ma w kogo inwestować. Rynek na FA jest ubogi, a nikt nie zrzuca złych umów.

Do tego pick Warriors 21 to bardzo ciekawa sprawa. Curry po półtorarocznej przerwie, Draymond Green po roku, a przecież nawet jak była przerwa 3 miesięczna to miał ogromne problemy z motywacją, trzymaniem wagi i formy w ostatnich latach. I jeszcze jeden Otto Porter, a tak to sami garbage playerzy w rotacji. Warriors są na restrykcjach finansowych, bardzo ograniczne możliwości wzmocnień, także ten pick może być bardzo mocny.

I skoro Winslow został przekreślony za jeden sezon, to Miles Bridges w poprzednim sezonie też nie wyglądał jak gracz o wartości first picka, a raczej jakiegoś średniego 2nd roundera.

Dwóch nowych GMów się dogadało i ja bym to puścił. Szkoda, że Jasiek znowu chce się bawić w jednoosobową instancje. Tu powinno być miejsce do polemiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac byś był dłużej tu to byś wyczuł ze pozwalamy sobie na epitety ciut swobodniej niż na otwartym forum. Osobiście Q jako fana Jazz i świetnego kompana uwielbiam ale tu za uszami / mimo ze to wysoki przystojny gość z poczuciem humoru /trochę ma. Z reszta odchodzi z powodów dwuznacznych gdzie tak się teraz złożyło ze jesteś w epicentrum tych właśnie dwuznacznych wydarzeń. Gm się zmienił a zadymka dalej trwa. Sezon wymian się nie zaczął formalnie a już jesteś aktorem na scenie wespół z innym nowicjuszem. A Q tak niejako na dodatek staje się adwokatem wymian. Nie dziw się proszę ze przyjmujemy dosyć chłodno taka sytuacje bo zmiana gm miała za cel odejście od pewnych praktyk a tu co gorsza zaczyna się conajmniej podobnie. Nie chcemy aby gra zamieniła się w zabawę kto pierwszy orznie rookasa. 

A co do wymiany z Memphis to Q celowo zastosował przemilczenie i podmianke klocków. Oczywiście ze złe przyjęliśmy opcje za friko z KungfuniedostepnymBestia a lepiej ta z tym pickiem Golden. Co warte podkreślić to bardzo dobra wymiana także dla Minny. 

Martwi mnie tylko to co zawsze. Nie sprawdziłeś wraz z innym nowym gm odpowiedniej wyceny graczy zaangażowanych w wymianę bo nie jest to etap jeszcze oficjalny i cześć gm po prostu jeszcze nie jest aktywna. Złe dla gry są takie praktyki ze robi się wymianę przed czasem bez benchmarków przez rookie. 

Warto poczekać na otwarcie okienka i pojawienie się wszystkich 29 partnerów bo czasem i KfB zajrzy i cos klepnie. 

Sam już rozmawiam o korektach składu ale nikogo nie przymuszam aby klepnąć ostatecznie. Wprost przeciwnie cześć gm poprosiłem o namyslenie się i dostępność wtedy kiedy nadejdzie czas. Nic na sile. Nic za szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

Sezon wymian się nie zaczął formalnie a już jesteś aktorem na scenie wespół z innym nowicjuszem.

W jakim sensie aktorem? Rozmowy odbywały się po cichu. Ja żadnych scen nie robię. Znam zasady i szanuję decyzję Januarego o czym mu od razu napisałem. Nie mam do niego pretensji i będę szukał innych opcji, tym razem pewnie bardziej cierpliwie. 

Btw, z postu maca chyba wynika, że jedak rezygnuje z prowadzenia Soty (przynajmniej takie mam odczucia). Z tego co wiem w takim przypadku czy ze zgodą Komisza czy bez, deal ostatecznie upada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej to jak tu wszyscy nagle chcą puszczać ten deal to w takim razie Bridges powinien być u mnie, bo to ja się z Pablem pierwszy dogadałem w sprawie jego przejęcia i ten deal (mimo,że dla Pabla lepszy niż to co ostatecznie dostał) też został zawetowany :) Albo wetujemy wszystkim na tych samych zasadach, albo wcale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cvbe napisał:

Ej ej to jak tu wszyscy nagle chcą puszczać ten deal to w takim razie Bridges powinien być u mnie, bo to ja się z Pablem pierwszy dogadałem w sprawie jego przejęcia i ten deal (mimo,że dla Pabla lepszy niż to co ostatecznie dostał) też został zawetowany :) Albo wetujemy wszystkim na tych samych zasadach, albo wcale :P

Ej ale okienko jest zamknięte, więc deale to sobie dogadujemy między sobą i czekamy jak się otworzy.

Veta mogą pójść w momencie ogłoszenia dealu. Jak mamy vetować coś, czego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ej ale okienko jest zamknięte, więc deale to sobie dogadujemy między sobą i czekamy jak się otworzy.

Veta mogą pójść w momencie ogłoszenia dealu. Jak mamy vetować coś, czego nie ma?

No dobra, ale przecież jest oczywiste, że deale są dogadywane wcześniej (sam masz ze mną deal), więc jeśli obie strony zaakceptowały to wysyłamy do Komisza, żeby zaakceptował a nie, żeby za miesiąc były cyrki jak trzeba będzie cofnąć połowę wymian przez jeden deal, którego ten nie zaakceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No dobra, ale przecież jest oczywiste, że deale są dogadywane wcześniej (sam masz ze mną deal), więc jeśli obie strony zaakceptowały to wysyłamy do Komisza, żeby zaakceptował a nie, żeby za miesiąc były cyrki jak trzeba będzie cofnąć połowę wymian przez jeden deal, którego ten nie zaakceptuje.

Umówmy się, że sytuacja prze covid była ( i w sumie nadal jest ) nader nadzwyczajna. Nie róbmy nie potrzebnych afer. Jeszcze się dobrze drugi lockdown nie zaczął, a już skaczecie sobie do gardeł. Chill. Chciał bym zobaczyć ten Wasz trade, ale poproszę na PM i również do wiadomości @MarcusCamby. Ocenimy, ale od razu piszę, że jeśli "przejdzie" to i tak @Pablo81 będzie decydował co wybierze.

Tego Winslowa z pickiem to sam bym wziął za cap space, które zresztą chyba będę posiadał ( zależne od salary ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no,bez jaj. Nie będziemy teraz cofać dealu Pablo z Clippers, który już przeszedł i został zaakceptowany. Imo najbardziej pokrzywdzony jest tu i tak Pablo tak btw,ale jeśli druga oferta też Mu się spodobała to ok. Po prostu musiał wziąć jedyną zaakceptowaną, zamiast mieć możliwość wyboru. 

Edit. A tak w ogóle to ja nie mam pretensji, zresztą rozmawiałem z Januarym na ten temat na priv i rozumiem kryteria. Po prostu milej by było, gdyby te kryteria oceny dealów były jednakowe dla każdego, a nie że mój deal ocenia January a inny Eld xd

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Regis napisał:

Uważam, że pomysł, aby to Elf i Marcus Camby oceniali wymiany jest bardzo dobry. Obaj są znani ze świetnych wymian i oceny wartości graczy, więc dadzą sobie z tym radę znakomicie. 

Jak gadamy o funkcjonowaniu beGM, mógł byś sobie darować złośliwości?

Zresztą widzę, że do dziś Cię boli ten Paul George gdzie z buta wchodząc do beGM go zatrzymałem, a nie trafił do Houston.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Regis napisał:

Uważam, że pomysł, aby to Elf i Marcus Camby oceniali wymiany jest bardzo dobry. Obaj są znani ze świetnych wymian i oceny wartości graczy, więc dadzą sobie z tym radę znakomicie. 

Czemu ma służyć ten kretyński komentarz?

Jeszcze od GMa, który jedyne czym się w BeGM sławił to odejściem w fatalnym stylu po przegranym głosowaniu Haywarda na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był złośliwy komentarz, choć jeśli obaj tak pomyśleliście to chyba macie na tym punkcie jakieś kompleksy. 

Jako kretyn, który odszedł z gry w fatalnym stylu pewnie nie mam prawa głosu, ale jakby coś to uważam że o ile już wymiany nowych GM muszą być poddawane ocenie to powinno to być robione przez większość GM po wrzuceniu wymiany na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Regis napisał:

To nie był złośliwy komentarz, choć jeśli obaj tak pomyśleliście to chyba macie na tym punkcie jakieś kompleksy. 

Jako kretyn, który odszedł z gry w fatalnym stylu pewnie nie mam prawa głosu, ale jakby coś to uważam że o ile już wymiany nowych GM muszą być poddawane ocenie to powinno to być robione przez większość GM po wrzuceniu wymiany na forum. 

Przeczytaj raz jeszcze i pomyśl czy nie mógł być tak odebrany.

Co do drugiego akapitu - ja z tym nie mam problemu.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Regis napisał:

To nie był złośliwy komentarz, choć jeśli obaj tak pomyśleliście to chyba macie na tym punkcie jakieś kompleksy. 

Jako kretyn, który odszedł z gry w fatalnym stylu pewnie nie mam prawa głosu, ale jakby coś to uważam że o ile już wymiany nowych GM muszą być poddawane ocenie to powinno to być robione przez większość GM po wrzuceniu wymiany na forum. 

I jakbyś zauważył to właśnie o to, by oceniała społeczność GMów wnioskowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie. Rozumiem, że nowi GM'owie muszą wysyłać trade'y do akceptacji i jak najbardziej jestem za, ale to czekanie do FA to kompletne nie halo. Większość graczy po cichu klepie wymiany wcześniej, nowi też i nagle za 1,5 miecha wyjdzie jakieś "ale" przy danej wymiane i poleci cała piramida, a koniec końców się okaże, że nowi GM'owie zostaną z tym co mieli jak obejmowali zespoły. Z tego co sobie przypominam, kiedy zdecydowałem się dołączyć do gry to od razu January zaznaczył, że moje wymiany idą przez niego i jakoś nie widziałem, żeby ktoś to wtedy kwestionował. Jedną wymianę już mi klepnął, drugą zawetował i ok, nie mam z tym problemu. Innym nowym też wetował deale i musieli z tym żyć. Co się stało to się nie odstanie, więc nie widzę powodów, żeby kwestionować decyzje Komisza dopóki nim był/jest. Jeżeli system oceny wymian się zmieni to wtedy mogę wznowić rozmowy w sprawie wymiany z Sotą (ale tego nie obiecuję, bo przecież różne rzeczy się mogą w najbliższym czasie dziać) i podesłać wam do oceny. Na teraz szanuję decyzję Januarego i działam dalej. I przestańcie robić wielkie dramy, bo to prowadzi tylko do tego, żeby gierka padła, a szkoda by było tego doświadczyć, zanim się w ogóle tak naprawdę zaczęło grać. Więcej luzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.