Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, jeżeli mój nick ma być przeszkodą w karierze w begm, to muszę zmienić na "coś innego 81", tylko muszę pomyśleć - co :)

42 minuty temu, mac napisał:

No to dobrze porownalem, aka najwiecej tytulow na barkach droba, timaD, manu, kawhiego, a do tego autodestrukcyjne deale jak Rodmana czy Kawhiego :o

Można odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że ww. zrobili kariery dzięki Gregowi. Ale temat był był już wałkowany po stokroć, więc można sobie odpuścić w sobotnią noc :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

Mozna odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że ww. zrobili kariery dzięki Gregowi. Ale temat był był już wałkowany po stokroć, więc można sobie odpuścić w sobotnią noc :)

No raczej nie mozna, chyba ze mozna tez napisac ze Spoelstra nauczyl Lebrona wygrywac i ten zrobil kariere dzieki niemu..

 

A co do nicku to serio nie kumam o co chodzi, w profilowym maz 2 z moich top4 ulubionych zawodnikow ever.

No i ja tu nie gram i nie glosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

A szkoda :)

Why?

Jestem na biezaco.

Jeden z userow tej gry codziennie mi pisze swoj sklad, swoje przemyslenia i ze jest goatem, ktoremu reszta zazdrosci zajebistosci.

Kiedys tez jechalem z ignazem autem 200km i tez cala jazde o beGM gadalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Why?

Jestem na biezaco.

Jeden z userow tej gry codziennie mi pisze swoj sklad, swoje przemyslenia i ze jest goatem, ktoremu reszta zazdrosci zajebistosci.

Kiedys tez jechalem z ignazem autem 200km i tez cala jazde o beGM gadalismy.

Który GM jest tym the one. 
o nicku był żart bo przecież chodzi ze Popa nie znosisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mac napisał:

No raczej nie mozna, chyba ze mozna tez napisac ze Spoelstra nauczyl Lebrona wygrywac i ten zrobil kariere dzieki niemu..

 

A co do nicku to serio nie kumam o co chodzi, w profilowym maz 2 z moich top4 ulubionych zawodnikow ever.

No i ja tu nie gram i nie glosuje.

Spo może i nie nauczył ale zobacz ile znaczy dla Heat dzisiaj. To samo przez tyle lat robił Pop dla spurs. 

Wiele razy wykręcał lepszy wynik niż skład. 
spieprzyl swoje tez bo dziadzieje strasznie ale bilans jest mocno dodatni. Chyba ze chcesz Popa zignorować bo jego rodzice zainwestowali w jego przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Spo może i nie nauczył ale zobacz ile znaczy dla Heat dzisiaj. To samo przez tyle lat robił Pop dla spurs. 

Ale to i ja sie zgadzam.

Jak ktos napisze, ze pop~spo~nurse~stevens~carlisle (mi najbardziej lezy spo bo imo to najmniejszy atencjusz z tego grona) to git. Ale jak ktos traktuje popa jak boga,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Ale to i ja sie zgadzam.

Jak ktos napisze, ze pop~spo~nurse~stevens~carlisle (mi najbardziej lezy spo bo imo to najmniejszy atencjusz z tego grona) to git. Ale jak ktos traktuje popa jak boga,

Dawno nie czytałem o nim jako Bogu. Może w czasach gdy mu wszystko wychodziło a każdy asystent idący na swoje tez pokazał klasę która przecież gdzieś nabył ... obecnie jest mocna krytyka 

On na dziś jest nieżyciowymi trenerem bo gwiazdy wola dominować i błyszczeć niż słuchać dziadka. 

Dlatego spurs dobrze by zrobił reset trenera. 

Btw. Carlise dziś. 

Spo ma jednak Pata za plecami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mac napisał:

No raczej nie mozna, chyba ze mozna tez napisac ze Spoelstra nauczyl Lebrona wygrywac i ten zrobil kariere dzieki niemu..

Ale Pop nauczył Leonarda rzucać :)

A serio, to jeżeli o jakimś coachu można powiedzieć, że zawodnicy się u niego uczyli i byli najlepszą wersją siebie, to o Greggu. Tima dostał w prezencie, ale reszta to już odległe numery draftu.

Ciężko powiedzieć ile w tym zasługi Popa. Na pewno scouting ogarniał bardziej Buford. Ale jedno trzeba Popovichowi przyznać: schematy miał urozmaicone, idealnie dopasowane do roosteru i zbudował kulturę organizacji, gdzie drużyna jest najważniejsza - nie było nabijania statów, a gwiazdy typu Manu zgadzały się grać mniejsze minuty z ławki.

A piszę o Popie jak o goacie trochę z sympatii, trochę z przekory. Ma swoje wady, typu przypieprzanie się do jednych i forowanie innych.

Pamiętam, kiedy Popovich obejmował obecne stanowisko, to w Magic Basketball miał co numer jechane w niewybredny sposób - trochę jak teraz :)

Co do nicku to luz :) Szału nie ma, ale wiem, że to żarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop przede wszystkim doskonale dobierał sztab trenerski, asystentów i specjalistów od ataku, obrony, rzutu. Nie można powiedzieć ze wszystko to jego zasługa ale przez 20 lat majac pełnie władzy w klubie firmował wszystkie wygrane i przegrane swoim nazwiskiem. Fakt ze miał samograja w osobie Duncana ale Bucks teraz tez maja i co?

ogolnie to bardzo dobrze zarządzana organizacja która co ważne dla właściciela nigdy nie zbliżała się do przekroczenia podatku (wyjątek ruch po Riszarda) a zysk będąc zawsze w PO ( poza to lato) gwarantowała tak samo jak emocje dla kibiców. Zbudował to Pop dobierając personel do grania i trenowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

FA LeBrona - Marcus przeciw Lakers
Ibaka jako 2 opcja przechodzący Brona i Butlera - Marcus przeciw Lakers
Przedłużenie Butlera - Marcus przeciw Lakers
RS '20 - Lakers z piątym bilansem dopiero od Marcusa 

:( 

Czyli Marcus podchodzi do tematów emocjonalnie. Plus postawa nie zrobię deala z Lakers. 
@Pablo81 sprawa się szybko rozstrzygnęła 

 

Pop the GOAT M_C. 

Ostatnio wiele na forum widziałem wiec nie zdziwię się jeżeli to jest ta sama Osoba ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Czyli Marcus podchodzi do tematów emocjonalnie

Czemu niby emocjonalnie? Przecież były wyraźne przesłanki, by stało się inaczej.

LeBron miał ofertę z Bucks i Rockets, oba teamy były lepsze niż Lakers, ale zadecydowało RL NBA i szkoła syna.

Kiedy jednak Butler chciał mieć własny zespół, to już RL NBA nie miało znaczenia i zgodzi się być przydupasem LeBrona co zupełnie nie pasuje do charakteru Jimmy'ego. Te podwójne standardy, gdzie w obu przypadkach zyskał Jasiek to było po prostu naplucie w twarz.

I dobrze, że go chociaż Ibaka wyjaśnił w PO 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czemu niby emocjonalnie? Przecież były wyraźne przesłanki, by stało się inaczej.

LeBron miał ofertę z Bucks i Rockets, oba teamy były lepsze niż Lakers, ale zadecydowało RL NBA i szkoła syna.

Kiedy jednak Butler chciał mieć własny zespół, to już RL NBA nie miało znaczenia i zgodzi się być przydupasem LeBrona co zupełnie nie pasuje do charakteru Jimmy'ego. Te podwójne standardy, gdzie w obu przypadkach zyskał Jasiek to było po prostu naplucie w twarz.

I dobrze, że go chociaż Ibaka wyjaśnił w PO 😎

Sama prawda, w przeciwienstwie co piszesz o tym pierwszorundowcu Rybaku. 

January wyzebral swój skład jak mało kto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czemu niby emocjonalnie? Przecież były wyraźne przesłanki, by stało się inaczej.

LeBron miał ofertę z Bucks i Rockets, oba teamy były lepsze niż Lakers, ale zadecydowało RL NBA i szkoła syna.

Kiedy jednak Butler chciał mieć własny zespół, to już RL NBA nie miało znaczenia i zgodzi się być przydupasem LeBrona co zupełnie nie pasuje do charakteru Jimmy'ego. Te podwójne standardy, gdzie w obu przypadkach zyskał Jasiek to było po prostu naplucie w twarz.

I dobrze, że go chociaż Ibaka wyjaśnił w PO 😎

tam przede wszystkim lebron powinien zostac na jeszcze jeden sezon w cavs.

imo zostanie butlera byla ok, tym niemniej brak wymiany d'angelo badz ingrama na jakies realne wzmocnienia to skandal i w prawdziwym zyciu co najmniej jednego z nich by tu nie bylo.

teraz musimy sie zastanawaic kim oni by byli u nas w lakers. moim zdaniem dalej tymi samymi nieproduktywnymi zawodnikami (ich rola de facto sie zmniejsza, a sukces zbudowali na zwiekszeniu)

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A jaka jest prawda?

Butler chciał wygrywać. W 76ers coś się nie układało na linii Butler-Simmons. Z Embiidem się dogadywali. W Heat Pat tez obiecał Jimmiemu sprowadzić druga Gwiazdę - Antek w 2021? Beal teraz? 

Nawiasem mówiąc jak Lakers u Ciebie mają 5 bilans, to trochę nisko mimo wszystko - i pisze to obiektywnie.

Z drugiej strony tez uważam, że Jasiu powinien wymieniać któregoś z dwójki Ingram/Russell - bo podobnie jak C_M z trójka Irving/Leonard/Davis nie jest w stanie wykorzystać nawet w przybliżeniu ich potencjału. Tu jednak wg mnie Ingram i Russell nie wiedzą, że są aż tak dobrzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedną parą i chciałem wrócić do opisów, żeby to przeanalizować na spokojnie jeszcze raz, a tam rozpizdz..el na kilkanaście stron - rzeczy istotne mieszają się z tymi niespecjalnie istotnymi.

I tu taka luźna propozycja - może niech każdy GM z pary, zaraz pod postem @january wstawi nawet pustego posta, a potem edytuje go wstawiając tam swój opis (który może potem modyfikować o fakty, które wynikły z dyskusji). Będzie można, w razie wątpliwości, sprawnie wrócić do tego co istotne bez czytania 15 stron po raz enty.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 13:02, Alonzo napisał:

Butler chciał wygrywać. W 76ers coś się nie układało na linii Butler-Simmons. Z Embiidem się dogadywali. W Heat Pat tez obiecał Jimmiemu sprowadzić druga Gwiazdę - Antek w 2021? Beal teraz? 

Nawiasem mówiąc jak Lakers u Ciebie mają 5 bilans, to trochę nisko mimo wszystko - i pisze to obiektywnie.

Z drugiej strony tez uważam, że Jasiu powinien wymieniać któregoś z dwójki Ingram/Russell - bo podobnie jak C_M z trójka Irving/Leonard/Davis nie jest w stanie wykorzystać nawet w przybliżeniu ich potencjału. Tu jednak wg mnie Ingram i Russell nie wiedzą, że są aż tak dobrzy. 

jaki Pat?

Butler poszedł do heat tylko i wyłącznie ze względu na Spo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.