Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, Eld napisał:

Zakładam, że gdzieś od 23-24 Lutego. Opisy zaczną się pewnie 13 Lutego ( początek all-star brake ) + głosowanie parę dni później. Kolejne okienko dopiero po sezonie. 

Ok, więc kolejne pytanie - rozumiem że w związku z tym że przesunęliśmy terminy do przodu, i tak będę mógł wymienić w pakiecie graczy których wziąłem w ostatnim okienku? W sensie, że niby nie minie jeszcze 60 dni dokładnie ale oczywistym jest że w RL bym to wyliczył tak żeby zdążyc przed trade deadline a tu jest to niemożliwe. Trade ogłosiliśmy w pierwszych minutach okienka, więc w pierwszym możliwym terminie i liczę, że w związku z tym nie będzie problemu z puszczeniem tych kontraktów w dalszy obieg w pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Ok, więc kolejne pytanie - rozumiem że w związku z tym że przesunęliśmy terminy do przodu, i tak będę mógł wymienić w pakiecie graczy których wziąłem w ostatnim okienku? W sensie, że niby nie minie jeszcze 60 dni dokładnie ale oczywistym jest że w RL bym to wyliczył tak żeby zdążyc przed trade deadline a tu jest to niemożliwe. Trade ogłosiliśmy w pierwszych minutach okienka, więc w pierwszym możliwym terminie i liczę, że w związku z tym nie będzie problemu z puszczeniem tych kontraktów w dalszy obieg w pakiecie?

Z tego co kojarzę, w zeszłym roku był podobny case przy okazji monster wymiany z udziałem 7 teamów zaaranżowana przez @Qcin_69. Był dym ( pozdro @ignazz, ale nie wracaj do tego please ), że wtedy też nie minęło 60 dni, a brakło dokładnie jednego dnia i tamtejsza Rada nie wyraziła na to zgody, nakazując rozpisanie trejdu od nowa, tak aby był zgodny z regulaminowymi 60 dniami ( w CBA też tak jest ). Argumentem Rady jeśli mnie pamięć nie myli było to, że specjalnie są tak okienka ułożone aby nie rzucać graczami jak workiem kartofli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Z tego co kojarzę, w zeszłym roku był podobny case przy okazji monster wymiany z udziałem 7 teamów zaaranżowana przez @Qcin_69. Był dym ( pozdro @ignazz, ale nie wracaj do tego please ), że wtedy też nie minęło 60 dni, a brakło dokładnie jednego dnia i tamtejsza Rada nie wyraziła na to zgody, nakazując rozpisanie trejdu od nowa, tak aby był zgodny z regulaminowymi 60 dniami ( w CBA też tak jest ). Argumentem Rady jeśli mnie pamięć nie myli było to, że specjalnie są tak okienka ułożone aby nie rzucać graczami jak workiem kartofli. 

I chyba to miało być zmienione :P bo wszyscy zgodnie uznali ze to jest absurd w naszych ramach czasowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

A kontraktami emerytowanych graczy?

Nie ma wyjątku. Gracz, to gracz. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

I chyba to miało być zmienione :P bo wszyscy zgodnie uznali ze to jest absurd w naszych ramach czasowych 

 

Teraz, ignazz napisał:

W sumie miało to być załatwione z większym rozwarciem obu okienek. Tak aby różnica była 61 dni. 

Dokładnie. Zapomnieliśmy o tym. 

Jeśli znajdziecie jakiegoś posta od Radnego z tamtego okresu, to postaram się tym zająć do okienka, mimo że jestem zwolennikiem wprowadzania zmian od nowego RS. Sam osobiście sobie tego nie przypominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Nie ma wyjątku. Gracz, to gracz. 

 

Jeśli znajdziecie jakiegoś posta od Radnego z tamtego okresu, to postaram się tym zająć do okienka, mimo że jestem zwolennikiem wprowadzania zmian od nowego RS. Sam osobiście sobie tego nie przypominam. 

Cc @MarcusCamby @fluber @ozzy110 bo zdaje się tak wyglądała Rada wówczas :P tzn nie pamietam czy Ozzy już był czy dopiero dochodził (bez podtekstów) ;) 

ale to w sumie ciekawe jak to się skończy, bo wiecie, beGM bez lutowej Dramy transferowej to jak nie luty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Cc @MarcusCamby @fluber @ozzy110 bo zdaje się tak wyglądała Rada wówczas :P tzn nie pamietam czy Ozzy już był czy dopiero dochodził (bez podtekstów) ;) 

ale to w sumie ciekawe jak to się skończy, bo wiecie, beGM bez lutowej Dramy transferowej to jak nie luty!

Ja pamiętam, że Jasiek się upierał, że niezależnie od tego, czy minie 60 dni, czy nie, to zakładaliśmy, że między 1 okienkiem a 2 okienkiem nie ma 60 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

upadający 14-way trade to byłaby niezła jazda XD

c*** tam, najwyżej się rozbije na 67 mniejszych wymian i będzie grało :D 

13 minut temu, fluber napisał:

Ja pamiętam, że Jasiek się upierał, że niezależnie od tego, czy minie 60 dni, czy nie, to zakładaliśmy, że między 1 okienkiem a 2 okienkiem nie ma 60 dni...

Jaśka na pewno nie było wtedy w Radzie :) 

z tego co pamietam to miało być to zmienione, racjonalne wydaje się patrzenie na wymiany z 3 stycznia tak jakby te odbywały się 23 grudnia czyli w dniu od którego de facto gracze z tamtego okienka byli już w nowych drużynach :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Jaśka na pewno nie było wtedy w Radzie :) 

Nie było, ale się upierał:)

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

z tego co pamietam to miało być to zmienione, racjonalne wydaje się patrzenie na wymiany z 3 stycznia tak jakby te odbywały się 23 grudnia czyli w dniu od którego de facto gracze z tamtego okienka byli już w nowych drużynach :P 

Nie pamiętam, te 2 miesiące dalej wiszą w Regulaminie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

I chyba to miało być zmienione :P bo wszyscy zgodnie uznali ze to jest absurd w naszych ramach czasowych 

odwrotnie. Miało właśnie tak zostać, by między jednym zimowym, a drugim tak łatwo nie można było oddać gracza.

tak więc cvbe nie może oddać gracza pozyskanego w styczniu w łączonej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

odwrotnie. Miało właśnie tak zostać, by między jednym zimowym, a drugim tak łatwo nie można było oddać gracza.

tak więc cvbe nie może oddać gracza pozyskanego w styczniu w łączonej wymianie.

Leśne Dziadki z Rady jak zawsze z duchem czasu :D 

No nic, skwituje to staropolskim k**** i działamy w zgodzie z regulaminem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Leśne Dziadki z Rady jak zawsze z duchem czasu :D 

No nic, skwituje to staropolskim k**** i działamy w zgodzie z regulaminem :D 

ja wtedy chciałem iść z duchem czasu, ale starzy radni mnie punktowali CBA i wywiązały się z tego tylko kłótnie.

Obecnie w radzie nie zasiadam, ale na pewno Jasiek nie będzie za zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

upadający 14-way trade to byłaby niezła jazda XD

Ja tego nie wprowadzam. Pier*ole.

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

c*** tam, najwyżej się rozbije na 67 mniejszych wymian i będzie grało :D 

Tego tym bardziej nie.

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

odwrotnie. Miało właśnie tak zostać, by między jednym zimowym, a drugim tak łatwo nie można było oddać gracza.

tak więc cvbe nie może oddać gracza pozyskanego w styczniu w łączonej wymianie.

No to mamy chyba sprawę jasną. 

@january @ozzy110 jak się będziecie gdzieś w pobliżu kręcić - potwierdźcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ja tego nie wprowadzam. Pier*ole.

Tego tym bardziej nie.

No to mamy chyba sprawę jasną. 

@january @ozzy110 jak się będziecie gdzieś w pobliżu kręcić - potwierdźcie proszę.

Haha był Plan żeby Ozzyego wziąć do wymiany żeby zaoszczędził trochę cebulionow i wprowadził wymianę :D a tak to c*** będzie kombinowanie- najwyżej z 14 zrobi się 6! Ważne ze w końcu kilka pickow wpadnie Blazers :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.