Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się podjąć specjalnie dla Ciebie tej jakże trudnej matematyki @MarcusCamby

Przy okazji przypomnę tylko Twój post z zeszłego lata na ten temat. Ilość energii, którą poświęciłeś na te Twoje nic nie wnoszące do tematu uwagi, wystarczyłaby, żeby tę zmianę już wprowadzić ze dwa razy. 

W dniu 12.08.2019 o 23:43, MarcusCamby napisał:

Ale ty @karpik upierdliwy jesteś. Szkoda, że będąc w radzie taką aktywnością nie świeciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eld napisał:

Zgodnie z decyzją Rady zmiana ta wejdzie, ale od nowego sezonu.

@karpik dziękuję za downvote.

Fajnie jest w tej Radzie. 

Ktoś ma jeszcze jakieś pytania abym mógł tematy szybko zamknąć i zebrać więcej downvote?

 

29 minut temu, Eld napisał:

@karpik dziękuję za downvote.

Fajnie jest w tej Radzie. 

Do Ciebie osobiście nie mam pretensji, bo jako jedyny po ok. 10 miesiącach zareagowałeś. Decyzja jednak dla mnie jest niezrozumiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Zgodnie z decyzją Rady zmiana ta wejdzie, ale od nowego sezonu.

Alleluja! Chwalmy Pana! :P 

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Pewnie masz racje, chociaż ja nie uważam, by wprowadzenie tej zmiany było w ogóle konieczne.

Są poważniejsze problemy w BeGM niż to.

Z pewnością są poważniejsze rzeczy w BeGM, czego nie kwestionuję ale dla teamu jadącego cały czas po bandzie przy luxury tax, jak mój Marcus, to bardzo istotna kwestia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na przykładzie własnym w Nets. W 2024 roku mam prawo do swapu 1st rd picku z Heat. Czy mogę do tego dołożyć swap picku z inną drużyną (np dokładając swap z Sonics) ?

Czyli mam wybór czy robię swapa z Heat czy z Sonics?

I drugie pytanie bo odkażam się w czasie choroby i %% robią swoje, czy swapy mogą być np top 5 protected?

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kolader napisał:

Mam pytanie na przykładzie własnym w Nets. W 2024 roku mam prawo do swapu 1st rd picku z Heat. Czy mogę do tego dołożyć swap picku z inną drużyną (np dokładając swap z Sonics) ?

Czyli mam wybór czy robię swapa z Heat czy z Sonics?

I drugie pytanie bo odkażam się w czasie choroby i %% robią swoje, czy swapy mogą być np top 5 protected?

Pierwsze pytanie: tak. Popatrz w Lakers na 1st round 2021 lub na 1st round Boston 2022. Możesz to w ten sposób zrobić.

Drugie: tu nie jestem pewien bo w CBA jest takie zdanie: 

The right to swap unencumbered picks in a future draft.

@karpik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Rada rozwazylaby skrocenie 2 trymestru u nas do 25 lub 26 meczow?

Znowu wychodzi kwestia pozniejszego startu sezonu i do asg nie wszystkie teamy zrobia 55 meczow. Wszystkie teamy zrobia natomiast 53 mecze ( a poza nets i wizards wszystkie zrobia 54 mecze) i moze fajnie by bylo wykorzystac przerwe na all star na opisy i glosowania a nie czekac potem ponad tydzien na dogranie 1 meczu przez teamy w rl nba???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Czy Rada rozwazylaby skrocenie 2 trymestru u nas do 25 lub 26 meczow?

Znowu wychodzi kwestia pozniejszego startu sezonu i do asg nie wszystkie teamy zrobia 55 meczow. Wszystkie teamy zrobia natomiast 53 mecze ( a poza nets i wizards wszystkie zrobia 54 mecze) i moze fajnie by bylo wykorzystac przerwe na all star na opisy i glosowania a nie czekac potem ponad tydzien na dogranie 1 meczu przez teamy w rl nba???

Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.