Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2019 o 23:42, Eld napisał:

Gratuluję @Sylvinho.. Domknąłeś swój rooster. Rada schodzi z Ciebie.

Do czasu hard capu :D.

@Regis wciąż brakuje Ci jednego gościa. Jeśli do niedzieli do 22:00 czegoś nie wymyślisz, to albo przechwycisz waiversa który się może pojawić w tym czasie ( OKC myślą nad zwolnieniem kogoś ), albo Rada Ci wybierze gracza za Ciebie.

Nie wiem za bardzo co mam wymyślić, waivers brak, fa nie mogę podpisać. Zostaje pewnie coś z undrafted rookie, nie wiem tego bosmana z GSW mogę wziąć na 1+1 to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Regis napisał:

Podpisałem go jako 2way i niech tak zostanie 🙂

 

Nie może tak zostać, jak nie masz 14 osobowego roosteru.

Może któryś z Radnych zgodzi Ci się podpisać Joe Johnsona, Imana Shumperta, JR Smitha ale tu jest moje nie bo raz, że był na to czas, a dwa stworzyło by to precedens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym Bowmanie napisałem, bo Elf sugerował, żebym wybrał kogoś z undrafted rookies. To, że nie mam 14 graczy w rosterze też nie jest moją winą, bo w każdej rundzie składałem maksymalną ilość ofert. 

Ale zgadzam się, że dobieranie graczy po starcie sezonu nie jest sprawiedliwe i może stworzyć niebezpieczny precedens, więc z radością witam Strusia na Dzikim Zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Regis napisał:

O tym Bowmanie napisałem, bo Elf sugerował, żebym wybrał kogoś z undrafted rookies.

Owszem, sugerowałem. Było by to z mojego punktu widzenia pośrednie wyjście ale nie chcę sam decydować a chciał bym aby przynajmniej jeden Radny się wypowiedział. Sposób prosty - nie domykasz składu a co roku znamy tą ~100 startującą do draftu. Wybieramy Ci takiego którego nikt nie wybrał z pozycji na której masz największą dziurę. Warunek - nie masz na to wpływu. Rada zadecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiłem trochę kosmetycznych ( i nie tylko ) zmian w zakładce "BILANS FINANSOWY". Jest pewnie bardziej czytelna ale bardzo bym prosił aby wpisywać przepływy gotówki tam, a jak się boicie i nie wiecie jak, zgłoście to mnie i ja to zrobię z chęcią. Będzie łatwiej liczyć na koniec.

Wiem, że @polishllama69 coś tam żebrał ale nie wiem od kogo. Trade @january po pick II rundy MEM 2019 też chyba należy zaliczyć na ten rok dochodowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie i nie wiem po co przepływy dziwnie jakoś liczyć pojedynczo. Cały sezon 18/19 jest dokładnie rozliczony (wymiany zaktualizowałem na 1 str wymian, właśnie do końca sezonu 18/19), wymiany 19/20 kiedyś będzie trzeba zaktualizować i dopiero wtedy wklepywać do bilansu finansowego, na ten moment wszyscy mają tam mieć na 0, chyba że ktoś chce zaktualizować wszystkie wymiany dotychczasowe z sezonu 19/20 i wklepywać wtedy przepływy.

Excel jest tak ułożony że przepływy same Ci się odejmują lub dodją. Do tego w każdym roku widać kto ile komu wysłał cashu ale suma summarum się zgadza.

Poza tym w którym momencie Tobie ma się odjąć te 4 mln za pick mem?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ja bym to zostawił Jaśkowi. Przynajmniej byłby z Niego jakiś pożytek...

:P

Jasiek przyda po co innego.

Ja mam dosłownie hopla na punkcie tabelek i excela więc zostawcie to mnie.

 

6 godzin temu, cvbe napisał:

Ja mam +5,617,000 od Rockets.

Dziękuję.

Ktos jeszcze? Lama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

Kwoty powinny być pod każdym teamem w excelu @Eld

Będą.

Pewnie nie zauważyliście, ale zacząłem i tam robić porządki. Już kilka teamów posprzątałem. Kwestia paru dni i będzie cacy. Każdy team będzie miał "UWAGI" do wpisania i szczegóły których normalnie nie da się ująć bez rozwalania czegoś innego.

Wpisywanie dealów gotówkowych pod każdym teamem jest jeszcze o tyle dobrym rozwiązaniem, że będzie można to weryfikować z tym co rzeczywiście jest w zakadce "bilans finansowy" na który mam ciekawy pomysł.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eld napisał:

Będą.

Pewnie nie zauważyliście, ale zacząłem i tam robić porządki. Już kilka teamów posprzątałem. Kwestia paru dni i będzie cacy. Każdy team będzie miał "UWAGI" do wpisania i szczegóły których normalnie nie da się ująć bez rozwalania czegoś innego.

Wpisywanie dealów gotówkowych pod każdym teamem jest jeszcze o tyle dobrym rozwiązaniem, że będzie można to weryfikować z tym co rzeczywiście jest w zakadce "bilans finansowy" na który mam ciekawy pomysł.

Jak tak Ci dobrze idzie i masz tyle zapału, to może przeliczysz ile mi się ucina z salary za kontrakt Robersona?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

Jak tak Ci dobrze idzie i masz tyle zapału, to może przeliczysz ile mi się ucina z salary za kontrakt Robersona?:)

Roberson miał kontrakt 9.280.000. Zwolniłeś go więc zgodnie z pkt regulaminu jeśli zostanie zatrudniony przez kogoś innego odejmuje Ci się do od jego wypłaty ale nie więcej niż 20% rozwiązanej umowy.

Roberson dostał od Qcina 3.623.000.

20% z umowy z jakiej go zwolniłeś to 1.856.000.

"10.41. Buyout. Gdy drużyna X zwolni zawodnika w trakcie sezonu, a ten zostanie podpisany przed końcem sezonu przez inną organizację, uznajemy to za buyout. W takim przypadku uznajemy, że drużyna X płaci zawodnikowi wysokość jego kontraktu pomniejszoną o nową umowę, ale o nie więcej niż 20% rozwiązanej umowy."

I według mojej logiki o taką wartość zostać Ci powinien pomniejszony strecz nie tylko w tym roku ale również w przyszłym ( z lekką różnicą paru dolców bo kontrakt delikatnie rośnie ) z takiego powodu, że Roberson dostał od Qcina dwa lata w pełni gwarantowane. Dopiero w trzecim roku sreczu bulisz pełne 3.093.333 no chyba, że ktoś go wtedy zatrudni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.