Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Sylvinho. napisał:

BeGM rookie deals 19/20.

Gratuluję @Sylvinho.. Domknąłeś swój rooster. Rada schodzi z Ciebie.

Do czasu hard capu :D.

@Regis wciąż brakuje Ci jednego gościa. Jeśli do niedzieli do 22:00 czegoś nie wymyślisz, to albo przechwycisz waiversa który się może pojawić w tym czasie ( OKC myślą nad zwolnieniem kogoś ), albo Rada Ci wybierze gracza za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

@ozzy110 jaki kontrakt miał Metu? To był typowy 1y, czy rookie scale z TO do podjęcia na przyszły rok?

Pytam bo to nie jest tak, że jak się przejmuję kontrakt z waivers ( nie mylić z wciąż dostępnymi FA jak Noah ) to przejmuje się z dobrodziejstwem inwentarza czyli TO/PO/QO?

Miał PO w 21/22 i niegwarantowany w 20/21(umowa jak mojego Wagnera) czyli według mnie Sylvinho zgarniając Metu dostaje go tylko na ten sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Co stało na przeszkodzie zrobić to przed głosowaniem waivers? Prosta odpowiedź

1. Niepewność wygranej

2. Brak zapisów w regulaminie dotyczących tego

3. Brak zapisów w CBA by przed podjęciem rozmów z graczem zwolnić dla niego miejsce 

4. Bezsens

5. Brak uargumentowania rady do czego taka niepisana zasada miałaby służyć 

6. Konsekwencje - przykładowo są 3 głosowania, klub chce wszystkich trzech. Czy musi zwolnić trzech graczy (jak przegra to zostaje z 12toma graczami) czy tylko jednego, ale co wtedy jak wygra wszystkich trzech? 😀 

7. Bezsensowny i niepotrzebny rozdźwiek między naszą grą i Real nba. W Realu spokojnie sobie rozmawiają a dopiero później kombinują jak zrobić miejsce. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie 1:

 

Kolejna rzecz jaką chciał bym wprowadzić u nas i naprowadził mnie na pomysł @Alonzo.

Nazwijmy cykl "Trybuna Ludu":

00051M99NJQ110XR-C116-F4.jpg

 

Do rzeczy.

Idea jest prosta jak budowa cepa. Macie pomysł na usprawnienie gry ( jak Alojzy ), zastosowanie u nas czegoś czego nie ma, a jest w CBA- piszecie go do mnie. ALE TYLKO DO MNIE - pozostały Radnym dajcie spokój. Niech sobie Chłopaki odpoczną. Ja pozbieram pomysły i je omówimy w gronie Rady, jak im to zbiorę do kupy. Oczywiście trafią tam tylko sensowne pomysły, a nie pomysł "przenieśmy Pacers na Zachód".

 

Ogłoszenie 2:

Dla uszczgółowienia - jeśli na liście Waivers ( nie mylić z Free Agents! ) pojawi się jakieś nazwisko, abyś mógł po nie wystartować to koniecznie musisz mieć wolny spot w roosterze. Jeśli nie masz, Twoja oferta będzie nie ważna.

 

Ogłoszenie 3:

Planuję przedstawić Radzie inne daty robienia opisów do poszczególnych trymestrów. Aktualne mocno kolidują albo ze świętami, albo z czymś innym. Pomysłem jest podzielenie tego nie na trymestry, a na kwarty przy jednoczesnym skróceniu obowiązkowej ilości opiski zespołu. Oczywiście jak ktoś będzie chciał się rozpisać - proszę bardzo, ale będę proponował zmniejszenie obowiązkowych informacji do: minut, absencji, podstawowych rotacji, słabe i  silne strony i tyle. Nic więcej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dopisz sobie @Eld do obowiązków, że jeszcze two-way trzeba ogarnąć 😅

Szefuńciu.

Two-way powpisywane wg wyborów każdego GMa. Nie u wszystkich udało mi się sprawdzić czy to I czy II rok ale nie jest to nic pilnego co by musiał się stać teraz, już, natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Szefuńciu.

Two-way powpisywane wg wyborów każdego GMa. Nie u wszystkich udało mi się sprawdzić czy to I czy II rok ale nie jest to nic pilnego co by musiał się stać teraz, już, natychmiast.

Każdy gracz wzięty wężykiem jest tylko na rok i trzeba ich będzie wpisać do arkusza ;)

Tylko własnych graczy podpisać może na dwa lata, a mimo reformy to chyba tylko Ashigaru dał umowę swojemu 2nd rounderowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Każdy gracz wzięty wężykiem jest tylko na rok i trzeba ich będzie wpisać do arkusza ;)

Tylko własnych graczy podpisać może na dwa lata, a mimo reformy to chyba tylko Ashigaru dał umowę swojemu 2nd rounderowi.

Kumate.

No to melduję wykonanie zadania, że wszyscy two-waye są wpisani do arkusza.

Przy okazji niejaki @Ashigaru Alfonzo McKinnie miał w zeszłym roku na two-way, w tym roku podpisał go na minimalny kontrakt. Traktowane jest to jako II rok i cyfry w kontrakcie takie jak tutaj?

https://www.spotrac.com/nba/cleveland-cavaliers/alfonzo-mckinnie-24106/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Kumate.

No to melduję wykonanie zadania, że wszyscy two-waye są wpisani do arkusza.

Przy okazji niejaki @Ashigaru Alfonzo McKinnie miał w zeszłym roku na two-way, w tym roku podpisał go na minimalny kontrakt. Traktowane jest to jako II rok i cyfry w kontrakcie takie jak tutaj?

https://www.spotrac.com/nba/cleveland-cavaliers/alfonzo-mckinnie-24106/

Nie ma znaczenia czy swojego two-way podpisujemy na pierwszym czy drugim roku. Umowa jest zawsze 1+1TO

Nie wydaje mi się, że wszyscy two-way są zrobieni. Polishlama nie ma nikogo wpisanego, a Warriors zamiast Edwardsa powinni mieć Chris Silvę. Ja bym jednak zweryfikował jak będziesz miał czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Polishlama nie ma nikogo wpisanego

Sprawdź jeszcze raz :) . Ja tam widzę Macona i Browna.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma znaczenia czy swojego two-way podpisujemy na pierwszym czy drugim roku. Umowa jest zawsze 1+1TO

Chodzi mi o wartości kontraktu i jego wysokość. To że 1+1TO to wiem.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Warriors zamiast Edwardsa powinni mieć Chris Silvę. 

Wooden dużo tam pisał, coś o jakiś rodzinnych sprawach w drużynie, więc niech napisze jasno i klarownie kogo ma na two-way bo nie szło się połapać. @Wooden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Warriors zamiast Edwardsa powinni mieć Chris Silvę. 

Sprawdziłem raz jeszcze i Wooden aktualnie ma na two-way wpisanego Vince Edwardsa i Damiona Lee. 

Mimo wszystko wybrał Chrisa SIlvę po czym dobrał jeszcze Daultona Hommesa.

Łącznie 4.

Z tym, że z Hommesa zrezygnował więc zostaję 3.

A ja nie znalazłem nigdzie informacji kogo z dwójki Lee/Edwards odpala aby zrobić miejsce dla Silvy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A ja nie znalazłem nigdzie informacji kogo z dwójki Lee/Edwards odpala aby zrobić miejsce dla Silvy.

Ja pamiętam, że rezygnował z Edwardsa. Może to był inny temat.

W waiver wire napisał " Warriors zwalniają Vince Edwardsa żeby na jego miejsce na 2wayu podpisać Chrisa Silvę."

Daj mu tego Damiona Lee i Chris Silvę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja pamiętam, że rezygnował z Edwardsa. Może to był inny temat.

W waiver wire napisał " Warriors zwalniają Vince Edwardsa żeby na jego miejsce na 2wayu podpisać Chrisa Silvę."

Daj mu tego Damiona Lee i Chris Silvę ;)

No i wszystko jasne! Burdel tu robicie a nie że ja coś przeoczyłem!

Na kolana i przepraszaj!

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

a serio to nie chciało mi się szukać kasztanów z d-league

Łap.

Aktualni gracze z RL NBA z two-way.

Ja tak w zeszłym roku Alfonzo McKinnie ustrzeliłem.

https://www.hoopsrumors.com/2019/07/201920-nba-two-way-contract-tracker.html

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.