Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Wychodzi na to, że jakiś asystent sekretarki, znalazł błąd i ustalone extension nie zostało podpisane, bo jest nieprawidłowe. End of story

Jak w pewnych memach do Excela juz wpisane, oficjalnie ogloszone przez Radę -> podpisane.

Bo sorry, ale podejscie wybiórcze i brak konsekwencji przy błędach nie jest normalne. Albo wychodzimy z zalozenia 0-1, ze blad to blad i jest anulowany deal/trade etc., albo wychodzimy z zalozenia ze bledy czegos nas ucza i powstaje case, gdzie po sytuacji X to cos wiecej sie u nas nie powtorzy, bo nauczylismy sie czegos nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Jak w pewnych memach do Excela juz wpisane, oficjalnie ogloszone przez Radę -> podpisane.

Bo sorry, ale podejscie wybiórcze i brak konsekwencji przy błędach nie jest normalne. Albo wychodzimy z zalozenia 0-1, ze blad to blad i jest anulowany deal/trade etc., albo wychodzimy z zalozenia ze bledy czegos nas ucza i powstaje case, gdzie po sytuacji X to cos wiecej sie u nas nie powtorzy, bo nauczylismy sie czegos nowego.

No dobra, ale błąd wychodzi cały czas od ciebie potem schodzi na tych którzy byli na tak a dopiero na całą resztę, że tego nie wyłapała. Czas złożyć extension cały czas jest, ale, że dawanie możliwego maksa nie ma sensu bo Bogdan nie podpisze to już inna sprawa. Skoro spokojnie dasz bogdanowi teraz 60 baniek to na spokojnie rzucisz 72 a będziesz miał jeszcze niższy cap hold. A Bogdan będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GM złoży błędna ofertę to jest to jego błąd (jak się w tym wypadku okazało mój), ale jeśli ta oferta jest dopuszczona do głosu, zaakceptowana i podpisana to z punktu widzenia gry jest legalna, bo organ zarządzający rozgrywka ja dopuścił

Dlatego w tej i poprzednich turach część ofert była wykreślana, bo ktoś nie podał odpowiednio rozpisanej umowy przy czyimś RFA, bo Qcin podał zła wartość umowy etc.

W naszej grze umowa BB została uznana za legalna. 

Jeśli po czasie zostanie anulowana, bo była nieprawidłowa to wszelkie nieprawidłowości z przeszłości i te ewentualne przyszłe też powinny być tak traktowane z jednego powodu, zachowania konsekwencji, a nie wybiórczego traktowania poszczególnych użytkowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja czekam na oświadczenie rady dotyczące innych decyzji, bo wybiórcze i niekonsekwentne rozpatrywanie błędów, których jak sami piszecie nie unikniemy jest brakiem jakiekolwiek stabilności w tej grze. 

Nie ma sensu wracać do błędów, których nie można już naprawić. Ten naprawić można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę kwestia Bogiego (bo jeśli zagra super sezon i będę musiał zapłacić więcej to będzie oznaczało lepszy bilans drużyny) jest tu moim zdaniem mniej istotna niż ta wlasnie wybiórczosc przy podejmowaniu decyzji, bo albo twardo i konsekwentnie powinniśmy trzymać się wszystkich reguł, albo uznać że błędy się zdarzają i po wykryciu jakiegoś reagować na następne takie sytuacje, bez wywracania historii w grze. 

Tak to jest jakiś dziwny miszmasz, gdzie przez brak jednej wykładni zawsze ktoś może czuć się pokrzywdzony, bo każda sytuacja nie jest rozpatrywana w ten sam sposób

Dlatego uważam, za największym skandalem tego lata jest głosowanie z opóźnieniem w 1 turze, gdzie w deadline wcześniej była walka o jedną minutę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież głos SlaKB nie został uznany, więc gdzie tu skandal?

E to przepraszam i musiała mnie zawieźć pamięć. Nie wiem czemu byłem przekonany, ze był uznany. 

Na pewno było coś dziwnego na FA i może pomyliłem

Tu zwracam radzie honor ;), ale właśnie na konsekwencji mi w tej grze zależy, bo to gwarantuje pewna stabilność

No ale sam przyznałes wyżej, że w tej grze konsekwencji nie ma i część błędów jest puszczana. Tego typu podejście jest niebezpieczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas

Jak będziemy dopuszczać błędy, to gra nam się rozjedzie. Tu mamy uczciwe założenie - jak coś wyłapiemy i jest możliwe wyprostowanie decyzji, to robimy to. :)

Jak dla mnie Bogdan jest zdecydowany na pozostanie w Phoenix latem i jak rozegra lepszy sezon niż przypuszczamy - dobrze dla Ciebie - jest gotów na jakiś bonus dla klubu z którym już honorowo się dogadał. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“I would like to stay. Everyone knows that I love Sacramento Phoenix. Everyone loves to be here. It’s a great group of guys. I’m happy right now and I was happy all these years, but I don’t want to rush anything.”

Bogdan zapytany o ewentualne podpisanie maksymalnego możliwego extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o szybką odpowiedź, bo nie chcę wstrzymywać wężyka. 

- graczy z drugiej rundy draftu podpisuję poza wezykiem? 

- takich graczy podpisuję na dwa lata na 2wc?

- jeżeli gracz jest u kogoś na ung contract to nie można go podpisać w wężyku? 

- czy można wybrać kogoś w wężyku a w razie czego do końca października go zrzucić i w jego miejsce podpisać swojego 2nd roundera? 

Z góry dziękuję za odpowiedź, chcę się upewnić czy dobrze myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Prośba o szybką odpowiedź, bo nie chcę wstrzymywać wężyka. 

- graczy z drugiej rundy draftu podpisuję poza wezykiem? 

- takich graczy podpisuję na dwa lata na 2wc?

- jeżeli gracz jest u kogoś na ung contract to nie można go podpisać w wężyku? 

- czy można wybrać kogoś w wężyku a w razie czego do końca października go zrzucić i w jego miejsce podpisać swojego 2nd roundera? 

Z góry dziękuję za odpowiedź, chcę się upewnić czy dobrze myślę. 

- Tak, swoich graczy z drugiej rundy draftu podpisujesz po za wężykiem

- Tak, swoich na dwa lata. Tych z wężykiem na rok

- Nie można

- Można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.