Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Panowie z Rady, najłatwiej dysponuje się nie swoimi pieniędzmi :P skoro Emes napisał jasno, ze nie chce tych wafli których mu zaproponowaliście to dla mnie jest oczywiste ze powinny one zostać wycofane z głosowania :) 

 

w ogóle tak tylko pragnę zauważyć komizm tych ofert , taki Temple np.

od Lakers 1+1PO , a od Rady w której jest January 10/2 z PO :D przecież to jest Monty Python :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, eMeS napisał:

Poprosilbym o to, probuje troche powalczyc, bo imo troche bez sensu wyszlo

Ale tak szczerze to nie rozumiem twojej paniki. Dostajesz ledwie jednego gracza czyli Garretta Temple, który osobiście moim zdaniem był najlepszym graczem tury. Myślę, że najpóźniej zimą możesz go sprzedać korzystnie i jeszcze na tym zarobić.

Do tego kilka osób już podczas tego FA dostało po dupie, bo zostali źle zrozumieni w tym ja i w sprawie Nicolo Melli/Matt Thomas. Ciężko tu będzie pójść Ci na rękę.

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

od Lakers 1+1PO , a od Rady w której jest January 10/2 z PO :D przecież to jest Monty Python :D 

Znaczy, że January oddał slot za darmo wiedząc, że nie ma szans podpisać?

Nie masz się już chyba do czego przyczepić.

A co gorsza chyba jesteś głównym interesantem w srpawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Myślę, że najpóźniej zimą możesz go sprzedać korzystnie i jeszcze na tym zarobić.

W sensie nie doplacajac do tego zeby go spuscic? Watpie :P

Zeby nie bylo, ja nie bede szat rozdzierac ani nic, po prostu nie rozumiem czemu w ogole zostaly te oferty zlozone, skoro druzyna byla gotowa, ani czemu jak juz ktos chcial to zrobic, wrzucaja klub ponad salary cap. Jak osoba za mna w glosowaniu chce garretta, to nie wiem dlaczego mialby byc to problem zeby anulowac te oferty. Szukam jeszcze czy bi-annuala nie wykorzystalem rok temu, bo wtedy nie mozna chyba z room mle korzystac :P doprowadziliscie mnie do tego, ze szukam w zasadach luki, ktora zabralaby mi wyjatek :D

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

nie rozumiem układu dlaczego rada wysłała oferty a naprawdę krótko po terminie eMeS dał znać na forum, że żyje, ale prawidłowe oferty wysłane powinny być ważne, w tym momencie gdzie ten DFS jest przegłosowany ja zostaję uwalony tym QO gdzie mam roster zamknięty

I tak zostajesz, do mnie przyjdzie tylko temple jak juz, z dfsem nie mam nic do czynienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

I tak zostajesz, do mnie przyjdzie tylko temple jak juz, z dfsem nie mam nic do czynienia :P

faktycznie ale za free ktoś go weźmie

ale rozumiem twoje wkurwienie tymi ofertami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

A co gorsza chyba jesteś głównym interesantem w srpawie :)

Niee , absolutnie nie o to mi chodziło :P Szczerze to poza Robersonem nie śledzę nawet żadnego głosowania , ale i w przypadku Temple pewnie jacyś Hornets są wyżej :P 

Chodzi mi tylko o to, ze skoro Lakersi dają ofertę 1+PO to jakim cudem ten sam GM zgadza się na ofertę 10/2 z PO dla Hawks ? Skoro 1+PO to była jego własna wycena dla gracza, to dlaczego w imieniu Hawks nie miał oporu dać 10/2? Czemu jako Lakers nie wystosował takiej oferty skoro taka była realna wartość Temple wg Rady ? Czemu cała Rada składając oferty dla siebie samych nie przekroczyła nigdzie vet min, a składając je w imieniu Hawks pierdolnela 5mln za rok pierwszemu lepszemu waflowi , który niewiadomo czy będzie się łapać do rotacji w Nets i jeszcze przycukrzyla to wszystko PO gdzie ta oferta tak bardzo odbiega od wyceny Templa przez innych GMow ? 

Pytam serio, co kierowało Rada ze złożyła tak absurdalna ofertę dla Templa , bo o ile szanuje Twoja opinie jakoby był to najlepszy gracz tej rundy (choć osobiście się z tym nie zgadzam ) to dlaczego postanowiono rzucić tak gruby (jak na nasze warunki i standardy) kontrakt dla niego ? Będąc zupełnie szczerym , gdyby którykolwiek z Was złożył choćby podobna ofertę dla Templa w swoim własnym imieniu to bym nawet się nie czepiał , ale turaj wpierdoliliscie Emesa na niezła minę , zupełnie bez powodu - skoro już przedstawialiście oferty w imieniu innego zespołu powinniście się chyba ograniczyć do maksymalnie rocznych umów , a nie szastanie 10 bankami za gracza który w naszych cebulowych ofertach ma wartość maks 3mln/rok i to najlepiej z TO .

Po prostu jest to dla mnie niezrozumiałe , czemu Lakers jako Lakers wyceniają Templa na 3 mln za 2 lata,  ale już jako Hawks wyceniają go na 10 mln za ten sam okres ? 

Serio czekam na jakaś sensowna odpowiedz na te pytanie :) 

Skoro Emes napisał jasno , ze dla niego Tenple to wafel i nie chce dawać nikomu 5mln za sezon dodając jeszcze PO za rok, to czemu po prostu nie wyrzuciliscie Templa z szablonu w Hawks ? Atlanta ma skompletowana kadrę , nie rozumiem w ogóle po co były składane inne oferty w imieniu Hawks poza - już naprawdę ewentualnie- jakimiś vet minimami - Przecież tutaj nie było problemu ze Hawks mieli brakujące sloty i trzeba było je zapelnic - jestem tutaj mocno #teamEmes bo ładnie chcecie go wpierdolic na minę , zupełnie bez sensownych argumentów za tym ze złożyliście tak niedorzeczna ofertę w jego imieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw czy dobrze widzę, że QCin zgarnia DFSa ?

1 minutę temu, cvbe napisał:

W sumie też jestem ciekawy o co chodzi. Przecież eMeS mógł mieć 14 graczy na luzie, tak? Więc skąd ta ingerencja?

pewnie nawet 12 by starczyło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jego tez nie sprawdzałem :P ogólnie mam nadzieje ze nie , bo już się oswoiłem z dwójka Pat i Andre i w sumie to wolałbym tez zestaw niż jakiś innych bolców :P

naliczylem chyba 10 glosów dla Ciebie a nie wiem czy chcę zmatchować to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Czy jak podpisuję gracza na niegwarantowanym kontrakcie i zwolnię go przed sezonem, to mogę go podpisać podczas sezonu?

W real NBA nie ma z tym chyba problemów.

 

W dniu 3.06.2017 o 14:51, january napisał:

W sytuacji gdy brak jakiegoś zapisu w regulaminie, stosujemy zasady zgodne z ligowym CBA. 

Czyli jak coś nie jest zabronione, to jest dozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

Ja bym mocno przemyślał dopisek do tego, że Rada w  imieniu klubu (jeśli ten ma GM) nie może złożyć oferty wyższej niż 1+1 / 1 minimum dla veterana.

Gdyby nie rada Spurs nie mieliby Aldridge, a Cavs swego czasu połowy rosteru.

Być może rada przedyskutuje całkowite anulowanie ofert, ale żaden większych zmian w tej kwestii nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Gdyby nie rada Spurs nie mieliby Aldridge, a Cavs swego czasu połowy rosteru.

Być może rada przedyskutuje całkowite anulowanie ofert, ale żaden większych zmian w tej kwestii nie będzie.

No ale ja się zgadzam Marcusie ze tam dobrze zrobiliście i to miało sens dla drużyn , ale w tym roku w przypadku Hawks to było niezrozumiałe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No @january bardzo wygodne tłumaczenie - o zagrożeniu :) 

Sam mu dajesz 1a+PO ale dla Templa wspaniałomyślnie jako Hawks dajesz ofertę która jest bliższa temu co dostał Larry Nance junior u nas niż to co sam mu zaoferowałes - Przecież to się kupy nie trzyma - Emes nie chce tych graczy , zrobił sobie przerwę od forum ale nigdy nie było z nim ani Hawks problemu , czemu ma teraz ponosić konsekwencje błędnej wyceny Rady ? Skład miał skompletowany wiec zamiast ciągnąć te jałowa dyskusje po prostu anulujcie mu te oferty jak sobie sam zażyczył , albo wez sobie sam tego Templa za 10mln/2 lata skoro jest takim kotem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

W takiej sytuacji należało spojrzeć na to co jest w Hawks. A jest tam 12 graczy plus dwa razy dwa Money. Z 12 graczy ledwie 6 może grać na pozycjach 1-3,a są tam niekoniecznie okazy zdrowia oraz np 3 PG Kings Yogi. Przy tym iż jednocześnie Atlanta nie ma swojego picku 2020,więc walczyć muszą o wynik. Tu podział minut na obwodzie byłby problematyczny nawet przy braku kontuzji, a pamiętamy przecież casus zeszłorocznego 1 trymestru Bulls.

W tym ostatnim zdaniu poleciales mocno, mam lepsza sytuacje kadrowa na obwodzie niz spora czesc ligi, porownywanie do zeszlorocznych bulls jest z kosmosu. Temple tak poza tym jest typowo SG, wiec nie licz zawodników na pozycjach 1-3, tylko tych na 2. A tu moge grac na 2 PG, co zreszta zamierzam. O wynik moge walczyc, ale tajemnica nie jest ze misia nie wygram w tym sezonie, wiec weterani za mocna kase to w zaden sposob nie powinien byc moj target. Zwlaszcza ze w NBA taki Temple ma tez inna wartosc niz u nas. Ja po prostu mysle, ze narracja was poniosla i nikt by nie dal z was takiego kontraktu templowi w swojej druzynie, ba w nastepnym okienku bede musial doplacic 2nd rounderami zeby sie go pozbyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.