Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ignazz napisał:

Tego chyba w grze nie mamy..,

 

Because the NBA doesn’t want teams to avoid signing veteran players in favor of cheaper, younger players, the league reimburses clubs who sign veterans with three or more years of experience to one-year, minimum salary contracts. Those deals will only count against the cap – and against a team’s bank balance – for $1,620,564, the minimum salary for a player with two years of experience.

For instance, if Tyson Chandler – who has 18 years of NBA experience – signs a one-year, minimum salary contract with a new team, that team would only be charged $1,620,564 for Chandler’s contract. He’d earn $2,564,753, but the NBA would make up the difference. This only applies to one-year contracts, rather than multiyear deals.

mamy

9 minut temu, ignazz napisał:

This only applies to one-year contracts, rather than multiyear deals.

ale to jest chyba istotne. na przykladzie rhj w wizards czy thomasa w hornets, czy on nie powinien miec wyzszej umowy zamiast 2-roczniaka?

1+po to juz wieloletnai umowa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa IV tura FA?

19 godzin temu, Eld napisał:

Rado,

Proste pytanie - przez zamieszanie z terminami i przez zbyt wczesny start IV jak na moje aktualne możliwości śledzenia tego ( urlop ) nie zdążyłem oddać Kostasa. Mogę go oddać po IV turze a nowy team może go sobie podpisać na min 1+1TO czy musi to robić z full MLE?

Czy po prostu Kostasa oddać już nie mogę i 10 Września staje się on UFA i każdy go może przechwycić za 1+1TO?

I podbije dla upewnienia się czy dobrze myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Pomijając genezę mojej "fuchy", którą robię obecnie stał się problem, złapałem gumę na powrocie i wróciłem około 1.5h później niż miało to mieć miejsce przy normalnych okolicznościach. Z tej racji oferty złożyłem jakieś 20' za późno, rozumiem, że są nie ważne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

Cześć,

Pomijając genezę mojej "fuchy", którą robię obecnie stał się problem, złapałem gumę na powrocie i wróciłem około 1.5h później niż miało to mieć miejsce przy normalnych okolicznościach. Z tej racji oferty złożyłem jakieś 20' za późno, rozumiem, że są nie ważne ?

DFS bez oferty od swojego własnego klubu.

Nie ładnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

i tak raczej będzie to zmatchowane, ale raczej głosować w tej turze też nie będę, bo braki czasu są za duże a nie chcę słyszeć Goebbelsowskich zarzutów potem

70269620_2430539143701872_7462337889607614464_n.png?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlekX2Tw_nCQEV0dNqT5eYEI7vok_NExHzzLjoAHwOiN22ZL-0a-521yZy99Q_SabM&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=de0af7d4671dece682406734994b5d84&oe=5E122A92

Kornet nie będzie matchowany, chyba ze mi wszystkie inne oferty padną :) a złożyłem jedna z nich DFS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Kornet nie będzie matchowany, chyba ze mi wszystkie inne oferty padną :) a złożyłem jedna z nich DFS :)

ja złożyłem żydowską ofertę DFS a na Korneta u mnie liczy kto inny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.