Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2023 o 12:50, człowiek...morza napisał(a):

Lakers ktoś u nas prowadzi czy jak to wygląda?

bo oni powinni się zainteresować wzmocnieniami i włączeniem walki o mistrzostwo.

tu nie ma czasu na czekanie.

Bez urazy, ale lepiej dla Lakers bym prowadził ich wchodząc na forum raz na miesiąc, niż by przejąć je miał ktoś rodzaju pewnego GMa, co dostał po Woodenie team po zdobyciu tytułu w 2019 i od tego czasu Knicks to równia pochyła, a ruchy typu zamiana tercetu Irving-Kawhi-Davis na rozpacz fanów oglądających duet Jordan Poole - LaMelo Ball to byłoby coś strasznego w tak misternie budowanych LAL.

Na chwilę obecną żadnych wymian Lakers nie potrzebują, radzą sobie wstępnie w tym sezonie znacznie lepiej niż myślałem i tu naprawdę nie ma co mieszać dla samego mieszania. A oferty transferowej nikt mi złożył żadnej, jak dostanę powiadomienie na poczcie, że przyszło PM to odpowiem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał(a):

Bez urazy, ale lepiej dla Lakers bym prowadził ich wchodząc na forum raz na miesiąc, niż by przejąć je miał ktoś rodzaju pewnego GMa, co dostał po Woodenie team po zdobyciu tytułu w 2019 i od tego czasu Knicks to równia pochyła, a ruchy typu zamiana tercetu Irving-Kawhi-Davis na rozpacz fanów oglądających duet Jordan Poole - LaMelo Ball to byłoby coś strasznego w tak misternie budowanych LAL.

giphy.gif?cid=ecf05e47iv8zw7k6yloep0bh4u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał(a):

Bez urazy, ale lepiej dla Lakers bym prowadził ich wchodząc na forum raz na miesiąc, niż by przejąć je miał ktoś rodzaju pewnego GMa, co dostał po Woodenie team po zdobyciu tytułu w 2019 i od tego czasu Knicks to równia pochyła, a ruchy typu zamiana tercetu Irving-Kawhi-Davis na rozpacz fanów oglądających duet Jordan Poole - LaMelo Ball to byłoby coś strasznego w tak misternie budowanych LAL.

Na chwilę obecną żadnych wymian Lakers nie potrzebują, radzą sobie wstępnie w tym sezonie znacznie lepiej niż myślałem i tu naprawdę nie ma co mieszać dla samego mieszania. A oferty transferowej nikt mi złożył żadnej, jak dostanę powiadomienie na poczcie, że przyszło PM to odpowiem i tyle.

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
32 minuty temu, january napisał(a):

Wolę się upewnić (Julian Strawther ofk):

dla własnych 2nd rounderów wersja pod tytułem - podpis na two-way (po 1T) -> umowa 3+1 TO z wyjątku na 2nd roundery po 2T jest u nas ok?

o to ja sie podlączam jaka oferte najdluzsza z wyjatku moge dac camarze? 3+TO?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, january napisał(a):

Wolę się upewnić (Julian Strawther ofk):

dla własnych 2nd rounderów wersja pod tytułem - podpis na two-way (po 1T) -> umowa 3+1 TO z wyjątku na 2nd roundery po 2T jest u nas ok?

Tegoroczny wybór z draftu, tak? 

Jeśli tak to ok. Po trzech latach RFA. Po czwartym UFA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2021 o 12:09, Eld napisał(a):

JEDEN TEAM - MAX 1 POST

Przypominam o tej zasadzie w Trade Block - żeby potem nie było, usuwam podwójne posty zaczynając od najstarszych 

A wystarczy samemu usunąć / edytować ;) 

14 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Jak wygląda w końcu sytuacja z extension w trakcie sezonu? 

5.16: Extensions

W (...)

Extension można również negocjować w trakcie trwania sezonu podczas rund FA między okienkami. Dzięki temu zespół może dogadać się z zawodnikiem zanim trafi na rynek FA - oczywiście jest to poddanie głosowaniu wedle standardowych zasad.

16.5: Extension mogą zaczynać się od 140 % poprzedniego salary lub 120 % średniej salary zawodnika (w zależności, które wyższe). Zawodnik może zrobić opt out i podpisać niższe niż wynosiło jego PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.