Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Przecież wziąłem na klatę. A radni ukrywają przed niektórymi głosującymi realna sytuacje w suns. A to była podstawa głosowania. 

Wziales na klatę odchodząc? Kto z głosujących konkretnie miał ukryta sytuacje? Bo nie kojarzę jakiegokolwiek zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fluber napisał(a):

Najpierw coś spi*****ić, a potem samemu spi*****ić, nie spodziewałem się niczego innego.

Pozwól ze się nie zgodzę z powyższa ocena. 
Spojrz na szablon. 
Mocno uporządkowana ekipa w bardzo młodym perspektywicznym wieku i w pełni kontrolowana finansowo. Brak złych kontraktów gdzie można przyczepić się do Roziera najwyżej ale kwotowo to nie jest tragiczny kontrakt i za rok będzie mógł posłużyć do wymiany po lepszego gracza. 
Komplet pickow spurs poza jednym wyjątkiem ( swap 2025 roku z lakers ) alei zamian w tym samym roku mam jeszcze drugi unprotected wybór 1rd. 
 

Rozumiem szczere twoje chęci rzuceniem kamieniem na odchodne ale mylisz się prawda. I powtórzę ostatni raz. Gdyby nie oferta „ znikąd” Rady to bym i Dejounte podpisał. A oferta wzięła się według mojego rozumienia tej gry z nieprawidłowości i zabicia ducha rywalizacji. 
 

spójrz proszę na szablon spurs jeszcze raz i ocen ponownie. 
 

A jeżeli wolisz w taki tylko agresywny sposób się pożegnać ze mną w tej grze twój wybór. Masz prawo do własnej oceny mojego działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Gdyby nie oferta „ znikąd” Rady to bym i Dejounte podpisał.

Nie. Gdyby nie Twoje olanie tematu, to bys Dejounte podpisal. Rada nie miala z tym nic wspolnego.

Suns zlozyli tez oferte Zionowi. Co zrobil Karpik? Podbil oferte. Zion jest w Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał(a):

Pozwól ze się nie zgodzę z powyższa ocena. 
Spojrz na szablon. 

Olales kontroferty, straciłeś największą gwiazdę zespołu ( to mam na myśli pisząc o spi****leniu czegoś), a teraz sam oddajesz klub ( to nazywam spi****leniem samemu)

7 godzin temu, ignazz napisał(a):



Rozumiem szczere twoje chęci rzuceniem kamieniem na odchodne ale mylisz się prawda. I powtórzę ostatni raz. Gdyby nie oferta „ znikąd” Rady to bym i Dejounte podpisał. 

To Ty dzwonisz ( ja nigdzie nie odchodzę i nic nie rzucam na odchodne)

Jakby suns nie złożyli oferty to ja bym podbil Murraya w kontrofertach i skończyłoby się dokładnie tak samo.

Tylko że ja wiedziałem że nie mają spencera, potrzebują gwiazdy, mają cap space i na pewno będą podbijać. Wszyscy wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@ozzy110 czemu McClung jest nadal u mnie w arkuszu (co prawda salary mu wykasowałeś) ? Jesli ma to jakiś cel, to nie przeszkadza mi to jakos super ale może po prostu zapomniałeś wykasować, więc daję znać w razie co. 

Duchem pozostał w domu w Indianie. Poprawiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ernie9005 napisał(a):

Ja mam takie pytanie porzadkujace jeszcze. Mozna w czasie trwania danej tury zwolnic zawodnika i powiekszyc sobie w ten sposob cap space pod ewentualne podpisy tak jak zrobili to Grizzlies? Nie trzeba tego robic pomiedzy turami?

By złożyć ofertę, musisz mieć minimum 50% kwoty oferty i plan jak zrobić resztę czy to przez trade czy zwolnienie gracza, także możesz zrzucić po wygraniu, w każdym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nasz regulamin przewiduje, iż po wygrania głosowania na RFA przez niemacierzystą drużynę, możliwe jest ewoluowanie dealu na sign-and-trade?

takie cos mogloby np pomoc @ernie9005 rozstać się z c.johnsonem i odwzorowuje panujące w rzeczywistosci realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Nie

to zdecydowanie zapis do wprowadzenia od przyszlego sezonu

z reszta co do wszystkich podpisow wolnych agentow powinna byc taka mozliwosc

np. 3 dni na to od wygranego glosowania

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie następujące:

Mam prawa do V. Micica. W jaki sposób drużyna, która ma do niego prawa, może go podpisać?

A. jakikolwiek kontrakt i podpisuje?

B.  proponuje mu umowę podczas okienek FA i następuje głosowanie czy przyjmuje czy zostaje w Europie?

C. Musimy mu dać taki sam lub wyższy kontrakt jak w realu i podpisuje bez głosowania?

Pytanie dodatkowe, czy mogę go przez rok dodatkowy stashowac, zgodnie z regulaminem, i wtedy podpisać zgodnie z A,B lub C?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał(a):

Jak coś Szulim zmieniasz w regulaminie to pisz dokładnie co, nie da się za każdym razem ogarniać co zmieniłeś.

Jeśli coś zmieniam w Regulaminie jako kosmetyka to nie będę tego ogłaszał. 
jesli będzie jakaś istotna zmiana to wypisze to w komunikacie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.