Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Reikai napisał(a):

Alonzo robił ankietę ostatnio na ten temat, środowisko pokazało że ma wylane na tą sytuację już.

Fajnie, że zagłosowałeś.. 

9 minut temu, ignazz napisał(a):

 Ankieta Alonzo została praktycznie i sami o tym wiecie skopana stronniczym opisem. 

Przerażacie mnie.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

c***a tam toczyłeś.

Samotny bój CambyGOATa

CM jak zwykle chce się podpiąć pod heroizm MarcusaCambyego.

 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

k**** jak byla walka miedzy knicks a lakers.

trzeba to odszukac :D

żebyśmy zaraz nie odszukali tego jak plakales i groziles odejściem bo Bulek nie chciał Ci oddać Miroticia za 2 rundę xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2018 o 15:21, january napisał(a):

Camby proszę Cię, on zarobił w karierze grosze i po dwóch miesiącach gry ma rezygnować z gwarantowanych 16 baniek?

@MarcusCamby proszę CIę xd

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

 

 

żebyśmy zaraz nie odszukali tego jak plakales i groziles odejściem bo Bulek nie chciał Ci oddać Miroticia za 2 rundę xd

 

za riversa chyba xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były bardzo dobre czasy mimo walki na noże to wszystko było uporządkowane. Uczyliśmy się gry i dosyć gladko nam szły korekty. 
 

w imię tamtych starych dobrych czasów chce zapytać Radnych czy uważacie ze organizacja bieżącego etapu gry przebiega fair? Bo moim zdaniem jest i potężne niedoinformowanie jak i złamano mocny paragraf aby tylko poszła oferta. Która sama w sobie co pisałem budzi wątpliwości bo to nie jest bierne i bezpieczne prowadzenie komisarycznie. 
 

co gorsza z mojej perspektywy Rada absolutnie nie prowadzi dialogu tylko głucha na moje jakiekolwiek argumenty robi co uważa nie patrząc na konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

To były bardzo dobre czasy mimo walki na noże to wszystko było uporządkowane. Uczyliśmy się gry i dosyć gladko nam szły korekty. 
 

w imię tamtych starych dobrych czasów chce zapytać Radnych czy uważacie ze organizacja bieżącego etapu gry przebiega fair? Bo moim zdaniem jest i potężne niedoinformowanie jak i złamano mocny paragraf aby tylko poszła oferta. Która sama w sobie co pisałem budzi wątpliwości bo to nie jest bierne i bezpieczne prowadzenie komisarycznie. 
 

co gorsza z mojej perspektywy Rada absolutnie nie prowadzi dialogu tylko głucha na moje jakiekolwiek argumenty robi co uważa nie patrząc na konsekwencje. 

decyzja o odpuszczeniu TO przez Suns padła PRZED a nie po 1 rundzie FA i była ogłoszona zdaje się- przynajmniej do mnie dotarła, a powiedzmy ze się mało interesuje.

Ignazz udajesz niedoinformowanie, a dodatkowo wymyślasz teorie o tym, ze pojawienie się Suns na rynku FA zburzyło Twój misterny plan i wielotygodniowe przygotowania pod FA, podczas gdy po prostu się przeliczyłes i zaproponowałeś zdecydowanie za mało żeby Murraya utrzymać, chciales go na promocji, to trafił za realna wartość gdzie indziej.

Nie jest to ok, ze zmiana decyzji Rady, ale to, ze nieodpowiednie osoby tam wówczas zasiadały tez chyba tajemnica zasną nie jest? 

A to, ze Alonzo najgłośniej tutaj Ciebie wspiera, no jak to Alonzo, liczy ze przy okazji przepcha te swojego c***ooferty dla grajków z Magic, a w Tobie będzie miał wiernego kompana do tych głosowań.

Odpusc już te walkę Ignazz, bo sam zes sobie winny tego jak się to potoczyło, nikt Ci na złość nie robił, miałeś wszystkie karty po swojej stronie, ale zle ich użyłeś- i pisze to mimo, ze za rok Twój pick maja te lachudry z Lakers, no życie jak to mówią, życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jaki widzę jest taki ze musimy być przygotowani na moje odejście bo nie za bardzo widzę alternatywę. Najprosciej kiedy był na to czas moim zdaniem było jednak uporządkować kwestie formalne cofnąć błędna decyzje cofnięcia czyli przede wszystkim utrzymać podpis Spencera. To jest elementarna zasada naszej gry której złamanie rodzi precedens. Konsekwencja tego jest niestety cofnięcie tez moim zdaniem oferty Dejounte bo w mojej ocenie żaden klub w realnej sytuacji suns nie szedł by w taki kontrakt. Piszecie ze popełniłem błąd z brakiem poprawienia 3 etapu ale nie mogłem w świetle jawnych informacji inaczej ocenić sytuacji niż oceniłem. A w tym przypadku bym wygrał Dejounte z Kings ( bez oferty suns). Ta komisaryczna oferta poszła rykoszetem a nie w to gramy od lat moim zdaniem. Małe piwo Dejounte i cofnięcie go do 2 tury co rada może lekko zrobić nawet teraz. Rodzi to o ile pamietam konsekwencje z Kyrie. I mimo szczerej chęci naprawy sytuacji rodzi to efekt kuli śnieżnej. 
 

Ale najgorsze jest w tym to ze po dosyć jednostronnych wpisach Radnych przestałem czuć ze Radni reprezentują interes ogółu. 
 

i tu mam kłopot niestety. Poszło to za daleko i jest to problemem. Albo dla mnie z odbiorem rady jak i po robieniu dymu odbiór innych mojej awanturniczej teraz postawy. Tak czy siak stracę. Albo Dejounte albo wizerunkowo u innych jakbym przeforsował cokolwiek.  Tylko ze nie widzę tu krzty chęci ze strony rady. A to psuje mi odbiór gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moim zdaniem dobrze zbudowany na przyszłość skład.  15 już podpisana. Swap niestety 2025 zrobi dobrze Lakers jeżeli zamiast odejść pogonie towarzystwo a oferty już spływają. Dla równowagi ligii lepiej przy tak przyszłościowym składzie odciąć mnie od zespołu od razu. 

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Każdy kto ma więcej niż 12 lat niech już skończy te dziecinadę i szantaże emocjonalne. Rada nie da nikomu cukierka tylko dlatego, że tarza się po podłodze i ryczy.

No to gasimy światło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo do rezygnacji masz, to są zawsze osobiste decyzje. Nie ma natomiast szansy, że rada pochyli się nad szantażem. Decyzje zostały podjęte dawno temu, było mnóstwo czasu na reakcje.

Ja tematu, nawet nie poruszam, bo wszystko wydaje się tutaj nad wyraz klarowne i oczywiste. A rzekomego mówienia o precedensie to nawet nie komentuje, bo przecież takie decyzje zapadały już wielokrotnie. 

Jedno jest pewne, RADA ZAWSZE INGEROWAŁA Z RAMIENIA KLUBÓW, GDZIE NIE MA GMa. Sam się tym zajmowałem od początku gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

decyzja o odpuszczeniu TO przez Suns padła PRZED a nie po 1 rundzie FA i była ogłoszona zdaje się- przynajmniej do mnie dotarła, a powiedzmy ze się mało interesuje.

Ignazz udajesz niedoinformowanie, a dodatkowo wymyślasz teorie o tym, ze pojawienie się Suns na rynku FA zburzyło Twój misterny plan i wielotygodniowe przygotowania pod FA, podczas gdy po prostu się przeliczyłes i zaproponowałeś zdecydowanie za mało żeby Murraya utrzymać, chciales go na promocji, to trafił za realna wartość gdzie indziej.

Nie jest to ok, ze zmiana decyzji Rady, ale to, ze nieodpowiednie osoby tam wówczas zasiadały tez chyba tajemnica zasną nie jest? 

A to, ze Alonzo najgłośniej tutaj Ciebie wspiera, no jak to Alonzo, liczy ze przy okazji przepcha te swojego c***ooferty dla grajków z Magic, a w Tobie będzie miał wiernego kompana do tych głosowań.

Odpusc już te walkę Ignazz, bo sam zes sobie winny tego jak się to potoczyło, nikt Ci na złość nie robił, miałeś wszystkie karty po swojej stronie, ale zle ich użyłeś- i pisze to mimo, ze za rok Twój pick maja te lachudry z Lakers, no życie jak to mówią, życie!

Oczywiście ze zburzyło pojawienie oferty suns bo bym Dejounte wygrał przy mojej pierwotnej wycenie. Nie wspominając o tym ze lekko wydawać nie swoje pieniądze. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Prawo do rezygnacji masz, to są zawsze osobiste decyzje. Nie ma natomiast szansy, że rada pochyli się nad szantażem. Decyzje zostały podjęte dawno temu, było mnóstwo czasu na reakcje.

Ja tematu, nawet nie poruszam, bo wszystko wydaje się tutaj nad wyraz klarowne i oczywiste. A rzekomego mówienia o precedensie to nawet nie komentuje, bo przecież takie decyzje zapadały już wielokrotnie. 

Jedno jest pewne, RADA ZAWSZE INGEROWAŁA Z RAMIENIA KLUBÓW, GDZIE NIE MA GMa. Sam się tym zajmowałem od początku gry.

Jest to stanowisko ostateczne? To dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz weź ochłoń bo na prawdę slabo, pierwszy broniłeś decyzji o Dinnwidim, a kiedy przegrałeś Murraya że swojej winy szukasz gdziekolwiek winy i się obrażasz.

Spencer nie miał żadnego wpływu na Twój błąd z Murrayem i mówię to jako ten, który jako pierwszy krzyczał o skandalu z Dinnwidim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.