Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to ze nominacja dzisiaj już po zakończeniu 1 tury konta jednodniowego budzi wątpliwości.  Dodatkowo gdy trwa dyskusja o Dejounte ze ma iść do klubu bez GM nagle godzinę później pojawia się nowy GM przypadkowo lubiący Dejounte i to prawie na poziomie MJ jak mniemam bo mocne top 4.  Coś dzisiaj nie ma Dejounte szczęścia i tylko w moich spurs jest #1. U innych taka czwórka. No cóż sytuacja jest rozwojowa i dobrze ze klub znalazł GM. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FatBaller napisał(a):

NBA zaczalem ogladac w 1992 roku jako nastoletni gowniarz i nie bylo mowy abym mogl przeoczyc poczynania MJa

o cholerka!

ja zacząłem od Finałów z Suns i razem z ojczulkiem byliśmy za Sir Charlesem, pierwsze w pełni świadome takie to jednak Rox vs Knicks

bardzo miło Cię powitać, miałem wątpliwości co do Twojej osoby z racji lichego stażu, ale takiego veta zawsze ugościmy z radością

btw. brawo @ernie9005 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Gościa z TO po terminie? Każdy tak trzyma? Bo nie rozumiem tej sytuacji. Tym bardziej ze go na tym CH nie było w momencie gdy rozpoczynaliśmy FAM i w suns on nie widniał w temacie zrzutów. 

Chciałbym tu poznać szczegóły jak to działa bo nie rozumiem. 

Przecież tutaj była dyskusja obszerna o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał(a):

TO cofnięte i wisi normalnie na cap holdzie

Jak to cofnięte? Przecież sami Radni przekonywali ze spokojnie mieści się zarówno SD jak i nowy kontrakt Dejounte.  Dodatkowo nowy GM sam zabrał głos ze chce pozyskać Dejounte i nie problem jest zrobić to ze SD. Myślałem ze consensus był taki ze Rada złożyła ofertę gdzie moich argumentów zupełnie nie wzięto pod uwagę, radni nawet nie za bardzo weszli w dyskusje ze mną pisząc tylko ze swojej perspektywy ( podtrzymując swoje arbitralne zdanie co do zasadności kwotowania) i consensusem jest z SD zostaje podpisany z TO tak jak to proceduralnie zrobiono. 
 

to jest inaczej?

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Jeszcze będziemy wałkować tego Spencera ? 

Tak. 

Bo nie wiem gdzie on jest a mamy 2 turę. 

Jemu można składać oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez bylo ignazz juz wielokrotnie pisane, ze oferta dla dinwiddiego cofnieta.

 

to, ze murray i tak sie miescil, to byl tylko i wylacznie kontrargument dla twoich teorii poczasie, gdy zrozumiales, ze wskutek wlasnego bledu murrraya stracisz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Serio? W świetle późniejszych waszych tłumaczeń ze suns lekko mieszczą obu teraz robocie ze mnie idiotę? 

to, ze murray i tak sie miescil, to byl tylko i wylacznie kontrargument dla twoich teorii poczasie, gdy zrozumiales, ze wskutek wlasnego bledu murrraya stracisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.