Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile wart jest Tatum. Wiem jednak ze Phoenix Suns oferując kontrakt dało Dejounte na 3 miejscu priorytetów, gracz jest bardzo emocjonalny, a ja co rok konsekwentnie dawałem go jako lidera.  Dodatkowo poprzez ostatnie ruchy czyli sprowadzenie OG oraz szybkie oferty dla każdego mojego FA jasno daje do zrozumienia swojemu liderowi Dejounte ze walczymy na całego o wynik. Ostatecznie mimo krytyki oddania Franza Wagnera OG zagrał sezon życia i myśle ze sam Dejounte byłby mocno emocjonalnie zainteresowany kontynuacja prowadzenia tak ciekawego zespołu. Trafione wybory draftu sprawiają ze zespół ma fajny flow. Nie widzę sytuacji gdzie nagle gracz odchodzi. 

Na pewno nie do zespołu bez właściciela, obecnego kierunku rozwoju i na razie z nr 3 lub 4 w priorytecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego Diwwidi to w końcu cofneliscie ofertę czy gra w suns?

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Bardzo brudne gierki idą.

A ja już jestem na nie zdecydowanie za stary :)

Powtórzę. Jakby ofertę złożył @Tecu i wkomponował w swój bardzo dobry ponadczasowy koncept zespołu Dejounte nawet bym nie pisnął. Dając on top wisienkę walki o mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

@ignazz a czemu w ogóle nie poprawiłeś swojej oferty w reofertach (dołożenie PO najpierw + trochę dolców więcej)? Przecież można było się spodziewać, że będzie walka o niego. 

Nie no jasne, Ignazz jest sam sobie winny oczywiscie ze olal temat i moim zdaniem ciezko tu cos ugrac bo nie ma podstaw zwyczajnie.

Inna sprawa, ze Murray nie podpisalby tez z Suns.

Za akcje z Dinnwidim oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nie no jasne, Ignazz jest sam sobie winny oczywiscie ze olal temat i moim zdaniem ciezko tu cos ugrac bo nie ma podstaw zwyczajnie.

Inna sprawa, ze Murray nie podpisalby tez z Suns.

Dobrym przykładem jest @LONGER01, który wyraźnie poprawił ofertę dla Turnera, widząc co ma/może mieć na stole od innej drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie no jasne, Ignazz jest sam sobie winny oczywiscie ze olal temat i moim zdaniem ciezko tu cos ugrac bo nie ma podstaw zwyczajnie.

Inna sprawa, ze Murray nie podpisalby tez z Suns.

Za akcje z Dinnwidim oczywiscie.

Dlatego Dejounte spokojnie ma opcje dogodna dla siebie. Na razie nie podpisywać. Po co robić to 1 lipca jak można 7 go?

Suns obiecali kontrakt graczowi patrząc na oferty 4 czy 5 w hierarchii. 
Licze oczywiście tu także Ziona jako #1 po czym grzecznie odpuścili. 
Teraz kuszą Dejounte oferta obiecując na razie patrząc na oferty 3 lub 4 miejsce w hierarchii. Na dzisiaj to taki odpowiednik Charlotte Hornets. Czy tam  Dejounte w rl by podpisał? Nie sadze. 
Właśnie po to w regulaminie dodaliśmy opcje ODRZUCIĆ WSZYSTKIE OFERTY aby w tak wyjątkowych wypadkach gracz mógł uniknąć kierunku niechcianego moim zdaniem i spróbować kolejny raz. 
 

Zobaczcie. Jeżeli na liście priorytetowej Suns znikną nazwiska #1&2 poprzez przegranie Ziona i Kristapsa ( tak suns maja priorytet podpisania Kp a nie Dejounte) to w 2 turze nadal mogą oferować tak wysoki kontrakt Dejounte.  
Jezeli suns wygraliby graczy wyżej w hierarchii to Dejounte i tak by nie grał dla suns. 
 

odrzucajac oferty myśle ze Dejounte nie straci. 
Bo suns w końcu może napiszą ze jest celem nr 1. 
 

Dejounte to wrażliwy na takie kwestie młokos.  

35 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie no jasne, Ignazz jest sam sobie winny oczywiscie ze olal temat i moim zdaniem ciezko tu cos ugrac bo nie ma podstaw zwyczajnie.

Inna sprawa, ze Murray nie podpisalby tez z Suns.

Za akcje z Dinnwidim oczywiscie.

Nie olalem tylko działo się to w środku tygodnia ostro zawodowego. I nie wiedzieć czemu poprzez moja pomyłkę myślałem ze to RFA. 
 

mój błąd który jedynie co pokazuje to ze planowałem go wyrównać i tak robiąc najlepiej zarabiającym graczem spurs w historii beGM. Czy to skąpstwo? Raczej nie. 

Wiec o ile sam jestem sobie winny to GRACZ TU NIE PONOSI WINY. I moim zdaniem jeżeli byłaby opcja naprawienia tej sytuacji na korzyść gracza to agent by to zrobił. Zadzwoniłby agent i opierdolil czemu we wtorek nie ma oferty. Dałby deadline do soboty i poczekał. 

Na koniec dodam ze cała ta akcja z Dejounte jest bardzo medialna wiec kto wie czy w 2 turze nie znalazłby się jeszcze dodatkowy klub chcący dojść do gry. Dla gracza to tylko lepiej. A agent ma mnie pod ściana co nie jest dla spurs komfortowe. 
 

wystarczy niepodpisywac

16 minut temu, Szulim napisał(a):

 

Komunikat 117:

Dziś mogę ogłosić nowego GMa Suns

Przywitajmy @FatBaller

Jego wdrożeniem i opieką zajmie się aktualny zarząd komisaryjny sprawujący opiekę nad Suns, ale każdy z was może pomoc mu we wdrożeniu się do naszej społeczności.

 

Świetna informacja dla Ligii. 
@FatBaller witamy. 
Cofam tekst o Charlotte. ;) 

Coś więcej o sobie bo może wcześniej byłeś na forum? Widzę tylko ze wczoraj dołączyłeś do forum. 

Ulubiony MJ sugeruje ze to może być Stara Gwardia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał(a):

Dlatego Dejounte spokojnie ma opcje dogodna dla siebie. Na razie nie podpisywać. Po co robić to 1 lipca jak można 7 go?

Suns obiecali kontrakt graczowi patrząc na oferty 4 czy 5 w hierarchii. 
Licze oczywiście tu także Ziona jako #1 po czym grzecznie odpuścili. 
Teraz kuszą Dejounte oferta obiecując na razie patrząc na oferty 3 lub 4 miejsce w hierarchii. Na dzisiaj to taki odpowiednik Charlotte Hornets. Czy tam  Dejounte w rl by podpisał? Nie sadze. 
Właśnie po to w regulaminie dodaliśmy opcje ODRZUCIĆ WSZYSTKIE OFERTY aby w tak wyjątkowych wypadkach gracz mógł uniknąć kierunku niechcianego moim zdaniem i spróbować kolejny raz. 
 

Zobaczcie. Jeżeli na liście priorytetowej Suns znikną nazwiska #1&2 poprzez przegranie Ziona i Kristapsa ( tak suns maja priorytet podpisania Kp a nie Dejounte) to w 2 turze nadal mogą oferować tak wysoki kontrakt Dejounte.  
Jezeli suns wygraliby graczy wyżej w hierarchii to Dejounte i tak by nie grał dla suns. 
 

odrzucajac oferty myśle ze Dejounte nie straci. 
Bo suns w końcu może napiszą ze jest celem nr 1. 
 

Dejounte to wrażliwy na takie kwestie młokos.  

Nie olalem tylko działo się to w środku tygodnia ostro zawodowego. I nie wiedzieć czemu poprzez moja pomyłkę myślałem ze to RFA. 
 

mój błąd który jedynie co pokazuje to ze planowałem go wyrównać i tak robiąc najlepiej zarabiającym graczem spurs w historii beGM. Czy to skąpstwo? Raczej nie. 

Wiec o ile sam jestem sobie winny to GRACZ TU NIE PONOSI WINY. I moim zdaniem jeżeli byłaby opcja naprawienia tej sytuacji na korzyść gracza to agent by to zrobił. Zadzwoniłby agent i opierdolil czemu we wtorek nie ma oferty. Dałby deadline do soboty i poczekał. 

Na koniec dodam ze cała ta akcja z Dejounte jest bardzo medialna wiec kto wie czy w 2 turze nie znalazłby się jeszcze dodatkowy klub chcący dojść do gry. Dla gracza to tylko lepiej. A agent ma mnie pod ściana co nie jest dla spurs komfortowe. 
 

wystarczy niepodpisywac

Świetna informacja dla Ligii. 
@FatBaller witamy. 
Cofam tekst o Charlotte. ;) 

Coś więcej o sobie bo może wcześniej byłeś na forum? Widzę tylko ze wczoraj dołączyłeś do forum. 

Ulubiony MJ sugeruje ze to może być Stara Gwardia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Ja już się gubię 

Jak Goodwin bierze 50 % pay cut to jest spoko a jak Murray bierze pare M to jest afera 

To są te pay cuty czy nie ? 
 

* Rozumiem, że te 50 % to mniej niż Murraya , ale tu chodzi o proporcje 

Jaki paycut Goodwina? O czym ty mowisz?

Podpisuje taki kontrakt jak kazdy inny two way, ktoremu konczy sie kontrakt, normalna sprawa przeciez.

Ba, w RL podpisal gorszy kontrakt.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Ja już się gubię 

Jak Goodwin bierze 50 % pay cut to jest spoko a jak Murray bierze pare M mniej to jest afera 

To są te pay cuty czy nie ? 
 

* Rozumiem, że te 50 % to mniej niż Murraya , ale tu chodzi o proporcje 

Ja nie walczę o to aby Dejounte brał pay cut. Chce aby dostał najlepsza ofertę. W tej lub następnej rundzie. Zależy jak głosujący zadecydują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Nie, bo wchodzi na FA a a realu dostał wybór albo to albo nic to logiczne. 

W RL tez mogl wejsc przeciez na FA. Nie pisz historii na nowo, wiem ze Suns powoduje erekcje i zaslepienie + 100 do zajebistosci, ale przesledz sobie umowy two way graczy jakie podpisywali, kazdy z nich w przeszlosci to klepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @ignazz i witam całą ekipę. Tak masz racje stsra gwardia. NBA zaczalem ogladac w 1992 roku jako nastoletni gowniarz i nie bylo mowy abym mogl przeoczyc poczynania MJa. Bulls to moja pierwsza drużyna której kibicowałem i cały czas kibicuje aczkolwiek już nie tak namiętnie jak kiedyś. 

Na forum nigdy nie byłem jest to pierwszy raz. W format fantasy jaki tu "uprawiacie" będę grać poraz 1, ale w samo fantasy NBA gram już 6 lat. 

Ulubieni zawodnicy:

Michael Jordan

Russell Westbrook 

Zion Williamson 

Dejounte Murray 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FatBaller napisał(a):

Witam @ignazz i witam całą ekipę. Tak masz racje stsra gwardia. NBA zaczalem ogladac w 1992 roku jako nastoletni gowniarz i nie bylo mowy abym mogl przeoczyc poczynania MJa. Bulls to moja pierwsza drużyna której kibicowałem i cały czas kibicuje aczkolwiek już nie tak namiętnie jak kiedyś. 

Na forum nigdy nie byłem jest to pierwszy raz. W format fantasy jaki tu "uprawiacie" będę grać poraz 1, ale w samo fantasy NBA gram już 6 lat. 

Ulubieni zawodnicy:

Michael Jordan

Russell Westbrook 

Zion Williamson 

Dejounte Murray 

 

Elegancko, witamy i zachecamy do duzej aktywnosci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał(a):

No zobacz sobie kiedy podpisał w realu. 5 msc temu więc tak mógł wejść na rynek FA gdzie każdy ma domknięta kadrę …

Jak dla mnie spoko. Jak ktoś będzie przeciw pay cut a głosował tutaj na TAK to pokaże mu te głosowanie 

Lmao, przeciez mogl latem podpisac z kimkolwiek

Na pewno bys tak walczyl o kogos spoza Suns. Przez kogos, rozumiem goscia na two way kontrakcie, ktory jest przyjacielem Beala od 10 lat, ktory dostal gorszy kontrakt w RL niz odemnie, ktory pogral troche w tankerze jak posadzili podstawowych graczy/byli kontuzjowani.

Two way gracze ciesza sie z gwarantowanych 4 lat i 9 mln na koncie, zwlaszcza tacy ktorzy za chwile moga byc poza liga, tak bylo jest i bedzie. Nikt nie daje takim grajkom 10/2 za miesiac niezlej gry w tankerze, nie wiem co Ty tu tworzysz.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

A poza tym jak go cenisz to możesz go wyrównać wić a czym rzecz ? 

W robieniu k**** z logiki i hajpowaniem gracza przez Ciebie, bo jest w Suns. Kazdy inny two way bierze taka umowe i dziekuje za zaufanie.

Oczywiscie zostanie wyrownana, ale jak ktos mu rzuci jakis dwuletni kontrakt to on za 2 lata moze byc poza NBA, wiec bedzie to dzialanie na szkode gracza takze jak tam chcecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Jak on ma niespełna 10 za 4 RS więc chyba jak dostanie 10/2 to będzie to lepiej dla niego. 
 

Chyba mam racje ? 

Oczywiscie, ze przyjemnoscia bedzie ryzykowal ze za 2 lata bedzie gral w Anwilu jak okaze sie bustem.

Licze na podobna konsekwencje z innymi two way grajkami z RL tankerow, ze kazdy z nich bedzie dostawal 10/2 z marszu. Zwlaszcza ci, ktorzy w RL nie graja w Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, FatBaller napisał(a):

Witam @ignazz i witam całą ekipę. Tak masz racje stsra gwardia. NBA zaczalem ogladac w 1992 roku jako nastoletni gowniarz i nie bylo mowy abym mogl przeoczyc poczynania MJa. Bulls to moja pierwsza drużyna której kibicowałem i cały czas kibicuje aczkolwiek już nie tak namiętnie jak kiedyś. 

 

Russell Westbrook 

Zion Williamson 

Dejounte Murray 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.