Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd Spurs pragnie zapytać Komisarza czy legalne w przypadku faktu ze klub został zaskoczony doskonała i sowitą oferta Suns jest kontakt z agentem Dejounte celem omówienia extension w dalszym toku negocjacji. 
 

A mówiąc wprost czy mogę ( co zrobiłaby zapewne Real klub nba w toku negocjacji ze swoją gwiazda ) złożyć obietnice wyższego extension w kolejnej turze gdzie odrzucajac obecnie WSZYSTKIE OFERTY sam gracz by nie stracił a wręcz zyskał. 
 

czy u nas legalne byłoby takie zachowanie aby namówić was głosujących to odrzucenia wszystkich ofert celem podpisania lepszej?

wydaje mi się ze ostre negocjacje na tym polegają?

Jako macierzysty klub przypomne tylko ze sprowadziłem Dejounte w chwili rehabilitacji po bardzo poważnej kontuzji i konsekwentnie stawałem przez lata po stronie zawodnika. 
 

Gotowy jestem w przypadku zweryfikowania przez rynek ostatecznej wartości poprawić ofertę w dalszym etapie. Po prostu uginam się przed zadaniami  agenta. 
 

jezeli u nas jest to nielegalne to oczywiście nie ma tematu. 

Oczywiście gotowy jestem do argumentacji aby Was przekonać o tym ze brak teraz podpisu jest korzystne dla gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat konsekwentnie na niego stawiałem i nie nazwałbym próba kradzieży oferowanie mu kontraktu LEPSZEGO niż otrzymał w rzeczywistości. A przy dobrych stosunkach na pewno agent dałby szanse pokazując ofertę suns na reakcje.  Tym bardziej ze planowałem dodatkowo bonusy w kontrakcie ale nie byłem pewien czy my to wprowadzamy. 
Kazdy kalkuluje ale akurat moja oferta była ponad rynkowa. I rzecz się rozchodzi ze chcą ja polepszyć w drugiej turze. 

W samej nba są czasem dramy z barykadowaniem graczy, zmiana decyzji czy odrzuceniem uzgodnionej oferty Aka Morris. 
 

Barykaduje po prostu …. ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Zarząd Spurs pragnie zapytać Komisarza czy legalne w przypadku faktu ze klub został zaskoczony doskonała i sowitą oferta Suns jest kontakt z agentem Dejounte celem omówienia extension w dalszym toku negocjacji. 
 

A mówiąc wprost czy mogę ( co zrobiłaby zapewne Real klub nba w toku negocjacji ze swoją gwiazda ) złożyć obietnice wyższego extension w kolejnej turze gdzie odrzucajac obecnie WSZYSTKIE OFERTY sam gracz by nie stracił a wręcz zyskał. 
 

czy u nas legalne byłoby takie zachowanie aby namówić was głosujących to odrzucenia wszystkich ofert celem podpisania lepszej?

wydaje mi się ze ostre negocjacje na tym polegają?

Jako macierzysty klub przypomne tylko ze sprowadziłem Dejounte w chwili rehabilitacji po bardzo poważnej kontuzji i konsekwentnie stawałem przez lata po stronie zawodnika. 
 

Gotowy jestem w przypadku zweryfikowania przez rynek ostatecznej wartości poprawić ofertę w dalszym etapie. Po prostu uginam się przed zadaniami  agenta. 
 

jezeli u nas jest to nielegalne to oczywiście nie ma tematu. 

Oczywiście gotowy jestem do argumentacji aby Was przekonać o tym ze brak teraz podpisu jest korzystne dla gracza. 

Ile razy to pytanie już przerabialiśmy? Po to mamy oferty, kontroferty, reoferty, żebyś nie był zaskoczony, i żebyś nie żulił później o kolejne negocjacje… PS . nawet jest w regulaminie ze po reofertach nie można nic obiecywać/„nakłaniać gracza” do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym w nba polega ta formułka która idzie przez dziennikarza gdzie gracz „chce przetestować rynek” po czym wraca do klubu macierzystego z konkretami. Czasem rynek docenia gracza i klub macierzysty przyciśnięty się ugina czasem nie. Ale to czy chce się uginać czy nie to powinienem mieć szanse. 
Skladanie w ciemno oferty do koperty tym nie jest. 

1 minutę temu, Szulim napisał(a):

W takim razie dlaczego ignazz nie dał lepszej oferty w kontrach? Przecież widział jaka jest walka o murraya?

Co byś proponował @człowiek...morza?

Nie dałem bo powinienem jak to jest w zwyczaju mieć ostatnie słowo do gracza z którym budowałem 4 letnie relacje i to w czasie rehabilitacji płacąc mu pieniądze. 

Praktyka klubów taka właśnie jest 

Ostatecznie według naszego regulaminu gracz zarobi mniej. Bo ze w drugiej turze Dejounte dostałby nie tylko ode mnie lepsza ofertę nie mam wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Nie dałem bo powinienem jak to jest w zwyczaju mieć ostatnie słowo do gracza z którym budowałem 4 letnie relacje i to w czasie rehabilitacji płacąc mu pieniądze. 

Przecież ty mu zaoferowałeś DUUUŻO mniej niż rynka wartość i jeszcze poruszasz ten argument kolejny raz.

Murray już raz wziął zniżkę dla Spurs. Nie ma powodów, by to powtarzać.

A system gry jest jasny od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Przecież ty mu zaoferowałeś DUUUŻO mniej niż rynka wartość i jeszcze poruszasz ten argument kolejny raz.

Murray już raz wziął zniżkę dla Spurs. Nie ma powodów, by to powtarzać.

A system gry jest jasny od dawna.

Masz na myśli ze dałem wyżej niż dostał w realu? Masz dziwna definicje słowa dużo mniej. Dziiiiiiiwna

Sam Dejounte tez akcentował lojalność przy obecnym podpisie. A teraz idzie do klubu z zarządem komisarycznym? Gdzie jakieś gremium po prostu rzucili oferta?

Gdyby to był klub w stylu Philly nie dyskutowałbym bo przegrałem z lepszym. Ale tu gracz o bardzo specyficznym podejściu do lojalności moim zdaniem o ile nie przyjąłby gorszej oferty od spurs ( od rl Hax przyjął) to by z klubem porozmawiał. 
 

według naszego regulaminu jedyne co może zrobić to odrzucić wszystkie oferty licząc na to ze moje CS jest nadal tam gdzie jest a suns nadal są bez właściciela. 

Wiec serdecznie namawiam wszystkich głosujących aby przemyśleli opcje ze jednak odrzuca wszystko bo biorąc pod uwagę jego mocna specyficzna lojalność nie jest zadowolony z kierunku z którego przyszła oferta. Ma ku temu wszelkie przesłanki aby domniemać ze po rozmowie w swoim klubie którego jest LIDEREM nie straci.  

I nie piszcie czemu nie podbijalem jeżeli moja oferta do 2 reoferty była najwyższa. 3 lepsza pojawiła się o północy w kopercie. 

Nba tak nie działa ze klub macierzysty w sekundę przegra gracza. Oferta z koperty 

Tym bardziej ze myśle ze mam bardzo dobre relacje z klubem a sam gracz nie ma opinii Hardena czy Kyrie 

Dobrze pamietam ze suns nie ma właściciela?

Bo może coś mylę. 

Dodatkowo pragnę zaznaczyć ze w szybki sposób pragnę zamknąć skład spurs stad wysokie oferty dla moich FAs aby w spokojnej atmosferze cały klub i poprzedni skład w komplecie przygotowywali się do sezonu gdzie Dejounte jest liderem. Jakoś nie widzę tu tego scenariusza który u nas ma szanse się ziscic a w rl by go nie było.  

Jedynym moim regulaminowym zachowaniem może być prosba do głosujących o rozważenie opcji ODRZUCENIA WSZYSTKICH OFERT w 1 turze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał(a):

Masz na myśli ze dałem wyżej niż dostał w realu?

Mam na myśli, że poprzedni kontrakt był niższy. Już sobie nie przypominasz jak złapałeś go po rocznej kontuzji na bieda-kontrakcie?

Tak komentowałem to w 2019, gdy Murray klepnął ten kontrakt, a Jaylen Brown o mało nie popełnił życiowego błędu, gdy przegrał głosowanie o jeden głos. @człowiek...morza na pewno pamięta temat.

"Tym rozumowaniem to dojdziemy, że nawet Tatum nie jest wart 20mln na sezon.

Brown to przed wszystkim miał mało minut. Jest młody i bardzo utalentowany. Sprawdzony już na dużej scenie. Za sam potencjał jest więcej wart.

Skoro ten sezon miał gorszy to powinien czekać na następny, by podbić wartość. Podobnie Bogdanovic i Murray.

Niby "najlepsze forum", a retoryka ogranicza się tylko do ostatniego sezonu. Nie takiego podejścia oczekiwałbym od elitarnego grona."

Nic się nie zmieniło :)

A swoją drogą @Borys nie działa wciąż możliwość przerzucania całych cytatów do innych działów :(

Ale żeby nie było, to daje link do źródła -> 

EDIT: Wyboldowałem najlepsze :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.