Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bogans2 napisał:

A jak to jest z tym sign n trade? Zakladajac ze dogadam sie i wysle gwiazde do zespolu w ktorym sa juz dwie gwiazdy czyli wszystko gra. Zawodnik chcialby tam grac i podpisac kontrakt. Po co to jeszcze poddawac glosowaniu i tracic czas? 

Bo ktoś inny może też złożyć mu ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Bo ktoś inny może też złożyć mu ofertę

Jak kluby sie dogadaly i gracz idzie do kontendera wiec nie ma tu jakiegos przewalu to po co tu jeszcze glosowac😋 wszystkie strony usatysfakcjonowane.

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dla formalności, poza tym inny klub nie musi mieć wcale gorszej perspektywy dla niego

Czaje. Ale gdzie tu interes klubow ktorzy dysponuja prawami do zawodnikow i sie dogadaly

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snt nawet w rl NBA jest zwykle albo ukłonem w stronę zawodnika bo i tak go nie mogą zatrzymać (vide Struś teraz do Cle w zamian za TPE)  

De facto wolny agent może podpisać z kim chce - kluby robiące snt chcą po prostu nie zostać totalnie z niczym.

poza tym - w nowym regulaminie jest opcja ze możesz dogadać kilka snt i również dać ofertę od siebie wiec głosowanie jest potrzebne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

u nas s&t to ryzyko, jeśli przegrasz głosowanie zostajesz z niczym, więc warto też mu złożyć ofertę przedłużenia od siebie

Aha. Czyli jak daje priorytety to najpierw snt a potem moja indywidualna oferta dla niego w razie co

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał:

Aha. Czyli jak daje priorytety to najpierw snt a potem moja indywidualna oferta dla niego w razie co? Mozna tak?

 

można, ja tak nie zrobiłem z Holidayem i s&t przepadł przez błędny zapis

4 minuty temu, Szulim napisał:

poza tym - w nowym regulaminie jest opcja ze możesz dogadać kilka snt i również dać ofertę od siebie wiec głosowanie jest potrzebne 

z tymi kilkoma s&t to od teraz wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ernie9005 napisał:

Pytanie do rady z wątku QO.

Jeśli zaproponuje swoim zawodnikom two way qo i potem na FA nie dostaną oni żadnej oferty, to pozostaną u mnie na two way? 

Pozostaną, ale na kontrakcie normalnym rocznym o wysokości QO.

Ale bardziej jak nie cofniesz, bo dostają z automatu.

Edyta:

Ale mogę się mylić 😉

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ernie9005 napisał:

Pytanie do rady z wątku QO.

Jeśli zaproponuje swoim zawodnikom two way qo i potem na FA nie dostaną oni żadnej oferty, to pozostaną u mnie na two way? 

Chyba masz czas do trzeciej Tury. Jesli zostawisz po trzeciej turze zgadzasz się płacić mu w tym sezonie tyle ile wynosi QO, gdyby nie dostał nigdzie indziej oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Pozostaną, ale na kontrakcie normalnym rocznym o wysokości QO.

Ale bardziej jak nie cofniesz, bo dostają z automatu.

Edyta:

Ale mogę się mylić 😉

Note: Qualifying offers for two-way players are one-year, two-way contracts with a $50K guarantee unless otherwise indicated.

Chyba, że zawodnik nie jest już eligible ze względu na staż w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

A co wtedy?

For players coming off Two-Way contracts where the player is no longer eligible to sign another Two-Way contract1, the qualifying offer is a standard NBA contract with the minimum salary based on years of service, with at least the Two-Way G-League amount guaranteed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Czy mając swojego 2nd roundera na TW mogę w trakcie sezonu przy podpisie skorzystać z tego nowego wyjątku?

Nie znam na tyle dobrze nowego CBA, ale obstawiam, że nie i proponuję się tego trzymać. Wyjątek dla 2nd rounderów niech służy do podpisywania 2nd rounderów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

Nie znam na tyle dobrze nowego CBA, ale obstawiam, że nie i proponuję się tego trzymać. Wyjątek dla 2nd rounderów niech służy do podpisywania 2nd rounderów ;)

Bo jeśli nie można to nie opłaca się podpisywać zawodnika na umowę i dopiero w drugim roku TW na 1+1TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.