Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, człowiek...morza napisał:

mam pytanko

bo zanosi sie, ze bridges zagra 83 spotkania

to ktore spotkanie nie bedzie brane pod uwage pod srednia?

Podając statsy zalicz mu po prostu 1 mecz więcej, czyli 28.

ja liczę (przy zmianie teamu w rl) wg zasad, że w drużynie A grał tyle ile faktycznie zagrał, a przepada nadwyżka z pierwszych meczy w drużynie B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Podając statsy zalicz mu po prostu 1 mecz więcej, czyli 28.

ja liczę (przy zmianie teamu w rl) wg zasad, że w drużynie A grał tyle ile faktycznie zagrał, a przepada nadwyżka z pierwszych meczy w drużynie B.

a mozna przeliczyc, ze u mnie zagral 82 spotkania na poziomie top20 ligi?

a to jedno jebal pies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowal juz ktos nowe CBA i co to zmieni w kontekscie begm? Ja znalazlem takie cos

 

Cytat

Wojnarowski notes that the league’s highest-spending teams, like the Warriors and Clippers, won’t be able to continue their luxury tax spending while still adding talent to the roster.

The league plans to curb the spending by implementing a second salary cap apron, which begins $17.5 million over the tax line. The teams that reach that tax mark will no longer have access to the taxpayer mid-level exception in free agency. 

This rule would have kept the Warriors from signing Donte DiVincenzo, the Bucks from signing Joe Ingles, the Celtics from signing Danilo Gallinari and the Clippers from signing John Wall.This rule will be eased into the salary cap over a number of years and will not be instantaneous. This rule will also help lower and middle spending teams across the league have a better chance of adding more talent to their teams in free agency. 

Cytat

The NBA and NBPA agreed to increase the upper limits on contract extensions from 120% of salary to 140% of salary. Wojnarowski notes that this would incentivize players like Boston’s Jaylen Brown to sign a contract extension with the Celtics instead of waiting for a much more lucrative deal in free agency. Currently, Brown would be allowed to sign a four-year extension with the Celtics worth $165 million. With the new 140% extension rule, Brown could make the four-year max of $189 million, since he is scheduled to make $31.8 million in the final year of his deal with the Celtics next season.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.06.2023 o 13:11, Qcin_69 napisał:

tego Brauna (2 rok TWC) to ja będę mógł z wyjątku podpisać czy tylko na 1+TO? @karpik @Szulim

Ja podpisalem Bol Bola na 1+1, mozesz nie podpisywac i bedzie rfa po zakonczeniu TW (nie wiem dokladnie ile lat trwa ten TW🤔, 2lata?)

A mozna zaoferowac kontrakt komus kto jest w innej druzynie na TW? Po pierwszym roku

Edit

Moj AJ Green jest RFA po update arkusza, czemu? Dwa lata trwa TW :)

 

Screenshot_20230701-163321~2.png

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogans2 w trakcie FA możesz zaproponować regularny kontrakt każdemu FA

Natomiast jeśli jest on podpisany na TW - no to wiąże go umowa. 

co do AJ Greena - jeśli podpisałeś go na dwuletni 2way to pewnie jest jakaś pomyłka - natomiast jeśli nie - no to jest RFA ;) 

będziesz mógł mu dać kolejny rok 2way jeśli nikt mu nie da normalnego kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał:

Na TW go podpisalem czyli na max dwa lata. Poprosze o poprawke w arkuszu @ozzy110

Ale on nie był twoim 2nd rounderem. Tylko własne 2nd możemy podpisać na 2 lata TW

przy graczu z wężyka/FA po roku spada do FA jako twój RFA i tak jak Szulim napisał, jeśli nie dostanie normalnej umowy może wrócić na TW do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ale on nie był twoim 2nd rounderem. Tylko własne 2nd możemy podpisać na 2 lata TW

przy graczu z wężyka/FA po roku spada do FA jako twój RFA i tak jak Szulim napisał, jeśli nie dostanie normalnej umowy może wrócić na TW do Ciebie

czyli Braun (jako 2nd pick) może ze mną w przyszłym roku podpisać 1+TO ale po zakończeniu tych 2 lat nie będę miał do niego pełnych praw Birda- albo czynie go RFA już w tym sezonie (czy tez następnym bym mógł?) i trafia wtedy na FA jako zastrzeżony? 

Dobrze to zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

czyli Braun (jako 2nd pick) może ze mną w przyszłym roku podpisać 1+TO ale po zakończeniu tych 2 lat nie będę miał do niego pełnych praw Birda- albo czynie go RFA już w tym sezonie (czy tez następnym bym mógł?) i trafia wtedy na FA jako zastrzeżony? 

Dobrze to zrozumiałem?

Jak skonczy TW to bedzie twoim RFA, ja tak to rozumie. Mozesz tego uniknac i podczas drugiego sezonu dac mu 1+1TO to bedziesz go mial rok dluzej jezeli wykorzystasz TO. Ale nie bedzie wtedy rfa po wypelnieniu kontraktu

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.