Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Jakiś wafel xD źle to rozpisał w regulaminie, 1st roundery to można stashować jak w RL są stashowane, jak to przejdzie to trza będzie traktować te kluby jako skończone skurczysyny i im trade-requesty wrzucać x) . A już pomysł, że ktoś chce mieć 1st roundera na 5 lat, a nie na 4 to jakieś jaja, @MarcusCamby coś Ty tam rozpisał xD

No to jest jakiś straszny fail, można stashować Ziona?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jakiś wafel xD źle to rozpisał w regulaminie, 1st roundery to można stashować jak w RL są stashowane, jak to przejdzie to trza będzie traktować te kluby jako skończone skurczysyny i im trade-requesty wrzucać x) . A już pomysł, że ktoś chce mieć 1st roundera na 5 lat, a nie na 4 to jakieś jaja, @MarcusCamby coś Ty tam rozpisał xD

Nawet sobie nie żartuj teraz , w regulaminie było jasno ze rok można stashowac i ja tak to traktowałem, inaczej jie robiłbym takich ruchow jakie zrobiłem na FA, wiec proszę mnie nawet nie uruchamiać teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z two-wayowcami?

gramy według zasad CBA, czyli jeśli chcemy ich przekonwertować na normalną umowę to możemy ich podpisać maksymalnie do końca kontraktu two-way, czy w drugim roku można u nas dalej dać 1+TO (tak jak to zrobil sylvinho w drugim roku kontraktu two-way nianga) albo inną umowę, np. dłuższą z wykorzystaniem mid-level? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Jakiś wafel xD źle to rozpisał w regulaminie, 1st roundery to można stashować jak w RL są stashowane, jak to przejdzie to trza będzie traktować te kluby jako skończone skurczysyny i im trade-requesty wrzucać x) . A już pomysł, że ktoś chce mieć 1st roundera na 5 lat, a nie na 4 to jakieś jaja, @MarcusCamby coś Ty tam rozpisał xD

Saric - wybrany 2014, rookie kontrakt do 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

3.6 STASH - (...) Zawodnika, który nie został stashowany w RL NBA (podpisał umowę i jest w ekipie NBA) GM stashować może jedynie przez rok od startu debiutanckiego sezonu gracza w NBA - później albo go podpisuje podczas następnego FA (najpóźniej wraz z końcem 3 tury) , albo musi się zrzec do niego praw. 

@january a gdzie masz chociaz słowo o tym, ze dotyczy to tylko graczy wybranych w 2 rundzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie ja pisałem ten punkt. Stash i późniejszą umowę 2+1 jak coś pewnie przepchniesz, ale :

-każdy taki rookie będzie mega wnerwiony, pogranicze trade-request, żadnych uprzejmości dla klubu przy FA następnym, ocenianie poziomu gry jego obniżone, ocenianie atmosfery w teamie obniżone, inni gracze na FA będą na to patrzeć, co ten klub odwalił swojemu rookiemu.

Ale co odwalił ?:D przecież przed draftem Samanic w wielu mockach był poza 1 runda i z założeniem ze ktoś go wybierze z myślą o stashu :P Przecież ja go nie brałem jak NBA ready , tylko z myślą o przyszłości :P po prostu gdyby nie to, ze nie wiedziałem ze go mogę zestashowac ( co było jasno napisane w regulaminie) to bym inaczej rozłożył finanse , bo teraz wyjdzie na to, ze będę musiał wejść w podatek żeby zrobić dobrze 12 graczowi rotacji , dlatego ze dopiero po 3 rundzie FA skapneliscie się , ze jest coś c***owego w regulaminie :P przecież ja nawet tutaj nie uciekam się do jakiś interpretacji , ani nie szukam kruczków - w regulaminie było jasno napisane ze rok można stashowac gracza niestashowanego w NBA - czy cokolwiek tutaj nadinterpretuje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wydłużania żywotności nie ma, bo liczy się rookie scale. A jak się ten okres skończy to Bogdanovic casus

3 minuty temu, january napisał:

Czy Ty sugerujesz że można niby stashować Ziona na przykład? Nie widzisz problemu????????????/

Widzę, ale przecież first rounderzy w RL NBA są stashowani, chociażby Pacsenkis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale czemu? Dogadaliśmy się z Luka ze rok w Europie dobrze mu zrobi :) 

choc raz regulamin po stronie Minnesoty !

Takie bajki możesz dzieciom na dobranoc opowiadać

Jako, że jesteśmy każdym graczem to może głosowanko czy Luka się zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ozzy110 napisał:

Takie bajki możesz dzieciom na dobranoc opowiadać

Jako, że jesteśmy każdym graczem to może głosowanko czy Luka się zgadza?

Ale nad czym chcesz głosować , ze Luka ZGODNIE Z REGULAMINEM idzie na roczny stash ? Lol 

@MarcusCamby czyli dla pewności bo CM pisze mi coś innego .

Samanic idzie na 19/20 na stash a podpisuje umowę od 20/21 i wtedy ma gwarantowany kontrakt na 20/21 oraz TO na 21/22 i 22/23 po 22/23 jest RFA - dobrze mówię , czy coś jest inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.