Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak oddaje Miye Oni który ma NTC i przechodzi on ze względów regulaminowych przez jeden zespół, ale na końcu tej wymiany trafia do innego, to ankietę odnośnie NTC mam wystawić dla pierwszego klubu do którego trafia chwilowo, czy dla klubu do którego ostatecznie ma trafić? Czy później, gracz taki dalej ma NTC, czy robi się to tylko jednorazowo?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czy jak oddaje Miye Oni który ma NTC i przechodzi on ze względów regulaminowych przez jeden zespół, ale na końcu tej wymiany trafia do innego, to ankietę odnośnie NTC mam wystawić dla pierwszego klubu do którego trafia chwilowo, czy dla klubu do którego ostatecznie ma trafić? Czy później, gracz taki dalej ma NTC, czy robi się to tylko jednorazowo?

NTC nie znika po pierwszej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@january @karpik

Mam pytanie o wężyk. Kiedy formalnie wszedł ten przepis o tym, że można bez kolejki zaklepać na two-way graczy, którzy byli u nas w zeszłym roku, a nie dostali wcześniej żadnej oferty? Nie, żebym był przeciwko, ale kojarzę tylko, że rzucona była propozycja, a formalnego zapisu, komunikatu w tej sprawie nie pamiętam. W regulaminie też nic nie widzę. A ważne jednak, by takie coś krótko spisać. 

Aa, i jeszcze jedno chciałbym dodać w tej sprawie. Imho powinno tak być, że jak korzystasz z tego zapisu i bierzesz na two-way tego "swojego" grajka (w tym przypadku tylko jednego) to przepada ci ten wyższy wybór w wężyku. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart22 dobra uwaga - dobry to pomysł - wdrożymy od kolejnego sezonu

i tak - jak zaczniemy sezon to zacznę przepisywać na nowo Regulamin, z wszelkimi zmianami, poprawkami itp i jeszcze z konsultacjami społecznymi 

kilka osób tez zadeklarowało chęć pomocy przy tym wiec licze ze pójdzie sprawnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Powiedzmy że GM X nie podpisał swojego 2nd roundera do tej pory. Czy ma czas na to do końca swojej drugiej tury w wężyku? Czy czas na to minął i mogę ja sobie takiego ziutka podpisać?

Niepodpisani tegoroczni 2nd rounderzy trafiają na stash, więc nie będzie możliwości ich podpisać w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Niepodpisani tegoroczni 2nd rounderzy trafiają na stash, więc nie będzie możliwości ich podpisać w tym sezonie.

Jak ja chce brauna w tym wężyku podpisać. Wybrałem go w 2 rundzie. 

Czy jakoś inaczej mam to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.