Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

No to jak brat shevcu. I wtedy tez piękny deal z januaryn w tamtym okresie jednoosobowy. panem i władca gry, największe ruchanie ever w historii gry i wał.

Analogie narzucają się same

Widzę giddey to. Było dla ciebie za mało. Teraz czas na haluburtona?

taa, a słońce krąży wokół ziemi - to mniej więcej jest ten poziom bullshitu

po pierwsze - mój skład jest zamknięty więc raczej wymian nie zamierzam robić

po drugie - jako Radny mam obowiązek szukania nowych GMów z czego się wywiązuje - a jeśli masz ból dupy o to - to proszę bardzo - możesz tez szukać ;) 

po trzecie - nie wiem o czym sobie liżecie jajka z Qcinem bo mam go na ignorze od dłuższego czasu

a na koniec - może zamiast pieprzyć takie farmazony to pomógłbyś nowemu koledze się wdrożyć bo @człowiek...morza podobno zawsze się palisz do tego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziadka szulima mentalność PRL-u najwyraźniej nie wyszła. Dalej kombinowanie na potęgę. Kłuje w oczy,  ale nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?

2 minuty temu, Szulim napisał:

 

a na koniec - może zamiast pieprzyć takie farmazony to pomógłbyś nowemu koledze się wdrożyć bo @człowiek...morza podobno zawsze się palisz do tego ;) 

Nie ma problemu. Mogę go otoczyć parasolem ochronnym, bo jak widać aktualna rada także sobie nie radzi. Tylko proszę o oficjalne powierzenie funkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Z dziadka szulima mentalność PRL-u najwyraźniej nie wyszła. Dalej kombinowanie na potęgę. Kłuje w oczy,  ale nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?

gdzie masz kombinowanie?

ilu GMów przyprowadziłeś do beGM w ciągu ostatniego roku? ile razy pytałem cię czy masz może kogoś i zawsze odpowiadałeś, że nie - więc może uszanowałbyś to, że szukam i znajduje nowe osoby bo inaczej to beGM by już dawno padło

co do opieki - znasz zasady rozszerzonej Rady - ich nie zmieniam póki co - natomiast nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pomógł koledze, tak jak może to robić każdy inny GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

No to jak brat shevcu. I wtedy tez piękny deal z januaryn w tamtym okresie jednoosobowy. panem i władca gry, największe ruchanie ever w historii gry i wał.

Analogie narzucają się same

Widzę giddey to. Było dla ciebie za mało. Teraz czas na haluburtona?

Ja na miejscu nowego GMa Cavs czytając tego typu heheszkowe komentarze zacząłbym się zastanawiać czy aby na pewno dobrze trafiłem. 

Nowy GM Cavs będzie pod parasolem ochronnym, ewentualne wymiany oceniać będzie organ, gdzie nie ma Szulima, a to czy ktoś siedzi na forum 7 dni czy 7 lat nie mówi nam nic a nic o jakości.

Twoje czepianie się to zwykłe bicie piany sfrustrowanego GMa, który dziś może tylko wspominać dni swojej świetności.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja na miejscu nowego GMa Cavs czytając tego typu heheszkowe komentarze zacząłbym się zastanawiać czy aby na pewno dobrze trafiłem. 

Nowy GM Cavs będzie pod parasolem ochronnym, ewentualne wymiany oceniać będzie organ, gdzie nie ma Szulima, a to czy ktoś siedzi na forum 7 dni czy 7 lat nie mówi nam nic a nic o jakości.

Twoje czepianie się to zwykłe bicie piany sfrustrowanego GMa, który dziś może tylko wspominać dni swojej świetności.

 Bardziej efekt tego, ze każdy nowy jest ruchany i nikt z tym porządku nie zrobił. A budzi to tym bardziej niesmak, gdy nowego wykorzystuje radny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

 Bardziej efekt tego, ze każdy nowy jest ruchany i nikt z tym porządku nie zrobił. A budzi to tym bardziej niesmak, gdy nowego wykorzystuje radny. 

Eryko już przecież z nami grał. Szulim chyba jako jedyny z tych co próbowali wyruchać świeży narybek, zgodził się anulować deal, który został oficjalnie klepnięty. 

A od tego czasu zreformowaliśmy system ocen wymian, więc nowej ekipie należy się kredyt zaufania, tak jak nowemu GMowi Cavs zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 Bardziej efekt tego, ze każdy nowy jest ruchany i nikt z tym porządku nie zrobił. A budzi to tym bardziej niesmak, gdy nowego wykorzystuje radny. 

 

Teraz, człowiek...morza napisał:

Ja to nazywam dbaniem o interes ligi. Język mocny, jako efekt bezsilności. 

dbasz o interesy ligi? świetnie - to zapraszam do poszukiwania nowych GMów jak kolejne miejsca się zwolnią ;) zobaczymy czy będziesz taki mocny w gębie 

a co do ruchania nowych - to już nawet szkoda komentować, ale żeby zrobić EOT - nie ma mnie w zespole Mentorów, nie dostaje od nich feedbacku jak oceniają deale - robią to niezależnie

dwa - sam kiedyś byłem nowy i zrobiłem deal z Aytonem - który sam przeforsowałem przez Radę (co spowodowało że kilku Radnych odeszło) - i co? też krzyczałeś że jestem ruchany - a ja konsekwentnie trzymam się swojego planu i wypełniam go w 100%

Poza tym - masz teraz już możliwość negocjacji z GM cavs w sprawie deala o którym pisałeś do Rady - proszę bardzo - czy jednak może nie? bo będziesz to wyglądać na ruchanie nowego? o  -dylemat dla CM co zrobić w tej sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Eryko już przecież z nami grał. Szulim chyba jako jedyny z tych co próbowali wyruchać świeży narybek, zgodził się anulować deal, który został oficjalnie klepnięty.

tak tylko przypomnę - nie próbowałem wyruchać nawet bo Eryko sam się zgłosił i to jeszcze z o wiele większym pakietem niż ten który był wrzucony jako trade ;) 

ale tak - nie miałem z tym problemu, żeby zrewidować trejd, choć mógłbym być c***em, poczekać aż skończy się ochrona i zrobić deal wedle pierwotnych założeń 

natomiast nie jestem jak co poniektórzy tutaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karpik napisał:

Eryko już przecież z nami grał. Szulim chyba jako jedyny z tych co próbowali wyruchać świeży narybek, zgodził się anulować deal, który został oficjalnie klepnięty. 

A od tego czasu zreformowaliśmy system ocen wymian, więc nowej ekipie należy się kredyt zaufania, tak jak nowemu GMowi Cavs zresztą.

ja jako jedyny odwrocilem totalnei warunki trade'u z nowym na jego korzysc (smiesznie, bo wlasnie z Eryko) z wlasnej nieprzymuszonej woli.

wlasnie dlatego, ze brzydzi mnie wykorzystywanie brakow w wiedzy nowych. nawet jesli to oni sami przychodza z oferta (nic to w istocie nie zmienia).

trade giddey'a nigdy sie nie obroni i po prostu psuje lige.

i nie wiem dziadku szulim ile razy powtarzalem, ze wzgledem kwestii organizacyjnych mam ogromny szacunek dla Rady. jak tak bardzo chcesz łechtać swoje ego, to czynię to niniejszym kolejny raz - dziekuję, że szukasz nowych członków gry. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szulim napisał:

Imo osobiście byłem pewien ze umowa muscali jest trochę niższa ;) 

Ale keinrich może dostać niższa kwotę w 1 roku i potem raise na 2 rok i niższy TO w 3 roku

@karpik czy tak można skonstruować umowę z suma do 18mln ?

wtedy Cavs będą poniżej Luxury bo to jest niewiele z tego co widzę 

Nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.