Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi, aby podpisać drugorundowych graczy na jak najdłuższych kontraktach, dlatego czy mogę zachować kolejność podpisywania kontraktów wedlug poniższego? :

 

1. Gracze wybrani z drugiej rundy podpisani z cap space

2. Carroll podpisany z FA z cap space

3. Enes Kanter podpisany z FA w ramach dwuletniego wyjatku. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevcu napisał:

Zależy mi, aby podpisać drugorundowych graczy na jak najdłuższych kontraktach, dlatego czy mogę zachować kolejność podpisywania kontraktów wedlug poniższego? :

 

1. Gracze wybrani z drugiej rundy podpisani z cap space

2. Carroll podpisany z FA z cap space

3. Enes Kanter podpisany z FA w ramach dwuletniego wyjatku. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Możesz, ale wiesz, że nawet przy umowach 3+TO i tak po dwóch latach są RFA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, january napisał:

New York Knicks w IV rundzie FA mogą złożyć tylko 1 ofertę na graczy, którzy nie kończyli u nich sezonu.

Mam dogadany deal w sprawie Jevona Cartera.

Jak go teraz oglosimy, to mogę go w ciągu tych 2 najbliższych dni (poza turami FA jak rozumiem?) podpisac i on nie zajmie mi tej oferty dla jednego gracza w IV turze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, człowiek...morza napisał:

Mam dogadany deal w sprawie Jevona Cartera.

Jak go teraz oglosimy, to mogę go w ciągu tych 2 najbliższych dni (poza turami FA jak rozumiem?) podpisac i on nie zajmie mi tej oferty dla jednego gracza w IV turze?

No nie zajmie bo to nie będzie oferta umowy tylko podpis swojego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a ostateczny moment na podpisanie cartera to jaki jest ?

W dniu 3.06.2017 o 14:51, january napisał:

po 3. turze, do momentu zakończenia wysyłania ofert w czwartej turze. Wtedy też należy podjąć ewentualną decyzję co do stashowania (patrz pkt 3.6). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdzieś tak do 10.09

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dzieki

ewentualnie ostatnie pytanie.

jedyna opcja to 1+TO czy moge mu dac 4-letnia z posotalego mi mid-level np? 

Jeśli masz coś jeszcze w full mle to możesz dać 2+1TO, ale i tak po 2 latach będzie RFA. Jedynie masz dodatkową opcję, że po 3 latach będzie UFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.6 STASH - Zawodnik stashowany w RL NBA może być podpisany przez ekipę wcześniej, jednakże "liczyć" się będzie w grze (a nie w salary) jedynie na zasadzie swej gry w NBA. Zawodnika, który nie został stashowany w RL NBA (podpisał umowę i jest w ekipie NBA) GM stashować może jedynie przez rok od startu debiutanckiego sezonu gracza w NBA - później albo go podpisuje podczas następnego FA (najpóźniej wraz z końcem 3 tury) , albo musi się zrzec do niego praw. Kontrakt podpisany na takiej zasadzie obowiązuje według rookie scale (dla picków z 1szej rundy 120% skali) lub maksymalnie trzyletniej umowy między min. a max. (dla picków z 2giej rundu). Zawodnik taki jednak zostaje już po drugim roku RFA, a ewentualny późniejszy rok zostaje UFA ( fioletowy kolor w arkuszu ). W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2ndrounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

 

 

 

 

Można prosić o wyjaśnienie ostatniego zdania? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Stashowany 1st rounder to się na to musi zgodzić, a wątpię by którykolwiek sie zgodził.

Przecież jest w regulaminie ze przez rok można tego Samanicia stashowac :P chodzi mi o to jak go będę mógł za rok podpisać na jakich warunkach, czy normalnie RC + RFA jest czy 2+TO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.