Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

i tym sie roznisz z lafem.

on milo pomogl, wiele go nie kosztowalo. zacna persona.

a ty zwykly, zgorzknialy cham. takim mowie nara.

ps. wgl zes sie znowu uczepil niczym gowno do buta. idz pobiegaj moze, meliska etc,

Ile razy mam ci pomagać. Co roku ta sama akcja. Znudziło mi się już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Proponuję żeby Rada rozważyła uzupełnienie regulaminu o kary za obrażanie Rady

to brzmi jak jakiś dekret Bieruta, nie bądź 60ono, ziom 

niedawno jeden GM groził drugiemu pobiciem, z tym trzeba walczyć, aby  nie robili tego solo tylko sprzedali PPV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to brzmi jak jakiś dekret Bieruta, nie bądź 60ono, ziom 

niedawno jeden GM groził drugiemu pobiciem, z tym trzeba walczyć, aby  nie robili tego solo tylko sprzedali PPV

Sprawdź kto to 60ona ziom. 

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Ktoś obraża radę? Hmmm nic nie widzę

A czy ja twierdzę że ktoś obraża? Proponuje rozwiązanie na przyszłość. Na wszelki wypadek jakby ktoś wstał z kolan sprzed qcina i zaczął dokazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Proponuję żeby Rada rozważyła uzupełnienie regulaminu o kary za obrażanie Rady. 

Rada wykonuje ciężka i niewdzięczna pracę i zasługuje na szacunek że strony graczy. 

ja bym jeszcze dołożył przesunięcie o 5 miejsc w drafcie za jej chwalenie 

Godzinę temu, fluber napisał:

Proponuję żeby Rada rozważyła uzupełnienie regulaminu o kary za obrażanie Rady. 

Rada wykonuje ciężka i niewdzięczna pracę i zasługuje na szacunek że strony graczy. 

ja bym jeszcze dołożył przesunięcie o 5 miejsc w drafcie za jej chwalenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szulim napisał:

Szczekanie młodzików z mlekiem pod nosem nie rusza mnie ;) 

kazdy taki mądry a potem na priv pytają o interpretacje CBA i inne 

tak samo jak zapraszam do Rady - drzwi otwarte można się spełnić jako wszechwiedzący oceniacz ;) 

zastanawiam sie ile razy bedzie jeszcze argumentow do wieku xd i ile razy bede musial to zlewac

mniejsza.

 nie zabieram ci znajomosci wiekszej przepisow.

tak samo ty mozesz nie zabierac mi, ze mam duzo wiekszy mandat do oceny ruchow transfeorwych. 

niestety fakty sa takie, ze w radzie jest jedna osoba, ktora na przestrzeni gry okazala sie dobrym gm'em. jest to longer. wiec zamiast rozdzielic kompetencje, i niech kazdy zajmie sie tym czymm ptorafi, to przypisalsicie sobie zbytecznie wszystkie uprawnienia. 

 

 

 

wy sie zajmijcie przepisami. ja moge pomagac nowym (z reszta co czasem czynie). i ja bede akceptowac ich ruchy. moze byc z longerem i jeszcze jakims gmem. karpik czy tangiers.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ty zlewać musisz kwestie wieku tak ja zlewać muszę ocenę pracy Rady czy mojej budowy Utah ;) 

wiec sorry a ale tylko zaniżyłem się do twojego poziomu - nic poza tym ;) 

poza tym doskonale wiesz ze Rada to nie jest spacerek gdzie możesz sobie bimbać jak lubisz to robić - ale serio - jeśli chcesz moc oceniać ruchy to zapraszam do Rady 

glosowania odbywają się czynnie i każdy bierze udział - może twoje ego się trochę nakarmi jak będziesz miał namiastkę kontroli w swoim życiu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

Tak jak ty zlewać musisz kwestie wieku tak ja zlewać muszę ocenę pracy Rady czy mojej budowy Utah ;) 

wiec sorry a ale tylko zaniżyłem się do twojego poziomu - nic poza tym ;) 

poza tym doskonale wiesz ze Rada to nie jest spacerek gdzie możesz sobie bimbać jak lubisz to robić - ale serio - jeśli chcesz moc oceniać ruchy to zapraszam do Rady 

glosowania odbywają się czynnie i każdy bierze udział - może twoje ego się trochę nakarmi jak będziesz miał namiastkę kontroli w swoim życiu ;) 

ale ja nie wiem co ty tak poleike sprowadzasz do zycia prywatnego. mi to ryba niemniej leszcz jestes z tego powodu, nic wiecej ^^

ja zaproponowalem pomoc. w tej konkretnej czesci. ty nie masz godnosci i honoru ja przyjac.

tyle,

ja tam chetnie czerpie z doswiadcenia innych. ty jak widac, po 40 latach zycia tego sie nie nauczyles i sam wiesz wszystko najlepiej. w nawiazaniu do prezentowanego przez ciebie poziomu dyskusji

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

Ależ jesteś w błędzie i odwracasz kota ogonem ;) 

ja zapraszam cię w szeregi Rady - bardzo chętnie przyjmiemy pomoc - już któryś raz to pisze a ty odpowiadasz ze ja nie chce? XD 

co do wieku - 40tke będę świętować w 2030 roku wiec jeszcze dużo mi brakuje ;) 

Weź najpierw sprawdź co cm odpierdalal jak byl w radzie, a potem zapraszaj lisa do kurnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Weź najpierw sprawdź co cm odpierdalal jak byl w radzie, a potem zapraszaj lisa do kurnika. 

O co ci chodzi. Przecież robił mega robotę. Tak ogarnął radę, że ledwo zdążył do niej wejść i już odszedł. Takich radnych nam potrzeba xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czytacie ze zrozumieniem? Czy dziadku szulim (zaiste szybko urosles we własnych oczach do greckiego mędrca) nie napisałem już wielokrotnie ze mam w nosie członkostwo w radzie? Napisałem wielokrotnie, iż wielce szanuje prace rady w kwestiach technicznych/organiZacyjnych i to doceniam. Natomiast to w żaden sposób nie wyklucza sensu mojej propozycji. Dać opiekę nad młodym gmami lub pustymi drużynami bardziej kompetentnym osobom, Co nie jest równoznaczne z zasiadaniem w radzie.  Dla was miejsce w radzie=opieka nad nowymi: problem w tym, ze nie jest to udowodnione równanie matematuczne i rzecz od której nie można odejść. Dla dobra ligi (za dużo zmian kierunków w niestabilnych organizacjach)  i dla dobra nowych. 

Ty czy ozzy jesteście c***owymi doradcami w kwestiach kadrowych  i nie powinniście w tej materii piastować funkcji. Ergo role trzeba roZdzielic.  Tyle

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty @człowiek...morza ale co za problem napisać do kogoś z rady na privie jak normalny człowiek, bez wyzwisk, że chciałbyś pomóc przy ocenie wymian. Bo jedyne co ostatnio robiłeś to wyzywanie. A oczekujesz, że po takich tekstach mam cię normalnie traktować i z tobą dyskutować? No chyba nie za bardzo. No i pokaż mi te pochwały kierowane w stronę rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.