Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wg mnie taka zmiana w trakcie sezonu na FA byłaby nie fair. Bo ja nie mogłem zaproponowac np cp3 czwartego roku pół gwarantowanego… 

I powinieneś się cieszyć :)

Ja nie widzę opcji na zmianę w to lato 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Muszą być 2 lata

Czyli 2 lub 1+PO

Jesteś pewny? Laf mi tak napisał na priv :

Można złożyć oferty gwarantowane jedynie na 1 rok jeśli oferta ta wynosi >= 18% SC (bariera I, a nie II tury)

 

plus ja osobiście zastanowiłbym się na przyszły rok żeby ten zapis wyjebac, bo nie wiem kompletnie co stoi nam na przeszkodzie żeby dać komuś w II turze np 16/1 ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Jesteś pewny? Laf mi tak napisał na priv :

Można złożyć oferty gwarantowane jedynie na 1 rok jeśli oferta ta wynosi >= 18% SC (bariera I, a nie II tury)

No jeśli chcesz dać minimum te 22 to owszem wtedy może być na rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Może kiedyś wyjść dziwnie jak się ułoży tak ze biorąc pod uwagę zmiany głosów i duża ilość spóźnialskich pójdzie przedwczesny wynik 

Nom, po stronie minusow masz że jak 15/15 głosów będzie za tym samym rozwiązaniem to ogłaszając wynik ryzykujemy że może kolejnych 14 zagłosowałoby zupełnie inaczej i ci co już zagłosowali zmienia zdanie. ( nigdy się nie zdarzyło, scenariusz nierealny) 

Po stronie plusów, możliwość reakcji w danej turze na wyniki głosowania np zmiana duranta z Nets na inny zespół skoro chris Paul wybrał pacers ( 4 gm-ow wykorzystalo ten scenariusz w tej turze i zmieniło głos na podstawie nowej wiedzy) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byśmy czekali do 0:00 to ten plus zmiany głosu istnieje dłużej. Czyli jak ktoś nie wchodzi na forum często to nie zmieni głosu a wejdzie przed północą np. 
 

moim zdaniem to minus co piszesz nie plus 

Nie rozumiem czemu te wyniki są przed czasem. To bez sensu. I bez szacunku dla tych co głosują na końcu. Bo np tak planują. 

Przedwczesny wynik NIGDY nie będzie lepszy od tego w terminie końcowym. 

Bo przyspieszenie jedynie zamyka przedwcześniedyskusje. 

Gdzie tu zysk? Jak na inne wyniki czekamy i właśnie inny wynik może decydować?

Nawet prosty przykład. CP3 przewaga ale Durant idzie równo. 
Nie warto poczekać na ostatnich GM aby podejrzeć gdzie idzie Durant?

to cp3 ma decydować o Durancie a nie odwrotnie????

Totalnie bez sensu rozwiązanie. 

Kiedyś może będzie tak ze przedwczesne zaklepane gorszego niż CP3 gracza przeciągnie głosy na lepszego Duranta gdzie wieku GM by zagłosowali inaczej ale jeszcze nie oddali głosu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

5.36: W pierwszych trzech turach oferty mogą składać ekipy mające min. 50% wolnego salary

To po co ten zapis o tych 50 % ? Myślałem, że ma na celu właśnie podpisania graczy ponad cap space z rynku F.A

Co ty teraz wygadujesz. Jak chcesz podpisać gościa z fa nie mając na niego pełnej kwoty?

50% jest po to żebyś miał szansę a potem się gimnastykował z wymianami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.