Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Capela jest na sprzedaz jakby co 😊 nie chce sie teraz wyprzedawac za slabsze assety skoro moge przeczekac ten sezon, powalczyc o dobre miejsce i liczyc ze za rok moze ktos z dwojki Dray, Randle spadnie bo maja PO. Bede mial spora oszczednosc z tego powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january sam wiesz ze w naszej grze GM nie mieli problemu gdy operowali tuż pod HC w tym danym sezonie ale schody zaczęły się w następnych. OKC jest dziwnie zbudowana na wielu wysokich którzy maja obecnie trudne chwile w nba ( i to młodsze nazwiska jak Collins czy Ayton ) i branie w OKC więcej kasy nie pomoże w zejściu z Capeli. 

A zobacz ze GM liczy między innymi na to ze gracze nie wejdą w PO. Przecież OKC nie wpadnie w tarapaty jak każdy gracz zagra zajebisty sezon. Kłopoty będą jak wysocy zagrają koszmarny sezon. Bo skorzystają z PO mając dodatkowo zaniżona wartość. A zejście z nich będzie trudniejsze. I takiej perspektywy obok tej rady mi brskuje bo ja się na to nabrałem 7 lat temu 

Biorąc Millsapy tego świata aby powalczyć. 

Nie patrząc ze to 3 letnie kontrakty były. Porównywałem wtedy tylko sile gracza i czy zyskałem w wymianie na dziś. 

Stad mój przydługi wpis. 

Ja bym już robił podkładkę pod zejście z kosztów aby mieć margines błędu. Lub pole manewru gdyby trzeba wzmocnień kosztownych bo konkurencja się połamała. 

I nadal się dziwie ze mimo poprawnej odpowiedzi na pytanie ile do HC mam nie piszesz nic o tym ze to jest alarmujące 150.000.000/158.000.000 nawet na chwile obecna. Nie jest?

76ers ma tyle ale na 11 a nie 8 graczy. Wyniki lepsze. Graczy lepszych. I więcej kłopotów na dziś i tak. 

Wynik 3 łatki to przecież tylko 1 z 3 aspektów finansów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Pablo81 napisał:

Gdzie są najbardziej aktualne informacje nt Maxòw?

Realgm - gm laboratory - salary cap history. Jak budować umowy: NBA cba faq 

2 godziny temu, Reikai napisał:

Pytanie:
-Skad sie bierze roznica 3 milionow u mnie w $$$ w Moratorium, w porownaniu do arkusza? Ktora wersja jest poprawna?
-W temacie moratorium wyznaczamy zrzucane capholdy, czyli nalezy napisac kogo nie przedluzam, a kogo tak right?

Poprawne zawsze są kwoty w arkuszu. Różnica jest po nie zrobiłem aktualizacji po wymianie Tyusa.

W moratorium jeśli zrzucasz cap hold rezygnujesz z praw birda z danego gracza. Czyli jeśli jednak chciałbyś potem złożyć mu ofertę zostaną ci: cap space jeśli masz, minimum lub pozostały wyjątek

Godzinę temu, LAF napisał:

Chyba wszystko już gotowe i można już rozpaczać I turę FA ? 

Zaczniemy w środę. Po południu wstawię komunikat i założę temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

Gdzie są najbardziej aktualne informacje nt Maxòw?

 

2 godziny temu, LAF napisał:

Proszę bardzo

A max contract Ayton from the Suns would be worth a projected $176.9 million over five years

😀

Pamiętajcie, że przy RFA musi być w ofercie dokładnie rozpisany kontrakt rok po roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc druzyn nie wypowiedziala sie w temacie Memoratorium to jak to sie ma do rozpoczecia FA? Ja chcialbym sie jeszcze wstrzymac z decyzja no i mam takiego Roby ktory nie ma klubu w rl nba a dalem mu QO i pewnie go zrzuce ale chcialbym jeszcze troche poczekac. Do kiedy moge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bogans2 napisał:

Wiekszosc druzyn nie wypowiedziala sie w temacie Memoratorium to jak to sie ma do rozpoczecia FA?

Nijak, z cap holdów można zrezygnować w dowolnym momencie. Większość będzie czekać z decyzjami po zakończeniu poszczególnych tur, gdy kolejni gracze będą podpisywać kontrakty.

9 minut temu, bogans2 napisał:

a chcialbym sie jeszcze wstrzymac z decyzja no i mam takiego Roby ktory nie ma klubu w rl nba a dalem mu QO i pewnie go zrzuce ale chcialbym jeszcze troche poczekac. Do kiedy moge?

Do 3. tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2022 o 13:50, Szulim napisał:

Komunikat 76:

II Gdy zespół uzgodni kontrakt z zawodnikiem z FA podczas 1 lub 2 rundy może go podpisać po zakończeniu 3 tury FA. Tym samym umożliwia się podpisanie kontraktów z zawodnikami do których posiadamy caphold bez konieczności robienia miejsca w salary od razu po zakończeniu 1 lub 2 rundy FA.

@january

A jak ktoś uzgodni kontrakt w 1 rundzie, podpisze zawodników z cap holdow i nie zrobi miejsca na tego podpisanego w 1 rundzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

A jak ktoś uzgodni kontrakt w 1 rundzie, podpisze zawodników z cap holdow i nie zrobi miejsca na tego podpisanego w 1 rundzie?

5.35: Faza VPo ogłoszeniu wyników głosowania drużyna ma 48h na dopięcie ewentualnych wymian w celu wyczyszczenia cap space i stworzenia sobie możliwości podpisania gracza. Jeśli ktoś wygra głosowanie, a potem nie zdąży w 48h zrobić niezbędnego cap space, to dostaje ban na następną rundę FA oraz nie podpisuje żadnego gracza w bieżącej. Gracz podpisuje wtedy umowę z następnym na liście zespołem, który posiada odpowiedni cap space.

A przy nowym zapisie ekipa traci zawodnika i jeśli ekipy następne w kolejności nie zrobią miejsce leci do FA. Przynajmniej według mojego rozumowania

i Oczywiście Ban na ostatnie rundy FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

A przy nowym zapisie ekipa traci zawodnika i jeśli ekipy następne w kolejności nie zrobią miejsce leci do FA. Przynajmniej według mojego rozumowania

No to chyba kiepsko, co nie? Zawodnik z 1 rundy, możliwe że maxowy spadnie do 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Yup, dużo rzeczy z tego naszego systemu FA było naprawdę długo wymyślane, by zabezpieczyć się przed wszystkim możliwymi akcjami.

A teraz nagle jebdup znikąd dużo bardzo dziwnych zmian nagle zostało powrzucane, bez patrzenia na konsekwencje negatywne takich zmian, a wyłącznie na kilka pozytywów zaproponowanych przez pojedynczych userów.

Można po prostu dodać, że taki gracz ma pierwszeństwo i GM ma obowiązek dopilnować i wtedy ewentualnie zrezygnować z zawodników z cap holda co będzie oznaczać karę za niedotrzymanie oferty, ale liczyć to już na tego zawodnika z cap holdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.