Skocz do zawartości

[Liga Roto Keeper #2] sezon 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Po kontuzji Goberta i przy grubym lagu na starcie sezonu Lowry'ego (nie wspomnę o półniepełnosprawnym drafcie z mojej strony), a także przy szybkim tanku innych, jestem gotowy wymienić trzon (Lowry, Ariza, Gobert) za potencjalnych keeperów. Tylko please - nie cała trójka za jednego gościa na sezon-dwa. Leżący stara się leżeć godnie, nie kopać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie szkoda, że wcześniej nie dałem ogłoszenia, udało się znaleźć następcę w trybie ekspresowym. F.U. dziękujemy za grę, jednakże nie zapraszamy w przyszłości.

 

Co do potencjalnych kar za niewykorzystane sloty, to rzecz jasna Shevca dotyczyć to nie może, ale premię dolarową za zajętą pozycję dostanie, jeśli będzie te sloty jednak konsekwentnie odrabiał. Ale to jest tylko propozycja, bo sam nie wiem, jak tą kwestię rozwiązać i liczę na opinie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ gratulacje grubej wymiany 4 graczy z top 10 w jednym teamie czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Well Played

 

Dzięki, dzięki - zmusiłeś mnie do tego wymianą z Pistons ;p musiałem rzucić wszystkich swoich keeperów ;) zobaczymy, co z tego wyniknie - oby tylko zdrowie dopisało,  Beverley'a już straciłem, starczy kontuzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.