Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie drugiego dna, nie mam czasu rano by tak ovskoczyc dwa keepery i szukac tylko graczy na 5 minut wiec biore pierwszych kepszych ;-)

Shevcu jest jak Wilt Chamberlain FAsów - zalicza wszystko co się rusza.

I jak sie postara to bedzie pierwszy. 820 mecz rozegra 20 lutego - szybciej niz reszta nas - frajerów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kuerwa ale niefart...w istatniej chwili zmienilem bid za Conleya z 22$ na 20$ i przegralem licytacje...z drugiej strony nie wiem czy bedzie wart 25$ w przyszlym sezonie...rownie dobrze DSJ ktorego bede mial za 30$ bedzie rownie jesli nie bardziej przydatny ale jesli Conley wroci w przyszlym roku do formy sprzed roku to bede zalowal...ehhh

 

P.S gratki dla Dannygd za refleks z pobraniem Marjanovica

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuerwa ale niefart...w istatniej chwili zmienilem bid za Conleya z 22$ na 20$ i przegralem licytacje...z drugiej strony nie wiem czy bedzie wart 25$ w przyszlym sezonie...rownie dobrze DSJ ktorego bede mial za 30$ bedzie rownie jesli nie bardziej przydatny ale jesli Conley wroci w przyszlym roku do formy sprzed roku to bede zalowal...ehhh P.S gratki dla Dannygd za refleks z pobraniem Marjanovica

Jakoś wątpię żeby Conley wrócił do formy pozwalającej mu grać Top25-30. Na szczęscie nie zerwał Achillesa, ale 31 lat to już nie zawodnik pierwszej świeżości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jego imię czterdzieści i cztery!!! Zacięta licytacja więc miło jest jak się dobrze wstrzeli ;)

 

Ja się jeszcze planuję bawić w tym sezonie więc jak ktoś zainteresowany DMC na przyszły sezon to możemy negocjować.

Inni też dostępni jak ktoś jest fanem Reggiego, Portisa lub Kantera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przegrana licytacja...tym razem w ostatniej chwili zmienilem bid z 34 na 30 ale to i tak nic nie zmieniko bo i tak bym przegral licytacje...

Czyli Love bedzie wart 44$ w przyszlym sezonie hesli zostanie keeperem a chyba o to chodzilo w tej licytacji bo w tym juz raczej z niego pozytku nie bedzie...

Moim zdaniem troche za wysoka cena bo w tym roku kosztowal 51$ to zaoszczedzenie 7-10$ nie jest jakas super oszczednoscia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moim zdaniem chyba troche przeplaciles jak na keepera...ale swiezak jestem-nie znam sie-wiec mofe sie mylic.

Wiecie - to ze sie wygralo licytacje nie musi jeszcze oznaczac, ze sie zatrzyma zawodnika.

Love za 44$ dupy nie urywa, ale jesli Bronek odejdzie, to strategicznie moze to byc lepszy ruch niż Cousins za 49$ (zwłaszcza po bardzo cięzkiej kontuzji).

 

Ale Wy generalnie w tych licytacjach jeńców nie bierzecie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Serio nikt DSJ na koncowke sezonu nie potrzebuje?a moze ktos chcialby z niego zrobic sobie keepera za te 30$?potencjal jest i sam sie nad tym wciaz zastanawiam ale chce przetestowac rynek tuz przed trade deadline.

Do oddania mam jeszcze THJ (22$ w przyszlym roku) i Hield'a (16$) wiec trojki,punkty,steale i asysty sa do wziecia.

W zamian oczekuje kogos na PF/C lub PG/SG kto moze stac sie keeperem w przyszlym roku za max 20$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj juz jedna oferte.

Czekam na nastepne.

 

Oto lista zawodnikow ktorymi jestem zainteresowany w zamian za jednego lub pakiet 2 lub 3 z grupy:DSJ, THJ, Hield.

 

Boston:Allen, Dedmon

Lakers: Murray, Mitchell

Chicago: (dostalem oferte ale poza tymi ktorych Ty proponujesz interesuje mnie jeszcze) Portis

New Orleans: Isaac

Washington: Cauley-Stein

Utah: Simmons, Ball, Ingram

Oklahoma: Randle, Nwaba

Houston: Richardson

Phoenix Powell, Nance

 

W swojej lidze roto juz raz tak zrobilem i zrobie tak tutaj. Moze tak bedzie latwiej skusic zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.