Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

JA Mychal jak się nie dogada to musi podpisać z nimi kwalifikowaną ofertę. Nie moze nie zagrać w Memphis w przyszłym roku - chyba,że Miśki wyśla go do innego klubu w ramach s&t

własnie coś strassznie cicho o nim, Noel to się przewijał że chciał więcej kasy i bierze QO a wiadomo dlaczego NIKT z Greenem nie podpisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie coś strassznie cicho o nim, Noel to się przewijał że chciał więcej kasy i bierze QO a wiadomo dlaczego NIKT z Greenem nie podpisał?

Bo znów agent miesza.

 

Wyszedł bodajże 2 lipca i ogłosił. Mam na stole dwie umowy z sign and trade.. I mamy 2 września praktycznie i chyba mu ten stół ukradli

 

Memphis nie chce mu dać więcej jak 10 a agent namawia go na 15-16 za rok ...

Memphis chciało do 12 wyrównać każdą ofertę a w sumie nikt nie chce dać za takiego rolsa więcej niż 50/4 więc jest pat...

 

Skończy się na kwalifikowanej ofercie albo umowie typu 40/4 bo teraz już nie ma nikogo kto by mógł rzucić kasę dla Greena a za rok to będzie jeszcze ciaśniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wafelki to nie ale gdzieś bylo o zmianę avatara na caly offseason czy coś takiego to chętnie wejdę w under przy Spurs

tylko ja nie chce zmiany Twojego avatara, bo tam goat jest.

 

moge sie zalozyc o zmiane avataru barcylovera na taki co wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.