Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Na Hawks (najgorzej sprzedające się bilety) i tak sprzedaje się aż 83,8%! Jestem w szoku, bo myślałem, że dużo mniej..

 

To samo jeśli chodzi o to, że aż 23 drużyny osiągają sprzedaż większą niż 90% - jestem pozytywnie zaskoczony.

trochę to śmierdzi lekkim wałem, ale prawdziwych danych raczej nie poznamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hawks (najgorzej sprzedające się bilety) i tak sprzedaje się aż 83,8%! Jestem w szoku, bo myślałem, że dużo mniej..

 

To samo jeśli chodzi o to, że aż 23 drużyny osiągają sprzedaż większą niż 90% - jestem pozytywnie zaskoczony.

od % sprzedanych biletów wolałbym % faktycznie zajętych krzesełek. Tak to są troche sztucznie napompowane dane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans wcale nie wyglądają tak słabo, bo oglądając mecze zawsze widać dużo wolnych krzesełek. Natomiast o słabości tego rankingu świadczą procenty kilku zespołów mających ponad 100% sprzedanych biletów. Szczególnie rzuca się w oczy Dallas i ich 103%, czyli jeśli dobrze rozumiem ten ranking to na każdy mecz sprzedają sporo ponad 500 biletów więcej niż powinno ich być.

 

No chyba, że to jakieś błędy są. :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka udowodnić wpływ defensywy z przed dekady lub nawet więcej.

 

Co nie zmienia faktu, że Allen na poziomie 2/10, a Curry 7/10 czyli zapewne jakiegoś Hinricha brzmi komicznie. Nie wiem czym Chytruz byłby to w stanie udowodnić.

 

2/10 Allen to mógł mieć w ostatnich latach kariery, gdzie faktycznie był potężnie minusowy, ale nie w swoim prime, gdzie jednak potrafił bronić Kobe Bryanta czy Dwayne Wade z jakimś tam większym lub mniejszym powodzeniem.

Pls.

 

Hinrich na PG to raczej 10/10 niż 7/10, obok Kidda, Beverleya i jeszcze paru innych, którzy mogą też od biedy bronić dobrego swingmana.

 

Curry w porównaniu do innych pierwszych opcji wypada bardzo dobrze pod względem effortu, bo takie są realia, że konie pociągowe ofensywy w obronie zazwyczaj robią jedną z dwóch rzeczy:

a) odpoczywają

B) mają całkowicie wyjebane

 

Ray zazwyczaj był człowiekiem z tej drugiej kategorii, za późniejszych lat trochę bardziej się przykładał z racji mniejszej roli w ataku, ale efekty tego też były co najwyżej takie sobie. Overall obrońcą na przestrzeni kariery był bardzo słabym, nie jest to zresztą z mojej strony specjalnie kontrowersyjna teza tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A czy u Allena była inna ilość dobrej do nie chce mi się obrony? Bo 3-minutowy clip to każdego można znaleźć, a cyferki na jego wyższość chyba też nie wskazują. Akurat ja nie pisałem kto ma ile na ile punktów i kogo cenię wyżej jako obrońcą, ale Ty twierdziłeś że Allen i Miller byli na pewno lepsi w obronie niż Curry więc ciekaw jestem na jakiej podstawie. Bo chyba nie klipów z youtube'a.

 

Moim zdaniem obserwując karierę Allena uważam że jest bardzo underrated jeśli chodzi o defensywę. Podobnie z Millerem jest który generalnie grał w słabej defensywnie ekipie i choć nie był żadnym perimeter bulldogiem to bronił bardzo solidnie - najczęściej najlepszego gracza/shootera ekipy przeciwnej.

 

Możesz oczywiście iść cyferkami - choć to w przypadku dawnych sezonów będzie "trudne"... bo niektóre dane od 2007/2008 są dostepne, a inne jeszcze później.

 

W tym sezonie 30 letni (prime?) Curry ma On/Off DRTg +4 (+ to słabo, szczególnie że zmiennikiem jest Cook), DFG 45,4 lub 47,2 (zależnie od źródła), +2,2% DFG On/Off, DRPM -0,91 (72 miejsce wśród PG) - generalnie poziom T. Parkera w tym sezonie. Rok temu ciut lepiej On/Off DRtg -0,5 (zmiennik to Clarke), DFG 43,8/44,1 (on/off +0,9). Efekt maxa? :)

Stefek zdecydowanie najlepiej wyglądał w sezonie 2015/2016 (jak i całe GSW) - mocno powyżej przeciętnej bronił, ale początku kariery i ost 2 sezony to jest znacznie poniżej przeciętnej....

 

Dla porównania 33 letni Ray w Celtach miał DFG 42,6 (+2,6 w DFG On/Off) i DRTG on/off +5, ale zmiennikiem był... T. Allen. Rok później 34 letni Ray miał DFG 42,9 (-0,4 on/off) i DRTG on/off -1,8 ale Allen miał kontuzję i grało więcej młodziaków i dziadków na zmianie. Not so bad? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Suns wygrali, a zatem każda drużyna w NBA w tym sezonie wygrała ponad 20 spotkań co nie zdarzyło się od ponad 10 lat. A tyle krzyku o tankowanie było:)

Bo dużo drużyn tankowało i wygrywało ze sobą nawzajem. 9 drużyn z bilansem poniżej 30 winów, tyle ile w poprzednich dwóch sezonach razem wziętych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka godzin ktoś będzie wielkim przegranym.

 

Thibodeau zostanie ukarany za zajechanie zawodników, czy gonga i wędkę dostaną Nuggets?

 

Jedni i drudzy mogli uniknąć tej sytuacji.

 

Minnesota przegrała ostatnio z Memphis, ale tych porażek ze słabeuszami było więcej (Nets, Atlanta, czy też dwukrotnie z Suns).

 

Nuggets mają mocny finisz, ale też niedawno polegli z Memphis i Dallas, więc ktoś poczuje żal i niedosyt, a ktoś się będzie cieszył?

 

Kto? Czas na popcorn i niezłe emocje :rugby:

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak Se oglądam embiida i rozkminiam,

Embiid, rip, czy kyrie, amare - orientuje się ktoś z czego są skonstruowane te maski ze im nie parują w środku mimo ze się tak pocą i przegrzewają ? Kto robił na budowie latem przy jakiejś maszynie w okularach ochronnych ten wie o czym mowie.. jaka to jest frustracja jak co dwie minuty trzeba przetrzeć okilary a z sekundy na sekundę widzisz jak obraz ci coraz bardziej zanika..

 

Widać w sumie ze Embiid czuje w niej jakiś dyskomfort, but still, nie widzę żeby tam coś parowalo Wiec oświeccie plz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.