Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie moze czy gdzies sa dostepne wszystkie motywy muzyczne w hali zespolow? chodzi mi konkretnie o Nuggets, grali tam ostatnio motyw z takiej nutki ktora chodzi za mna od jakiegos czasu, byla doslownie sekunda, ale wlaczali to ze dwa razy jak Nuggets byli przy pilce wiec podejrzewam ze graja to czesciej

 

jest gdzies taka lista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy gdzies sa dostepne wszystkie motywy muzyczne w hali zespolow? chodzi mi konkretnie o Nuggets, grali tam ostatnio motyw z takiej nutki ktora chodzi za mna od jakiegos czasu, byla doslownie sekunda, ale wlaczali to ze dwa razy jak Nuggets byli przy pilce wiec podejrzewam ze graja to czesciej

 

jest gdzies taka lista?

 

Może to Ci pomoże: http://www.nba.com/nuggets/game-night/DJ-Bedz

 

Gościu jest DJ'em Nuggets i to spory szmat czasu, a niżej masz linki do jego stronki, facebooka, twittera i instagrama i tam pewnie coś znajdziesz. ;)

 

A co do reszty drużyn to trzeba w ten sam sposób poszukać DJ'a który gra na meczach danej drużyny.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś pamiętał chociaż ze 4-5 słów to bym Ci pomógł.

Jakbyś pamiętał chociaż ze 4-5 słów to bym Ci pomógł.

Chodzi właśnie o to, ze nie pamietam słów, coś tam w refrenie jest chyba thursday czy tuesday, ogólnie ten refren jest przez ta dziewczynę takie bardziej mówiony niż śpiewany i jest trochę jakby z inne parafii niż reszta nutki. Mam nawet filmik nagrany gdzie słychać przez ta sekundę motyw z tej nutki, można go tu jakoś wstawić?. Ten refren idzie tak ze ta babeczka coś gada gada i wjeżdża taka muzyczka i jest tuttututu TUTU ( takie tąpnięcie jakby tej muzyki nie wiem jak to wyjaśnić ). W załączniku dałem filmik, wsłuchaj się to może skojarzysz, wiem ze mało tam słychać.

 

Płace jak za prezydenta!

Nie mogę tego wideo załączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o to, ze nie pamietam słów, coś tam w refrenie jest chyba thursday czy tuesday, ogólnie ten refren jest przez ta dziewczynę takie bardziej mówiony niż śpiewany i jest trochę jakby z inne parafii niż reszta nutki. Mam nawet filmik nagrany gdzie słychać przez ta sekundę motyw z tej nutki, można go tu jakoś wstawić?. Ten refren idzie tak ze ta babeczka coś gada gada i wjeżdża taka muzyczka i jest tuttututu TUTU ( takie tąpnięcie jakby tej muzyki nie wiem jak to wyjaśnić ). W załączniku dałem filmik, wsłuchaj się to może skojarzysz, wiem ze mało tam słychać.

 

Płace jak za prezydenta!

Nie mogę tego wideo załączyć?

 

 

Dane do przelewu podam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie w wolnym czasie taką małą symulację pozostałych meczy RS dla drużyn walczących o PO za zachodzie i wyszło mi takie coś:

 

1. Rockets

2. Warriors

3. Spurs

4. Thunder

5. Wolves

6. Jazz

7. Nuggets

8. Blazers

 

Co do 1 i 2 to wszystko jasne, mogą się obie ekipy zamienić jedynie miejscami, aczkolwiek uważam, że Rockets będą na maksa zmotywowani, żeby ten 1 seed zdobyć, dlatego ich dałem na jedynce

 

3 miejsce wydaje mi się dość bezpieczne dla Spurs, mają przewagę nad grupą pościgową i nie najgorszy terminarz. 

 

Dalej zaczyna się prawdziwa zabawa, bo jeśli wróci szybko Westbrook (ktoś wie jak długo ma pauzować?) to Thunder mają dość łatwy terminarz, szkodnik Melo kontuzjowany, wiec nie będzie przeszkadzał co powinno dać im 4 seed. 

 

Wolves mają cholernie ciężki terminach, poza tym kilka wyjazdów do słabych drużyn ze wschodu które regularnie przegrywają więc wg mnie zakończą sezon jakimś 12-11 i 5 seedem.

 

6 miejsce dla Jazz, którzy mają banalny kalendarz i są obecnie w kapitalnej formie, powinni wygrać do końca sezonu ok 19 spotkań. 

 

Nuggets...niby łatwy terminarz, ale mają 1-3 z Wolves w tie-breaker i 2-2 z Jazz, ale gorszy bilans między drużynami z konferencji. Robiąc więc nawet 17-9 do końca sezonu mają taki sam bilans jak wolves, a i tak będą za nimi. A to 17-9 też nie będzie łatwo zrobić, myślę, że skończą na 7 miejscu.

 

No i 8 miejsce dla Blazers, bo Pelicans przez kontuzję Cousinsa są strasznie przeciętni, a Clippers mimo amibicji zabraknie umięjętności żeby załapać się na 8 seed.

 

Tyle ode mnie, any thoughts?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ode mnie, any thoughts?

Ja również analizowałem sytuację poszczególnych zespołów.

 

Kierując się trudnością terminarza, wyszło mi, że praktycznie bez szans na play-offy są Clippersi. Cała reszta (Blazers, Utah, Denver, Pelikany) będzie mocno ściśnięta. Utah pomimo dobrej passy na szóstej pozycji są u Ciebie za wysoko. Jak wejdą do play-offów to z ósmego, przy dozie szczęścia z siódmego miejsca - mają stratę do premiowanego grą w play-offach miejsca.

 

Na wschodzie raczej obędzie się bez niespodzianek - skoro Pistons przegrywają z Hawks, także sorry, wejdzie Philla.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie w wolnym czasie taką małą symulację pozostałych meczy RS dla drużyn walczących o PO za zachodzie i wyszło mi takie coś:

 

1. Rockets

2. Warriors

3. Spurs

4. Thunder

5. Wolves

6. Jazz

7. Nuggets

8. Blazers

 

Co do 1 i 2 to wszystko jasne, mogą się obie ekipy zamienić jedynie miejscami, aczkolwiek uważam, że Rockets będą na maksa zmotywowani, żeby ten 1 seed zdobyć, dlatego ich dałem na jedynce

 

3 miejsce wydaje mi się dość bezpieczne dla Spurs, mają przewagę nad grupą pościgową i nie najgorszy terminarz. 

 

Wszystko fajnie ale jak ci wyszło że Spurs mają łatwy terminarz? Jak dla mnie mają koszmarny

 

Najbliższe 4 mecze to dziś wyjazd do Jazz , dwa mecze pod rząd w Denver i wylot do Cleveland. Potem mają 2 x Houston, 2 x Golden , 2 x Wizards, 2 x Sotę, 2 x thunder i  Jazz u siebie

 

Niby tylko 3 b2b ale i tak Spurs ma bardzo trudny terminarz - ja bym im tam tego 3 miejsca w ciemno nie dawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale jak ci wyszło że Spurs mają łatwy terminarz? Jak dla mnie mają koszmarny

 

Najbliższe 4 mecze to dziś wyjazd do Jazz , dwa mecze pod rząd w Denver i wylot do Cleveland. Potem mają 2 x Houston, 2 x Golden , 2 x Wizards, 2 x Sotę, 2 x thunder i  Jazz u siebie

 

Niby tylko 3 b2b ale i tak Spurs ma bardzo trudny terminarz - ja bym im tam tego 3 miejsca w ciemno nie dawał

 

 

Może faktycznie trochę poszalałem ze spurs, ale mimo wszystko jakiś zapas nad resztą mają, nie chce mi się wierzyć żeby Thunder, a tym bardziej Wolves ich dopadli

 

PS: napisałem, że nie najgorszy, a nie że łatwy ;-)

Edytowane przez Wodkens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie trochę poszalałem ze spurs, ale mimo wszystko jakiś zapas nad resztą mają, nie chce mi się wierzyć żeby Thunder, a tym bardziej Wolves ich dopadli

 

PS: napisałem, że nie najgorszy, a nie że łatwy ;-)

Tak czy siak prawdopodobnie wszystkie 5 drużyn dywizji Northwest wejdzie do Po , a różnica między nimi może być 2-3 zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabszą 7 zespołów ligi dzieli jakiś 1 mecz różnicy. Walka o Doncica wchodzi w mega zażarty moment - choć myślę, że Phoenix osiągneło takie dno że trudno ich będzie pokonać

 

Oni przed ASG już pobili rekord NBA w ilości meczów przegranych różnicą 40pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.