Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj wystartowało radio Twarowskiego i Smokowskiego zapinamypasy.pl - o 15 ma być magazyn o nba.

nawet jestem zainteresowany tym projektem, widze ze różne tematy, od esportu do niszowych w naszym kraju sportów amerykanskich

 

ma ktos linka do tego radia?

Boze, widzisz i nie grzmisz

 zapinamypasy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla orłów, ciężko się tego słucha.

 

Ja też nie dałem rady :] 

 

Dobrze, że wpadł Karol Śliwa to trochę podniósł poziom, ale ogólnie czytanie faktów z Wikipedii. Wiem, że nie mogą z tego zrobić godzinnego podcastu o NBA utrzymanego w luźnym klimacie bo "radio wannabe i kij w dupie", ale coś muszą w tym segmencie zmienić żeby nie stać się totalnym pośmiewiskiem, bo na tt już ludzie mają z tego używanie, a akcja sama w sobie jest ok, tylko zmienić formę odrobinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dałem rady :] 

 

Dobrze, że wpadł Karol Śliwa to trochę podniósł poziom, ale ogólnie czytanie faktów z Wikipedii. Wiem, że nie mogą z tego zrobić godzinnego podcastu o NBA utrzymanego w luźnym klimacie bo "radio wannabe i kij w dupie", ale coś muszą w tym segmencie zmienić żeby nie stać się totalnym pośmiewiskiem, bo na tt już ludzie mają z tego używanie, a akcja sama w sobie jest ok, tylko zmienić formę odrobinę...

 

Podeślijcie twarowskiemu na tt linki do air mailbag z wyciętymi fragmentami o korzystaniu z bb reference 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dałem rady :]

 

Dobrze, że wpadł Karol Śliwa to trochę podniósł poziom, ale ogólnie czytanie faktów z Wikipedii. Wiem, że nie mogą z tego zrobić godzinnego podcastu o NBA utrzymanego w luźnym klimacie bo "radio wannabe i kij w dupie", ale coś muszą w tym segmencie zmienić żeby nie stać się totalnym pośmiewiskiem, bo na tt już ludzie mają z tego używanie, a akcja sama w sobie jest ok, tylko zmienić formę odrobinę...

Da sie posluchac archiwalne audycje jakos?

 

Zaraz drugi magazyn nba, ale dla mnie pierwszy, zobaczymy jak im wyjdzie.

 

Edit: chyba jednak nie poslucham bo w ramówce maja nagazyn nba a prowadzacy zapowiedzial wlasnie magazyn mma...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie posluchac archiwalne audycje jakos?

 

Zaraz drugi magazyn nba, ale dla mnie pierwszy, zobaczymy jak im wyjdzie.

 

Edit: chyba jednak nie poslucham bo w ramówce maja nagazyn nba a prowadzacy zapowiedzial wlasnie magazyn mma...

było coś o nba? słuchałem dzisiaj i nie słyszałme nic

w ramówce tez nie widze by miało coś byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Futbol Amerykański to sport narodowy amerykanów i Super Bowl to ogromne wydarzenie, ale żeby z racji finałów innego sportu (poniekąd konkurencyjnego) ustalać terminarz NBA tak by wszystkie mecze tego dnia były rozgrywane o wiele szybciej (najpóźniejszy zaczyna się o 3PM czasu ET) to jest to trochę śmieszne.

 

Oczywiście tutaj ważne są względy finansowe, bo gdyby Super Bowl było rozgrywane w tym samym czasie co jakikolwiek mecz NBA, z nie wiadomo jakimi gwiazdami to i tak trybuny pewnie świeciłyby pustkami tak samo jak widownia przed TV..

 

Nam pozostaje się cieszyć, bo mamy 6 meczy rozpoczynających się w godzinach 18:00-21:00 polskiego czasu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalili to dlatego, że nikt by tych meczów tam nie oglądał ?

Superbowl to jest święto i to jest logiczne, że NBA nie gra o tej godzinie. To tak jakby Polska grała finał MŚ a w międzyczasie jakaś siatkówka była

 

No przecież o tym napisałem...

 

Chodziło mi tylko o to, że osoby odpowiedzialne za terminarz NBA dobrze o tym wiedzą, że w tym przypadku NFL>NBA i tak właśnie to jest ustalone. Uważam tak samo jak Ty i to właśnie napisałem w poście wyżej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież o tym napisałem...

 

Chodziło mi tylko o to, że osoby odpowiedzialne za terminarz NBA dobrze o tym wiedzą, że w tym przypadku NFL>NBA i tak właśnie to jest ustalone. Uważam tak samo jak Ty i to właśnie napisałem w poście wyżej. ;)

Odniosłem się do tego

 

 

ustalać terminarz NBA tak by wszystkie mecze tego dnia były rozgrywane o wiele szybciej (najpóźniejszy zaczyna się o 3PM czasu ET) to jest to trochę śmieszne.

To nie jest wcale śmieszne tylko całkowicie normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.