Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ty poważnie chcesz porównywać bełkot na zasadzie pseudoras wymyślanych na potrzeby ideologii, do różnic między rasą białą, a czarną?

A niech sobie takie coś gadają, a ja im wyskoczę z jedyną w swoim rodzaju genialną Skłodowoską, z Banachem, etc. etc.

Co mi czarny jako kontr-przykład pokaże? SnoopDogga? JayZ?

 

Rasizm to jest ku*wa BBC czy CNN X razy szukający pracowników, ale za żadne skarby nie białych, to są punkty dodatkowe na studiach za bycie czarnym, to jest to co robią zwierzęta w USA, które za swoją jedyną zaletę uznawają fakt, że ich przodkowie dali się sprzedać kacykom za paczkę fajek.

Zatrudnia się ich do tanku (Byron). To jest dobry element strategiczny ku pseudo antyrasizmowi.

Właśnie sam piszesz "genialną Skłodowoską" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Twojego systemu wartości też nie będzie rasizm jeżeli ktoś stwierdzi takie fakty ,że niearyjska grupa etniczna -Słowianie (a szczególnie Polacy) mają niższe IQ od : AngloSasów,Teutonów,Burgundów ,Franków,Galów,Normandów,Flemingów,a zwłaszcza Żydów Aszkenazyjskich.Stwierdzanie takich faktów nie powinno być niczym niewłaściwym

Stwierdzenie powyzszego faktu nie jest rasizmem, przynajmniej w polsce. Natomiast trzeba pamietac o tym ze iq mozna wytrenowac i rosnie wraz z poziomem edukacji wiec stwierdzenie ze rasa a jest glupsza niz rasa b jest poki co niepotwierdzone. I raczej nie bedzie bo nie jest to temat ktory ktos by chetnie dofinansowywal. A szkoda. Uczulenie na rasizm bardzo blokuje rozwoj nauki. Na szczescie calkowitej cenzury jeszcze nie ma. Byleby nie formulowac wnioskiow na zasadzie lepszy-gorszy.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to robisz - po pierwsze Żydzi na jedną Skłodowską mają 200 innych. Po drugie - jak dla mnie w takim gadaniu zawsze powinieneś wyskakiwać z przykładem siebie, a nie kogoś innego.

Czemu zle? Przeciez to ze Zydzi sa najinteligentniejsza grupa to chyba nikogo nie powinno dziwic? :)

 

aha - Zydzi prezentuja postawe skrajnie rasistowska wobec Murzynow ;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czyli według Twojego systemu wartości  też nie będzie rasizm jeżeli ktoś stwierdzi takie fakty ,że niearyjska grupa etniczna -Słowianie (a szczególnie Polacy) mają niższe IQ od : AngloSasów,Teutonów,Burgundów ,Franków,Galów,Normandów,Flemingów,a zwłaszcza Żydów Aszkenazyjskich.Stwierdzanie takich faktów nie powinno być niczym niewłaściwym i zamiast walczyć z wolnością słowa powinno się w Polce propagować wyniki prac naukowych: Madisona Granta,Hansa F.K.Guntera,Ernsta Rudina i im podobnych myślicieli.

czy ty należysz do niearyjskiej grupy etnicznej? pytanie z ciekawości, nie jestem rasistą jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A naszych 18. To mi wychodzi na jedną Sklodowska 10 Żydów...coś słabo z matematyką.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Napisałem naukowych, pokojowe czy literackie nie są naukowymi. Jeśli liczysz je, to wtedy Żydzi mają 201, czyli w zaokrągleniu przypada 11. Bardziej się postaraj, jeśli chcesz komuś wypominać matmę.

Po drugie - ta 18(nawet licząc literackie i Wałęsę - tytana intelektu) to już sami czyści rasowo Polacy o tak swojsko brzmiących imionach i nazwiskach jak Isidor Isaac Rabi czy Menachem Begins. Ale to wtedy można liczyć i jako Polaka Guderiana - też swojak, wszak się urodził w Chełmnie :smile:

To po pierwsze, a po  drugie przecież ciężko w Polsce znaleźć człowieka, który nie ma sporego procenta pochodzenia żydowskiego.

Zdefiniuj pojęcie spory procent :smile:

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi mają skłonność dopisywać narodowość, kiedy pojawia się sukces. Kiedyś czytałem na ten temat felieton.

 

Teraz ponoć nawet aktorom z Hollywood dopisują narodowość, by utwierdzać swą supremacje.

 

Ogólnie ja uważam, że jeśli są prowadzone badania na temat wyższości przykładów Anglosasów nad Słowianami to ja miałbym problemu, by taka twórczość była publikowana o ile nie byłaby kłamliwą manipulacją pisaną dla ideologii jak np. temat Jedwabne w twórczości Grossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzac w dyskusje na temat rasizmu, chciałbym nadmienić ze nie żyjemy w czasach kiedy biali w Ameryce to sa goście którzy przyplyneli statkiem z Anglii czy Hiszpanii a czarni w Ameryce to ci których tym samym statkiem przywieźli z Afryki.

 

Niech mi ktoś wyjaśni jakim cudem taki Kidd czy Curry, czy nawet Griffin (ktorego matka wygląda jak typowa irlandka) sa uznawani za czarnych? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gorszego mówce w historii niż Kevin Durant?

 

Tym razem wypalił do Capeli, że nie powinien się odzywać bo jego robota nie jest taka trudna.

 

Ciekawe czy Klayowi też tak powiedział ;].

Wiadomo, że trochę głupi tekst, ale w sumie nie ma racji? xd

Capela bazuje na warunkach, jest bardziej atletą niż koszykarzem, bynajmniej ja nie widziałem go oddającego np. rzut z wyskoku.  Gdyby nie grał z Hardenem, który mu fajnie wrzuca lobbiki pod obręcz, to

No ale gadać sobie może, kto mu zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że trochę głupi tekst, ale w sumie nie ma racji? xd

Capela bazuje na warunkach, jest bardziej atletą niż koszykarzem, bynajmniej ja nie widziałem go oddającego np. rzut z wyskoku.  Gdyby nie grał z Hardenem, który mu fajnie wrzuca lobbiki pod obręcz, to

No ale gadać sobie może, kto mu zabroni.

No troche racji ma, ale jest ostatnią osobą która może coś takiego powiedzieć, bo w miejsce Duranta można wsadzić krzesło a GSW dalej będą najlepszym zespołem, także to też nie jest definicja trudnej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czyli według Twojego systemu wartości  też nie będzie rasizm jeżeli ktoś stwierdzi takie fakty ,że niearyjska grupa etniczna -Słowianie (a szczególnie Polacy) mają niższe IQ od : AngloSasów,Teutonów,Burgundów ,Franków,Galów,Normandów,Flemingów,a zwłaszcza Żydów Aszkenazyjskich.

 

nie według mojego systemu wartości, lecz według uniwersalnych zasad logiki. po drugie, tak, to nie będzie rasizm jeśli takie stwierdzenie oparto na baniach i nie doczepia się do niego "zabijmy ich wszystkich, dajmy im dodatkowe punkty na studiach" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty poważnie chcesz porównywać bełkot na zasadzie pseudoras wymyślanych na potrzeby ideologii, do różnic między rasą białą, a czarną?

A niech sobie takie coś gadają, a ja im wyskoczę z jedyną w swoim rodzaju genialną Skłodowoską, z Banachem, etc. etc.

Co mi czarny jako kontr-przykład pokaże? SnoopDogga? JayZ?

 

Ben Carson,

 

Lavar Ball :)

 

W House of Cards jest fajna scenka jak kontrkandydat Underwooda chce uzyskać poparcie od czarnych kongresmenów.

W wyborach w USA chyba 97% czarnych głosowało na Obamę.

Żydzi mają skłonność dopisywać narodowość, kiedy pojawia się sukces. Kiedyś czytałem na ten temat felieton.

 

 

Gorzej gdy chodzi o fynkcjonariuszy NKWD czy UB, Ci narodowości nie mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czyli według Twojego systemu wartości  też nie będzie rasizm jeżeli ktoś stwierdzi takie fakty ,że niearyjska grupa etniczna -Słowianie (a szczególnie Polacy) mają niższe IQ od : AngloSasów,Teutonów,Burgundów ,Franków,Galów,Normandów,Flemingów,a zwłaszcza Żydów Aszkenazyjskich.

Słowianie wywodzą się w prostej linii od Ariów. Burgundowie to plemię słowiańskie, tyle że z terenów współczesnych Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowianie wywodzą się w prostej linii od Ariów. Burgundowie to plemię słowiańskie, tyle że z terenów współczesnych Niemiec.

Podobnie jak prawie cała Europa i Indie.

Burgundowie jak już wywodzili się z terenów współczesnej Polski i byli germanami. 

Ben Carson

Przypadek Bena Carsona mnie niezmiernie bawi, bo słyszałem o nim na długo przed wyborami prezydenckimi w 2016 i był zawsze przedstawiany jako wybitny Afroamerykanin, jeden z najlepszych lekarzy na świecie.. Potem nastąpiła kampania prezydencka w 2016, Ben Carson publicznie głosił swoje poglądy, by w końcu się wycofać z kandydowania i poprzeć Trumpa i wtedy zacząłem czytać z tych samych środowisk, które go wcześniej chwaliły jako lekarza, teraz przedstawiały jako tylko chirurgiem i osobę zdolną jedynie manualnie. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak prawie cała Europa i Indie.

Burgundowie jak już wywodzili się z terenów współczesnej Polski i byli germanami.

Gdzieś słyszałem, że było to plemię wywodzące się od Wandalów, jednak teraz przeczytałem że teoretycznie wywodzą się z wyspy Bornholm,więc faktycznie bardziej Germanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.