Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

26056060_1782337471808642_79621169878661

 

Wiecie kto to jest? To sam Lavar Ball z czasów collegu.

Ciekawe ilu z forumowych hejterów i śmieszków wygląda choćby w 10% tak dobrze jak on...

 

Ja nawet nie wyglądam w 1% tak dobrze jak on i nie mam takiej głowy do biznesu. Ale nie zaczepiam wszystkich w celu poklasku i dbam o zęby. To mogę chociaż raz na tydzień się z niego pośmiać czy Pan Bestia ze Wschodu (Rusek?) mi zabrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wyglądam w 1% tak dobrze jak on i nie mam takiej głowy do biznesu. Ale nie zaczepiam wszystkich w celu poklasku i dbam o zęby. To mogę chociaż raz na tydzień się z niego pośmiać czy Pan Bestia ze Wschodu (Rusek?) mi zabrania?

Z ciekawości jak wyglądały jego biznesy przed karierą synów czy też jest równie genialnym biznesmenem co arabscy szejkowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ja miałem podobną sylwetkę jeszcze dwa lata temu tylko że jestem biały i podobnie jak pan lavar wyznawałem zasadę "skip legs day every day" tyle że u mnie wynikało to z powodów zdrowotnych a u Pana lavara nie wiem. Więc jednego forumowego śmieszka już masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości jak wyglądały jego biznesy przed karierą synów czy też jest równie genialnym biznesmenem co arabscy szejkowie?

 

Słyszałem o zjawisku patologicznym w Polsce, który polega na tym, że ludzie sobie robią dzieci, by żyć z 500+ i innych zasiłków. LaVar ich wyprzedził, ale zamiast zasiłków to ich trenował, by kiedyś na nich zarobić. Można powiedzieć, że całe życie budował mozolnie podwaliny do tego biznesu, jaki ma teraz ;) No i nie odmawiam mu jednego - jak już wypłynął na szerokie wody (czyli, gdy o synach zrobiło się głośno) to biznes kręci nieprzeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o zjawisku patologicznym w Polsce, który polega na tym, że ludzie sobie robią dzieci, by żyć z 500+ i innych zasiłków. LaVar ich wyprzedził, ale zamiast zasiłków to ich trenował, by kiedyś na nich zarobić. Można powiedzieć, że całe życie budował mozolnie podwaliny do tego biznesu, jaki ma teraz ;) No i nie odmawiam mu jednego - jak już wypłynął na szerokie wody (czyli, gdy o synach zrobiło się głośno) to biznes kręci nieprzeciętny.

Wiesz, gdyby mnie ojciec trenował, to może by zarobił na używane Cinquecento. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

That's Jimmy Butler's 7th straight win over LeBron James.

 

Jimmy Butler, King of the North

 

Parafrazując Le Brona - NA koniec kariery nikt nie będzie pamiętał że przegrałem 7 razy z rzędu w Salt Lake City  eee z Butlerem

 

Dopóki to nie jest 7 zwycięstw z rzędu w PO to nie ma to większego znaczenia i za 5 lat w dyskusji o karierze Jamesa nikt nie będzie wyciągał takich tekstów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ;) ?

 

Jako ciekawostkę wrzuciłem taką, typowo do random shit.

 

Inna kwestia, że Jimmy Butler powinien być przynajmniej w top6 w MVPvotes.

Po ostatniej porażce z Jazz dostał takie pytanie od dziennikarzy i dokładnie tak odpowiedział

 

A co do samego Butlera to fakt gra na poziomie TOP 5 tej ligi. Na Zachodzie bezwględnie lepszy jest tylko Curry i Harden a na Wschodzi Giannis z LeBronem. Co do reszty to można już dyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyler ConwayKonto zweryfikowane @jtylerconway 19 godz.19 godzin temu

 

Career Games Missed: Dwyane Wade: 219 in 14+ seasons Carmelo Anthony: 155 in 14+ seasons Kevin Durant: 109 in 10+ seasons Anthony Davis: 81 in 5+ seasons Steph Curry: 80 in 8+ seasons ... LeBron: 71 in 14+ seasons LeBron is not human.

 

Taka ciekawostka z Twittera. Wade do końca kariery powinien gdzieś dojść do poziomu 240 spotkań, czyli wyjdzie z tego trzy sezony grania w NBA. LeBron końskie zdrowie, a Durant też dosyć dużo tego już nazbierał w karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.