Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

kilka luźnych uwag 

1.nie ma już w ogóle game-jerseys z rękawkami, no nie? nie widziałem w tym roku jeszcze

2.nie ma już w ogole throwback game-jerseys, no nie? j.w. 

3.Kyrie Irving gra w dwóch różnych butach celowo, czy podobnie jak mój kumpel machnął się przy ubieraniu i poszedł do pracy w dwóch różnych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma. <3

2. Są, ale na jakieś specjalne okazje bodajże. Na razie prezentują stroje city itd. W ogóle w tym roku wychodzi niebotyczna ilość nowych strojów. Myślałem, że przy przęciu ligi, nike będzie musiało się dostosować i po prostu uszyć używane wzory w swoich fabrykach swoimi materiałami. A okazuje się, że niektórzy skorzystali i sobie przy okazji zrobili mały rembranding. xd

3. Nie no, grał po prostu w nowych butach spod jego imienia - Kyrie's 4 w wersji confetti, czyli takiej ekstrawaganckiej dosyć, ogólnie raczej nie da się tych butów ogarnąć jednym zdjęciem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Single year RAPM w tym roku jak na razie są dziwne bo czołówka to

 

Eric Gordon i potem długo długo nic że tak powiem ( Eric jest w TOP7 zarówno ORAPM jak i DRAPM)\

Curry

OG Anunoby

Covington

Ariza

Harris

PJ Tucker

Kemba

Korver

 

Harden 15, Durant 25 a Giannis 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Single year RAPM w tym roku jak na razie są dziwne bo czołówka to

 

Eric Gordon i potem długo długo nic że tak powiem ( Eric jest w TOP7 zarówno ORAPM jak i DRAPM)\

Curry

OG Anunoby

Covington

Ariza

Harris

PJ Tucker

Kemba

Korver

 

Harden 15, Durant 25 a Giannis 26

A Lebron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Single year RAPM w tym roku jak na razie są dziwne bo czołówka to

 

Eric Gordon i potem długo długo nic że tak powiem ( Eric jest w TOP7 zarówno ORAPM jak i DRAPM)\

Curry

OG Anunoby

Covington

Ariza

Harris

PJ Tucker

Kemba

Korver

 

Harden 15, Durant 25 a Giannis 26

gdzie to można zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to można zobaczyć?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSzp3G5rwP9xgCgluVGmR3Qj4-BMoGSYiuTKM6o_pzES6s95oQE1nQvB2CXed-4fRc_MMGgpULtDaJ_/pubhtml?gid=1825430955&single=true

 

Sciągniete z APBRmetrics forum

J.E. też pisał że Gordon jest nr 1 w jego single year więc wydaje się wiarygodne

A i z tego co pamiętam to jest NPI ale prior nie widziałem nigdzie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron na 82 miejscu wygląda mało prawdopodobnie, tym bardziej że on zawsze brylował w RAPM

Niby tak ale pamiętaj że to są dane z 12 grudnia a Le Bron dwa tygodnie temu w większości zaawansowanych był poza TOP20 . On grudzień ma bardzo mocny i raptownie się poprawiał i teraz jest w TOP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSzp3G5rwP9xgCgluVGmR3Qj4-BMoGSYiuTKM6o_pzES6s95oQE1nQvB2CXed-4fRc_MMGgpULtDaJ_/pubhtml?gid=1825430955&single=true

 

Sciągniete z APBRmetrics forum

 

J.E. też pisał że Gordon jest nr 1 w jego single year więc wydaje się wiarygodne

 

A i z tego co pamiętam to jest NPI ale prior nie widziałem nigdzie jeszcze

kto to robił? bo jeśli nie Engelmann, to ja bym sceptycznie podchodził.

 

EDIT, już znalazłem no i nie wiem. kiedyś nawet Mike G wrzucał własny RAPM i on się sporo różnił od Engelmanna.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale pamiętaj że to są dane z 12 grudnia a Le Bron dwa tygodnie temu w większości zaawansowanych był poza TOP20 . On grudzień ma bardzo mocny i raptownie się poprawiał i teraz jest w TOP5

 

Cousins na 369 miejscu. Mówiłem, że puste staty notuje :)

 

Holiday za to na 31 miejscu.

 

Mocno podejrzany, LeBron nawet w gorszych miesiącach z TOP20 nie wypadał. Ale przejrzę sobie na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to robił? bo jeśli nie Engelmann, to ja bym sceptycznie podchodził.

 

EDIT, już znalazłem no i nie wiem. kiedyś nawet Mike G wrzucał własny RAPM i on się sporo różnił od Engelmanna.

No ale Engelmann na swoim twiterze też podawał że w single year RAPM Eric Gordon jest nr 1 a i chyba dół tabeli jest identyczny

Niemniej wszystkie NPI są zawsze dość podejrzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem noobem jbc. Jak to jest, że jakiś typ "robi" ta statystykę?
Nie ma jakiejś znormalizowanej zależności podajacej rapm tak, zebym ja czy ty mógł sobie to w excelu policzyć? Czy po prostu gość ma dostęp do jakichś niepublicznych statów drużyn/ligi/espnu?

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem noobem jbc. Jak to jest, że jakiś typ "robi" ta statystykę?

Nie ma jakiejś znormalizowanej zależności podajacej rapm tak, zebym ja czy ty mógł sobie to w excelu policzyć? Czy po prostu gość ma dostęp do jakichś niepublicznych statusów drużyn/ligi/espnu?

Nie podają wzoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.