Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to rozumiem. Jakbym miał się tułać po DLeague/GLeague, czy liczyć na jakiś nonguaranteed od ekipy nba to w tym wieku. Jest dobrym pomysłem sobie odpuścić.

Jakieś 3,5 miliona dolarów to też całkiem ciekawy kapitał na start żeby się nie przemęczać i dalej zarabiać przy tym korzystając z życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by się załapał, ale może poza koszem/poza graniem jako zawodnik ma jakieś inne fajne perspektywy niż gra w Europie.

 

 

jesli nie ma jakiegos biznesu / pomyslu na takowy, to dziwne byloby odpuszczanie sobie --- nie wiem, pewnie ze +/- 100K euro moglby w Europie wyciagnac [nie wiem, nie znam sie na europejskim koszu ani na kendallu marshallu], co, biorac pod uwage europejskie warunki [czytaj: ma tez mieszkanie od klubu, czyli notabene to co zarobi to jego pensja minus to co przeje, przepije & przedupczy] to jest spoko kasa, no nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Okafora skusiła mnie do utworzenia pierwszej piątki najwiekszych (bedacych w skladach) rozczarowań draftowych zawodników grających w lidze więcej niż 2 lata.

PG Mudiay

SG Hezonia

SF Stanley_Johnson

PF Dragan Bender

C Okafor

 

Niby wszyscy spoko z potencjałem, a grają straszny piach albo wcale. Szkoda.

Edytowane przez allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No między Bogiem, a prawdą to Mudiay w statystykach ciągle wygląda fatalnie, więc wypada Ci wierzyć na słowo jako stałemu obserwatorowi poczynań Nuggets, że jego gra jest lepsza.

46%eFG to jest dla Cb fatalnie? Mudiay ma tego pecha, że często gra w garbage time gdzie nuggets dają sobie nawrzucać i +/- ma po ciulu, ale to nie zmienia faktu, że to zupełnie inny zawodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46%eFG to jest dla Cb fatalnie? Mudiay ma tego pecha, że często gra w garbage time gdzie nuggets dają sobie nawrzucać i +/- ma po ciulu, ale to nie zmienia faktu, że to zupełnie inny zawodnik

 

Lubię chłopaka, nawet mu kibicuję, bo był jednym z moich faworytow w tamtym drafcie, ale...

wstawilbys go do S5 jakbys byl trenerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Okafora skusiła mnie do utworzenia pierwszej piątki najwiekszych (bedacych w skladach) rozczarowań draftowych zawodników grających w lidze więcej niż 2 lata.

PG Mudiay

SG Hezonia

SF Stanley_Johnson

PF Dragan Bender

C Okafor

 

Niby wszyscy spoko z potencjałem, a grają straszny piach albo wcale. Szkoda.

Skus się jeszcze raz ze Smokiem, do ligi przyszedł w ubiegłym sezonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Okafora skusiła mnie do utworzenia pierwszej piątki najwiekszych (bedacych w skladach) rozczarowań draftowych zawodników grających w lidze więcej niż 2 lata.

PG Mudiay

SG Hezonia

SF Stanley_Johnson

PF Dragan Bender

C Okafor

 

Niby wszyscy spoko z potencjałem, a grają straszny piach albo wcale. Szkoda.

Draft 2015 w natarciu.

A Mudiay skończy w Chinach/Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię chłopaka, nawet mu kibicuję, bo był jednym z moich faworytow w tamtym drafcie, ale...

wstawilbys go do S5 jakbys byl trenerem?

W obecnej sytuacji gdy Murray się na starting pg po prostu nie nadaje?

 

Ciężko, bo to jednak nie to samo, ale coś mi się wydaje, że jeszcze to w tym sezonie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, wymieniam go na Franka the Tanka

Kaminsky nie był wcale specjalnie wysoko wybrany, dla mnie nie jest rozczarowaniem, nie spodziewałem się po nim niczego więcej. A Ty czego się po nim spodziewałeś? Już prędzej wymieniłbym na Noela, który nie poszedł z jedynką tylko przez kontuzję, a jego problemy z grą nie wynikają z problemów z kolanem.

 

Jak sobie pomyślę, że gościu odrzucił w wakacje 70/4...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.