Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jakiś fan statystyk może odnieść się do 2 najlepszego wyniku w lidze w DRPM według ESPN Jokicia?

 

http://www.espn.com/nba/statistics/rpm/_/sort/DRPM

 

na to składa się wysoki netrtg oraz fakt, że Jok naprawdę lepiej broni jeden na jeden, np ostatnio całkowicie (wspólnie z Sapem) wyłączył Cousinsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to składa się wysoki netrtg oraz fakt, że Jok naprawdę lepiej broni jeden na jeden, np ostatnio całkowicie (wspólnie z Sapem) wyłączył Cousinsa

Nie oglądałem za dużo Nuggets w tym sezonie, ale pamiętam że rok temu był tyrany przez niskich przez wolne nogi.Zmieniło się to?

 

Jaki jest powód 2 miejsca, bo nie chce mi się wierzyć że faktycznie w jedno lato z minusowego obrońcy stał się 2 obrońcą ligi?Mała próbka, czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets bardzo poprawili się w obronie a Jok jako adv stats crasher trochę to zakłamuje, nie przykładał bym do tego wagi, zresztą co sezon w Rapm znajdziemy kwiatki które totalnie gwałcą eye test

 

Jokić lepiej broni na nogach do tego zalicza sporo steali co przewidziałem jakiś czas temu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moute +57? Rekord jakiś?

Z tego co udało mi się na szybko sprawdzić to tak. Chyba Joe Smith miał lata świetlne temu +52 w single game.

 

@edit

 

Yep. Joe. 8.11.2001 vs CHI. Miał +52. Inni z jego drużyny wtedy: Garnett: +44, Szczerbiak: +50, Nesterovic: +46, Brandon: +48.

 

Cały mecz skończył się wygraną Soty 127-74.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jared Sullinger się znalazł.

 

 

"Source: Jared Sullinger, Chinese club Shenzhen Leopards agreed on full-season extension with bonuses that could boost his deal to $1.4M. He's been a star import, averaging 34 points & league best 15.6 boards per game."

Stejki, kłantalupa, okazjonalnie jamnik na ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji; ktoś ma jakiegoś newsa (zdjęcia) co tam u Mike'a Sweetneya i Smusha Parkera? Ostatnio pamiętam, że się w kadrze nie mieścili...

Tu masz słodziaka, Smush podobno gra w Mongolii, ale nic aktualnego o nim nie mam

http://hoopshype.com/2017/06/12/after-battling-depression-and-surviving-a-suicide-attempt-mike-sweetney-is-spreading-positivity/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi chyba już na stałe wbił się w umysł janusza  johna NBA.

0 minut, 10 pozycja. Fajnie :smile:

 

nie no akurat nie ma sie co dziwic ze nawet jak gwiazda jest kontuzjowana to ludzie nadal kupuja ich koszulki, ale fakt w calym top10 najbardziej mnie zdziwil ten Kawhi, bo nie zdawalem sobie moze sprawy, ze dla przecietnego fana NBA on sie wbil do glowy jako gwiazda wlasnie

 

dziwne ze nie ma Irvinga, ktory mimo wszystko zawsze byl bardzo popularny, a dodatkowo zalicza bardzo udany sezon + zmienil klub to tymbardziej powinien nowy fanbase sie "rzucic" na jego koszulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.