Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

poprawiam bledy moderacji i innych tzw. power userow i zakladam temat na nowy sezon, jako ze stary zakonczyl sie,  z tego co sie orientuje, jakies 2.5 miesiaca temu

 

i pierwsze pytanko do Ciebie, kolego:  czemu sezon zaczyna sie tak wibitnie wczesnie w tym roku? ktoś coś czy nikt nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiam bledy moderacji i innych tzw. power userow i zakladam temat na nowy sezon, jako ze stary zakonczyl sie,  z tego co sie orientuje, jakies 2.5 miesiaca temu

 

i pierwsze pytanko do Ciebie, kolego:  czemu sezon zaczyna sie tak wibitnie wczesnie w tym roku? ktoś coś czy nikt nic?

Aby zawodnicy już nie płakali o te ciężkie b2b i road tripy typu 3 mecze w 5 dni wydłużono sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie !!!1

 

Sezon będzie spoko, bo Kawhi zostanie MVP, a Joel 1st NBA teams.

 

czemu sezon zaczyna sie tak wibitnie wczesnie w tym roku?

Jest to związane z próbą uniknięcia wpadek związanych z national games, gdzie kluby oszczędzają gwiazdy, które niepotrzebnie grały w preseason.

 

ktoś coś czy nikt nic?

imo ktoś nic.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat głównie kibice płaczą, kisnę za każdym razem jak czytam pomysły, żeby skrócić sezon do 60 meczów i/lub mecze do 4x10 minut.

Mi się wydaje, że raczej zawodnicy w tamtym sezonie mocno na to narzekali, no tak czy srak beka z nich ogromna.Jeszcze niech zlikwidują podziały na konferencje i niech grają co tydzień, będą mieli więcej czasu na płacz w mediach o to, że ich rating w 2K jest za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że raczej zawodnicy w tamtym sezonie mocno na to narzekali, no tak czy srak beka z nich ogromna.Jeszcze niech zlikwidują podziały na konferencje i niech grają co tydzień, będą mieli więcej czasu na płacz w mediach o to, że ich rating w 2K jest za mały.

 

Zawodnicy raczej na to nie narzekają, za to po każdej poważniejszej kontuzji znanego grajka jest na realgm 50 tematów randomowych Januszy z propozycjami skrócenia sezonu.

 

A sama zmiana jest po to, żeby zmniejszyć liczbę odpoczynków, bo trochę trenerów z tym pojebało ostatnimi czasy. Rok temu Brook Lopez na przykład odpoczywał w drugim meczu sezonu, a LMA w czwartym.

Przecież rw30 to równie zasłużony zawodnik

Whoa, show some respect.

Czemu zerwano z piękną tradycją otwierania tych tematów przez Chytruza?

 

To już rok temu zerwano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już rok temu zerwano.

Uznałem to za przykry wypadek przy pracy i ogólnie pomyłkę dziejową, której się nie uwzględnia w annałach jak rok urodzin Vasqueza. 

Ale dwa lata z rzędu to już nie przypadek, a utrwalona tragedia. 

Ignazz GOAT w takim razie, prawie 10k.

 

W tym ze 140 zrozumiałych.

Dla mnie Bothteamplayedhurd jest GOATem, bo jego peak miażdzy wszystko i wszystkich jak Shaq w 00 - 1800 postów od maja, to nie przelewki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie Bothteamplayedhurd jest GOATem, bo jego peak miażdzy wszystko i wszystkich jak Shaq w 00 - 1800 postów od maja, to nie przelewki. 

 

to tylko dlatego, że chciałem sobie jak najszybciej zrobić 1000 żeby móc ustawić nad obrazkiem jakiś obraźliwy tekst na temat lebrona - ale po finałach mi przeszło i już nie chce mi się tyle produkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers
Pierwsza piątka: Allen Iverson (97), Hal Greer (90), Julius Erving (94), Billy Cunningham (91), Wilt Chamberlain (93)
Rezerwowi: Andre Iguodala (87), Hersey Hawkins (87), George McGinnis (87), Doug Collins (87), Joel Embiid (86), Maurice Cheeks (86), Jrue Holiday (84), Darryl Dawkins (83), Henry Bibby (82), Aaron McKie (80)

 

to niezła drużyna jak do składu wszechczasów łapie się ziomek z 30 meczami. wkurwia mnie troche nieograniczony hype na embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.