Skocz do zawartości

Licencja na trenera koszykówki


Walkonix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnimi czasy zastanawiam się nad zrobieniem licencji na trenera koszykówki. Chciałbym podciągnąć trochę kondycję, wypracować sylwetkę i doszlifować jeszcze bardziej moje umiejętności, więc zaplanowałem sobie to na drugą połowę 2018 roku. Teraz mam pytanie dla osób, które miały z tym styczność (są trenerami lub mają takich znajomych). Trochę czytałem i były wahania w cenie kursu: 2000-3000 tyś. Gdzie znajdę jakieś przydatne i szerzej opisane informacje jak to wygląda, co pasowałoby sobą reprezentować itp? Dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Instruktora koszykówki możesz teraz zrobić nawet internetowo. A jedyne wymagania to 18 lat i matura.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Aż dziwne, że za 100 zł można zrobić kurs instruktora przez internet, a np. tu: http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl/lublin_koszykowka_koszykowki.htm to już prawie 1300. Po za tym wolałbym wyłożyć wększą kase i mieć konkretny papier niż bele jaki. Też taka sprawa, że tu chodzi o instruktora a ja chciałbym dowiedzieć się coś na temat licencji trenera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

instruktor to podstawowe uprawnienia do prowadzenia zajęc, aby np prowadzić drużynę w rozgrywkach ligowych musisz wystąpić o licencje stałą do PZkosz, i wtedy będziesz miał licencje C. aby np prowadzić kadrę wojewódzką czy drużyny w w wyższych stopniach rozgrywek niż młodzieżowe musisz mieć conajmniej licencje B, a PZkosz wystawi Ci taką licencję jeśli skończysz kurs trenerski na takową licencje. aby przystąpić do kursu trenerskiego musisz miec instruktora i dwuletnie okres pracy w klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.