Skocz do zawartości

Kyrie w Celtics


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo to wygląda dla Celtics.

Irving to upgrade nad IT, jest mniejszą dziurą w obronie, w ataku w sumie też jest lepszy. Ja tylko zwracam uwagę, że pod Stevensem KAŻDY wygląda lepiej niż wcześniej, więc KI też powinien.

Do tego I.T za rok trzeba by było sypnąć naprawdę gruby hajs, Irvingowi dopiero za dwa lata.

Więc zgadzam się, że trzeba było do niego dopłacić. Ale aż tyle? Już sam Crowder byłby powinien w zupełności wystarczyć. Bardzo solidny s5 zawodnik na super kontrakcie. Akurat w Celtics trochę zbędny, bo blokował minuty dla Browna i Tatuma. Nawet ten Zizic, choć ja wiązałem z nim spore nadzieje, liczyłem na to, że w krótkim czasie osiągnie poziom Nurka, byłby do przyjęcia. Ale co tu robi pick Nets? Dla mnie to była nadzieja na fajnego C/PF z draftu. Zizic + Bagley/Ayton/Bamba i spokój pod koszem na lata. Tak to nie ma nic.

Nie rozumiem ruchów Ainge'a w tym offsrason. Ale o ile zamianę Fultza na Tatuma i oddanie Bradley'a byłem sobie w stanie wytłumaczyć, tak tej wymiany nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumiały ten ruch Ainge'a. Nie brali Fultza, bo by się kłocił z Thomasem. Teraz na rozegraniu mają Smarta, który jest fajnym defensorem, niezłym zadaniowcem, ale jego słabości muszą być tuszowane. Cavs nie potrzebowali prawdziwego PG, bo mają point-forwarda Lebrona, Rockets Hardena, ale Irving nie jest graczem tej klasy co wspomniani, nie jest w stanie dostarczać tylu asyst, więc tu musi mu pomóc Smart, a w jego potencjał ofensywny jakoś powątpiewam. Słabość pod koszem się sama uwidacznia, bo Al jest słabym rebounderem, nie widzę tu prawdziwego centra, mogącego choćby się ograniczać do D. No i oddali wysoki pick Nets, z którego mogli wyczarować grajka na lata - kto nim byłby to wróżenie z fusów, ale ten pick nie był wart tego trejdu.

A Cavs z zyskiem pozbyli się Irvinga, który się żarł z Lebronem. Teraz mają klocki poukładane i możliwość dominacji na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cavs wydymali celtics 3krotnie w tej wymianie.

1. po 1 pozbyli sie goscia, ktory zazadal transferu.

2. po 2 pozyskali za niego goscia, ktory niewiele mu ustepuje, moglby spokojnie pojsc w wymianie 1-1

3. po 3 dostali crowdera i pick nets:D jest jeszcze zizic, moglbym to rozbic na 2 punkty crowder/pick i mamy dodatkowe dymanie w zasadzie

 

ja rozumiem celtics. kazdy team przechodzi taka budowe, zbierasz talent, pozniej ten talent i picki wymieniasz na gwiazdy. to naturlane, wyrobnicy nie poprowadza cie do mistrzostwa ale gwiazdy juz tak. koncza offseason z kyrie'm i haywardem, to jest swietna wiadomosc. problem polega na tym, ze stracili odrobine za duzo. pozbyli sie 3 najtwardszych gosci w swoim skladzie tj.  crowdera-IT-bradleya. stracili glebie skladu.

 

reasumujac, to byl naturalny ruch by postawic na gwiazdy. siegneli po swietnych grajkow ale czy nie za duzym kosztem?

nie chce mi sie wierzyc, ze deal pojdzie w tej postaci. przeciez pick nets i crawder(+zizic) to juz material w wymianie na all stara!

 

cavs zyskuja tu na kazdym polu. nawet odejscie brona nie spowoduje, ze jakos bardzo spadna na slabym wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win-win.

 

Kyrie jest dużo lepszy niż IT i Celtics ratują się przed dylematem czy po sezonie płacić IT ciężarówki kasy, o których mówił ostatnio. Tzn. dla mnie to byłby żaden dylemat, ale może Celtics sami sobie nie ufają. Poza tym głównym problemem Kyrie jako pierwszej opcji jest to, że żaden z niego playmaker, a akurat w Celtics to nie powinien być wielki problem.

 

Można się czepiać Ainge'a, że przegapił Fultza, Butlera i PG, a teraz połasił się na Kyrie i jeszcze musiał dopłacić, ale może on wie że spierdolił, a nie zrobienie dobrego dealu dziś, tylko dlatego, że kiedyś przegapiło się lepszy, nie byłoby zbyt mądre.

 

Cavs zyskują na teraz większa elastycznośći mogę wzmocnić się używajac picku Nets i przy okazji może zrzucić jeden z rakowych kontraktów. Lepsze takie puncher's chance niż zostanie z zeszłorocznym teamem emerytów + Calderon i Jeff Green na jakie byli skazani wcześniej.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej Ainge zrozumiał, że po przejściu Crabbe do Nets ich pick jest niewiele wart ;-)

 

Obie ekipy zyskują ale Cavs z pewnością bardziej, patrząc na to, że Irving nie chciał u nich grać. Thomas im pasuje, Crowder też jest wartościowy więc ten Zizic i pick Nets to już nawiązka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale c***n... Co teraz Celtics odwalili to ja nie wiem.

 

Oddajesz Thomasa, Crowdera, pick od Brooklynu i jakiegoś młodego centra, za Irvinga, którego nawet nie śmiem porównywać do wcześniej wymienionej dwójki.

 

Thomas - gość który notuje Ci 29 pkt na mecz, prowadzi całą drużyną, jest wymieniony za Irvinga, który nie wszedł w prime, cały czas nie będzie w pełni liderem, a do tego jak się okazało jest mega kapryśny, więc jeżeli Bostonowi się nie będzie powodzić to będzie szukał ucieczki. Może i Thomas za rok by odchodził i trzeba by mu było dać maksa, ale to i tak lepszy gracz na najbliższe dwa lata niż Kyrie.

 

Crowder - świetny gracz, mega wszechstronny, do tego w primie. Potrafi zbierać, sypie zza łuku, ma dobrą grę post, no i świetny defensor, taki jaki Cavs się przyda. Boston traci defensora, zbierającego, przez co bardziej oslabli sobie zbiórkę i gościa który ogólnie we wszystkim dobrze się spisze.

 

Oddali pick draftu od Brooklynu, choć nie chcieli go dać za Butlera i Georga. Haha.

 

To pokazuje jak głupi był to trade. CC wygrali se konferencje wschodnią, bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale c***n... Co teraz Celtics odwalili to ja nie wiem.

 

Oddajesz Thomasa, Crowdera, pick od Brooklynu i jakiegoś młodego centra, za Irvinga, którego nawet nie śmiem porównywać do wcześniej wymienionej dwójki.

 

Thomas - gość który notuje Ci 29 pkt na mecz, prowadzi całą drużyną, jest wymieniony za Irvinga, który nie wszedł w prime, cały czas nie będzie w pełni liderem, a do tego jak się okazało jest mega kapryśny, więc jeżeli Bostonowi się nie będzie powodzić to będzie szukał ucieczki. Może i Thomas za rok by odchodził i trzeba by mu było dać maksa, ale to i tak lepszy gracz na najbliższe dwa lata niż Kyrie.

 

Crowder - świetny gracz, mega wszechstronny, do tego w primie. Potrafi zbierać, sypie zza łuku, ma dobrą grę post, no i świetny defensor, taki jaki Cavs się przyda. Boston traci defensora, zbierającego, przez co bardziej oslabli sobie zbiórkę i gościa który ogólnie we wszystkim dobrze się spisze.

 

Oddali pick draftu od Brooklynu, choć nie chcieli go dać za Butlera i Georga. Haha.

 

To pokazuje jak głupi był to trade. CC wygrali se konferencje wschodnią, bez dwóch zdań.

 

mam zupelnie inna ocene irvinga i thomasa, irving 25 lat,mega doswiadczenie, zna smak rywalizacji na najwyzszym mozliwym poziomie i ciagle moze byc lepszy, a to ze jest lepszy od thomasa juz teraz dla mnie to oczywiste. thomas niemal 29 i lepszy nie bedzie, do tego jak juz wielu wspomnialo, celtics przy okazji pozbyli sie jego przyszlorocznego maksymalnego kontraktu . cena niby wysoka, ale warto bylo. thomas dla mnie jest graczem  przereklamowanym , przeciez kiedy wypadal z powodu kontuzj to druzyna wcale nie grala gorzej. jest mega widowiskowy, fajnie sie go oglada, ale ewidentnie brakuje mu genu zwyciezcy. pod presja czesto zawodzi.
 
ale deal dobry dla obu stron. nie mam watpliwosci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal jest dobry dla obu stron, Kyrie jest kozakiem ofensywnie jakich malo

np taki Avery Bradley mowil o tym ze Kyrie jest najtrudniejszym graczem do krycia w calej lidze i to miedzy nim a kolejnym gosciem jest przepasc jesli o to chodzi

 

dodatkowo Cs nie moga wiecznie zbierac tylko assety i zawodnikow bo najzwyczajniej w swiecie nie ma tyle miejsc w rosterze i minut dla kazdego, Crowder jest dobry, ale zostali im jeszcze Brown, Tatum i Hayward, wiec to praktycznie zadna strata

 

ciekawe natomiast jest to, ze ten pick brooklynu tak chronili podobno oferujac wczesniej przerozne picki, ale nie ten, a tutaj tak go dorzucili juz do calkiem solidnego pakietu

 

ze strony Cavs, to powiem tak, jesli z biodrem IT jest na tyle OK, ze nie straci on na szybkosci i ogolnie bedzie gral swoje, no to ten deal wyglada kozacko. Nie myslalem ze da sie wymienic Irvinga nie tracac nic na tym na jakosci, a jednak chyba to zrobili + dodatkowo zaoszczedzili dzieki temu sporo kasy bo tam im spadlo o 25 albo 29 mln

 

strasznie ciekawa sprawa z tym, ze Cavs wymienili go do druzyny, ktora w zasadzie jest ich najwieksza konkurencja na Wschodzie, bo to jest raczej niespotykana sytuacja

 

tak jeszcze konczac, ostatnia rzecz - w glebi serca chcialem zeby Kyrie trafil do jakiejs c***owej druzyny, gdzie bylby gosciem nr1 tak jak chcial i zobaczyl ze to nie jest takie proste i szczerze wierze ze nie dalby rady tej druzyny wywindowac do gory, a tak to trafil do druzyny ktora nie dosc ze ma mase talentu i jest dobrze ulozona, to ma jednego z najlepszych trenerow w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade deadline: Presti widząc, że nie ma szans z Warriors, wypożycza PG13 do Cavs na playoffy za pick Nets i Zizica.

 

P.S. Dobra wymiana dla obu stron. Zarzucałem pół roku temu Aingowi bierność (perspektywa płacenia IT, trzymanie assetów i picków), więc teraz go nie będę obrzucał gnojem, choć oddał na pierwszy rzut oka sporo. Ale i tak mało wiemy - biodro Thomasa może być problemem, Crowder nie był zachwycony walką o Haywarda, Zizić okazał się jednak nie być Jokicem, a pick to tylko pick. To ma potencjał na win-win wg mnie.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku.wa z Angiego. Thomas znowu traktowany jak odpad i piąte koło u wozu, po raz który, 5,6? No ale nic, przynajmniej mój ulubiony skrzat sobie pogra o Misia =)

Może to nie przypadek, że pogonili go z kolejnego zespołu, jak tylko pojawiła się dobra okazja?

 

Celtics nie rozumiem. Nie chcieli uderzać po Butlera i Georgea, bo -

nie będą oddawali picku Brooklynu

Sądzę, że po obecnym offseason optyka mogła się troszkę zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie przypadek, że pogonili go z kolejnego zespołu, jak tylko pojawiła się dobra okazja?

 

gosc ktory rekrutuje cale wakacje zawodnikow do druzyny

fani go kochaja

koledzy z druzyny raczej tez (nie pamietam ani 1 historii o spieciu na linii IT - ktos z Celtics + to jak przyjeli wiadomosc o jego siostrze, chociaz chyba to po prostu ludzka reakcja nie wazne czy kogos lubisz czy nie)

 

wydaje mi sie, ze po prostu menagament kazdej druzyny najzwyczajniej w swiecie boi sie, ze to co robi IT to jest fluke, ze to nie jest mozliwe aby gosc o wzroscie 120cm nadal robil to samo z takim sukcesem i wola go wymienic poki jest u szczytu swojej formy i mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumiały ten ruch Ainge'a. Nie brali Fultza, bo by się kłocił z Thomasem. Teraz na rozegraniu mają Smarta, który jest fajnym defensorem, niezłym zadaniowcem, ale jego słabości muszą być tuszowane. 

Mi się wydaje, że teraz na rozegraniu mają Irvinga, ale co ja tam wiem...

 

Ogólnie wymiana na plus dla obu stron moim zdaniem. 

 

Boston oddał ciążącego pomału IT, a poza nim? No ten pick, ale Crowder do roles na zatłoczone u nich pozycje, a Zizić nic jeszcze nie pokazał w lidze i może nie oceniają go za wysoko. Przede wszystkim dali więcej tlenu Brownowi i Tatumowi. Dodatkowo nie wiemy, jak Kyrie będzie grał sam, bez LeBrona. Poczekajmy, zamiast oceniać, że nie zrobi tego czy tamtego. Upgrade nad krasnalem jest. 

 

Cavs? Też spoko, chociaż IT mi nie pasuje do nich za bardzo, ale Crowder to ciekawe wzmocnienie na skrzydło obok LBJ. Dodatkowo ten pick. 

 

Właśnie, pick - nie zdziwię się, że w lutym poleci w świat za wzmocnienie do walki o misia. Szkoda, że Butler i PG już są niedostępni, bo któregoś można byłoby próbować wyciągnąć. 

Ale kolejne okazje pojawią się na bank w trakcie sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pick - nie zdziwię się, że w lutym poleci w świat za wzmocnienie do walki o misia. Szkoda, że Butler i PG już są niedostępni, bo któregoś można byłoby próbować wyciągnąć. 

Ale kolejne okazje pojawią się na bank w trakcie sezonu. 

 

That's what I am saying.

 

Opcje, które będą i powinny interesować Cavs: PG, DMC i Marc Gasol.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc ktory rekrutuje cale wakacje zawodnikow do druzyny

fani go kochaja

koledzy z druzyny raczej tez (nie pamietam ani 1 historii o spieciu na linii IT - ktos z Celtics + to jak przyjeli wiadomosc o jego siostrze, chociaz chyba to po prostu ludzka reakcja nie wazne czy kogos lubisz czy nie)

 

wydaje mi sie, ze po prostu menagament kazdej druzyny najzwyczajniej w swiecie boi sie, ze to co robi IT to jest fluke, ze to nie jest mozliwe aby gosc o wzroscie 120cm nadal robil to samo z takim sukcesem i wola go wymienic poki jest u szczytu swojej formy i mozliwosci

Spoko. Jakiś powód musi być, i o tym piszę.

 

Za dużo się doszukujesz.  

 

That's what I am saying.

 

Opcje, które będą i powinny interesować Cavs: PG, DMC i Marc Gasol.

Właśnie w domyśle miałem przede wszystkim Gasola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.