Skocz do zawartości

Update Regulaminu - konsekwencje po wywaleniu gwiazdy?


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli proponujesz zeby za kazdym razem przeprowadzac wewnetrzne glosowanie niezalezne od wczesniejszych takich sytuacji? 

 

Tak. Już o tym dyskutowaliśmy na koniec zeszłego sezonu. Podobna rzecz jak z wetem, za dużo jest różnych wariantów, żeby to ująć w jakieś sztywne ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Już o tym dyskutowaliśmy na koniec zeszłego sezonu. Podobna rzecz jak z wetem, za dużo jest różnych wariantów, żeby to ująć w jakieś sztywne ramy.

Akurat w tym przypadku jest pare wariantow na krzyz...

 

Jakos tu cicho, wiec na rozruszanie male podsumowanie - na razie odpowiedzialo na pytania 7 osob i mamy w sumie:

- 100% za tym zeby zawodnik wracal do druzyny, z ktorej wylecial [wiec to powoli zmierza do regulaminu],

- w temacie kar sa 3 rozne pomysly [out, tierowy system i rozwazanie kazdego przypadku osobno] i jest podzial glosow, wiec o ile sie to nie zmieni trzeba bedzie wrzucic ankiete z tymi wlasnie opcjami,

- w ocenie okolicznosci tylko jeden glos byl przeciw ich uwzglednieniu, wiec przydalyby sie nastepne zeby wiedziec w ktora strone to ma isc [zaklepanie vs ankiete,

- odnosnie kryteriow ktorzy zawodnicy sie kwalifikuja jest rozjazd po calosci w tym unikanie granicy...

to wg mnie mocno komplikuje ten przepis bo nie jest jasne kogo ma dotyczyc, czy z tego mozna wyciagnac wniosek, ze preferujecie podejscie "wiem kiedy zobacze" czyli bedzie na pewno wiadomo kiedy go stosowac?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) co powinno sie dziac ze zdrowa gwiazda, ktora laduje na waiverze?

Zawsze wracac do druzyny, z ktorej zostala wywalona poprzez edytowanie skladow przez komisza czy cos innego? Co?

 

2) czy/jakie konsekwencje powinny spotkan GMa, ktory wywali zdrowa gwiazde?

 

3) czy/jakie powinno miec znaczenie co stalo za wywaleniem?

Bez roznicy czy bylo to przypadkowe klikniecie czy reakcja na jakies wydarzenia w lidze?

 

4) jakiego kalibru zawodnikow [i jak mierzonego!] powinien dotyczyc ten przepis?

Innymi slowy, kogo uznajemy za gwiazde i moze co wazniejsze czy moze chodzic o nizsza polke graczy?

Gdy zdrowy zawodnik warty np 25$ laduje na waiverze to jest tylko problem danego GMa czy juz ligi?

 

 

W innej lidze miałem taką sytuację, że koleżka wyrzucił Draymonda Greena zamiast Dannyego Greena. Była to z jego strony zwykła omyłka i kliknął nie tego Greena co chciał. Zgłosił się od razu że pomyłka i czy można przywrócić i nikt nie protestował i odpowiedni Green wrócił do składu:) Ogólnie jeśli jest to pomyłka i ktoś to zgłosi to przywróciłbym do jego składu, bez konsekwencji, ale jeśli byłoby to celowe działanie, to nic bym nie robił, tylko zostawił tradycyjnej lictacji waiverów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy coraz mniej osob ma ochote dyskutowac o zasadach? ;-) W takim klimacie srednio sensowne mi sie wydaje zakladanie 2-3 ankiet odnosnie relatywnie rzadkiego wydarzenia.

Jesli zawodnik nie figuruje na liscie "can't cut", to ja bym sobie tym nie zawracał głowy.

Bo z jednej strony gonimy za stworzeniem warunków i zasad, które by promowały "czystą rozrywkę opartą na radości i pełnym fair-play".

A z drugiej nie zauważamy że przy okazji tworzy się coraz bardziej restrykcyjny system, który taką radość może zwyczajnie zabijać.

Ja juz dawno się pogodziłem z faktem, że świetego graala zasad nie uda się stworzyć i co jakiś czas bedzie sie trafiała gnida ktora złośliwie będzie psuć innym zabawę. I takiemu cieciowi kit w oko i kawałek szkła w zad.

To tyle ode mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zawodnik nie figuruje na liscie "can't cut", to ja bym sobie tym nie zawracał głowy.

Eee yyy, nie uzywany listy "can't cut", wiec nikogo na niej nie ma ;-)

 

Ja juz dawno się pogodziłem z faktem, że świetego graala zasad nie uda się stworzyć i co jakiś czas bedzie sie trafiała gnida ktora złośliwie będzie psuć innym zabawę. I takiemu cieciowi kit w oko i kawałek szkła w zad.

Proponuje dodac to do regulaminu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.