Skocz do zawartości

Sixers - Celtics 11.01.2018 Londyn


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja nie zdążyłem, odpaliłem stronę 3h po otwarciu sprzedaży ;].

Jak stanieją trochę od resellerów, to pomyślę.Z tym, że rozmawiałem z kolegą Anglikiem, który był wielokrotnie na tej hali i mówił, żeby nie brać biletów na górze, bo nic kompletnie nie widać, a telebimów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj, gdyby ktoś był zainteresowany to mam do odsprzedania 2 bilety w sektorze 118. Kolega zrezygnował - za droga wyprawa.

Udało mi się zdobyć dodatkowy pojedynczy bilet dla siebie w sektorze z boku boiska więc z chęcią oddam te dwa bilety (miejsca obok siebie).

 

Oczywiście po cenie zakupu, nie szukam okazji do zysku ;)

 

Więcej info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem możliwość wejścia do "pokoju" ze sprzedażą biletów, ale to była jakaś lipa, żadnego wolnego biletu(chciałem 3 szt. z puli najdroższych, później zaznaczałem, że obojętnie jaki, a i tak lipa) ani w przedsprzedaży ani w oficjalnym terminie, może ja miałem takie szczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stubhubie po 400 funtow sobie wolaja, nawet dla mnie tu mieszkajac to jest kupa siana zeby za jeden mecz tyle placic.

Mam nadzieje ze do stycznia ceny sie unormalizuja i upoluje cos na ostatnia chwile

 

400 funtów za mecz? Pogięło ich? Ja rozumiem, że to mecz NBA i koszykówka na najwyższym szczeblu ale mimo wszystko ceny są kosmiczne. Z drugiej zaś strony w Europie mieszka o wiele, wiele więcej fanów koszykówki niż hala jest w stanie pomieścić więc zgaduję, że gdyby cena osiągnęła jeszcze większy pułap to i tak hala pękałaby w szwach a bilety rozeszłyby się w parę minut.

 

Wie ktoś ile trzeba było zapłacić jeżeli dostało się za bilet w regularnej cenie w przedsprzedaży? A raczej jak wyglądały widełki cenowe jeżeli chodzi o różne sektory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 funtów za mecz? Pogięło ich? Ja rozumiem, że to mecz NBA i koszykówka na najwyższym szczeblu ale mimo wszystko ceny są kosmiczne. Z drugiej zaś strony w Europie mieszka o wiele, wiele więcej fanów koszykówki niż hala jest w stanie pomieścić więc zgaduję, że gdyby cena osiągnęła jeszcze większy pułap to i tak hala pękałaby w szwach a bilety rozeszłyby się w parę minut.

 

Wie ktoś ile trzeba było zapłacić jeżeli dostało się za bilet w regularnej cenie w przedsprzedaży? A raczej jak wyglądały widełki cenowe jeżeli chodzi o różne sektory?

 

Od 45 (górne trybuny) do 200 funtów (sektory przy boisku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 40 do 200 funtow za najlepsze miejsca.

Probowalem kupic w przesprzedazy i w normalnej sprzedazy, axs sobie wymyslilo zeby nie robic tradycyjnej kolejki tylko randomowo wybierano ludzi, efekt? Bilety po 4 stowy na stubhubie od razu po tym jak bilety byly wysprzedane...Ludzie na twitterze wylewali pomyje na nich bo to strasznie walkiem smierdzi.

No niestety taka jest cena, duzo ludzi sie szarpnelo ale moge sie zalozyc ze do Stycznia ceny spadna bo nie ma az tylu szalencow zeby 400 funtow placic za mecz NBA. Rozumiem gdyby to byly Playoffs czy nawet w Finals w europie, moglbym nawet tyle wydac ale nie za zwykly RS game...

Ktos sie orientuje jak cenowo wygladaly mecze NFL na Wembley? Rok czy dwa lata temu grano max 2 mecze teraz jakos od miesiaca co niedziele w centrum Londynu ciagle widuje ludzi w koszulkach footballu. Daje sobie reke uciac ze teraz ceny spadly przez te regularne mecze.

BTW szczerze powiedziawszy wolalbym te 4 stowy dolozyc do wycieczki do stanow i tam obejrzec mecz za 50 dolarow max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 40 do 200 funtow za najlepsze miejsca.

Probowalem kupic w przesprzedazy i w normalnej sprzedazy, axs sobie wymyslilo zeby nie robic tradycyjnej kolejki tylko randomowo wybierano ludzi, efekt? Bilety po 4 stowy na stubhubie od razu po tym jak bilety byly wysprzedane...Ludzie na twitterze wylewali pomyje na nich bo to strasznie walkiem smierdzi.

No niestety taka jest cena, duzo ludzi sie szarpnelo ale moge sie zalozyc ze do Stycznia ceny spadna bo nie ma az tylu szalencow zeby 400 funtow placic za mecz NBA. Rozumiem gdyby to byly Playoffs czy nawet w Finals w europie, moglbym nawet tyle wydac ale nie za zwykly RS game...

Ktos sie orientuje jak cenowo wygladaly mecze NFL na Wembley? Rok czy dwa lata temu grano max 2 mecze teraz jakos od miesiaca co niedziele w centrum Londynu ciagle widuje ludzi w koszulkach footballu. Daje sobie reke uciac ze teraz ceny spadly przez te regularne mecze.

BTW szczerze powiedziawszy wolalbym te 4 stowy dolozyc do wycieczki do stanow i tam obejrzec mecz za 50 dolarow max?

Ceny w USA też poszły w górę ale pytanie jaki mecz Ciebie interesuje bo Golden już trzeba położyć te 100 dolców za miejsca wysoko położone

Ale poza MSG czy United Center ceny są rozsądne.

 

Inna sprawa ,że dwa lata temu było podobnie - bilety zniknęły w kilka minut a potem nagle pojawiły się ze sporą przebitką w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w USA też poszły w górę ale pytanie jaki mecz Ciebie interesuje bo Golden już trzeba położyć te 100 dolców za miejsca wysoko położone

Ale poza MSG czy United Center ceny są rozsądne.

 

Inna sprawa ,że dwa lata temu było podobnie - bilety zniknęły w kilka minut a potem nagle pojawiły się ze sporą przebitką w sieci

Topowe druzyny czy takie lokacje jak MSG zawsze beda sie sprzedawac , 100 dolarow imo to nie jest dramat(okolo 60 funtow) ale nadal nikt nie wola po 400 dolarow za najtansze miejsca plus do Londynu nie przyjezdzaja Cavs i Warriors tylko Celtics i 76ers z ktorych tylko ci pierwsi cos w tej lidze znacza(chociaz teraz przez kontuzje Haywarda wszystko sie pozmienialo). Do tego tak jak kolega wspomnial w o2 center na Greenwich jak siedzisz na gorze to uja widac. Kiedys poszedlem na koncert z kumplem na spontanie wzielismy bilety na samej gorze i widocznosc beznadziejna a co dopiero na meczu kosza, skonczyloby sie na tym ze odpalilbym streama na telefonie zeby widziec co sie dzieje na parkiecie.

Tak jak pisalem wyzej, jak sie uda w Styczniu za rozsadna cene upolowac bilet to sie wybiore, a tak to juz wole poczekac na wyjazd do stanow i tam sie wybrac na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o Staples Center, które jak „przystało” na drugie największe miasto Stanów Zjednoczonych rządzi się również wysokimi cenami za bilety.

Bilety na Lakers w Staples Center nie są drogie na Pistons w Halloween można kupić już od $13 ,na Nets 3/11 droższe ze względu na DLO kosztują od $32.Sixers 15/11 od $25,na GSW 25/11 od $92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.