Skocz do zawartości

Sixers - Celtics 11.01.2018 Londyn


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się wybiera?

Ktoś już był kiedyś na meczu NBA w Europie a zwłaszcza w w tej hali i mógłby się podzielić wrażeniami i podrzucić jakieś info na temat miejsc, cen i jak szybko się rozchodzą bilety?

Niestety nie dotarłem do informacji kiedy dokładnie będzie sprzedaż biletów - ktoś coś wie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku na Pacers - Nuggets. Na pewno nie oszczędzaj na bilecie na mecz, z górnych sektorów słabo widać, a przy każdym wejściu stoi ochroniarz i wydaje mi się, że byłby problem żeby dostać się na nie swój sektor. Bilet kupowałem na początku listopada, parę dni po starcie sprzedaży i wybór miejscówki był już dość ograniczony. W tym roku sezon staruje wcześniej więc pewnie i bilety na mecz w Londynie dostępne będą te ~2 tygodnie szybciej.

 

Jeśli się wahasz czy jechać to polecam, chociaż mecz w zeszłym roku nie był wyrównany to bawiłem się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie oszczędzaj na bilecie na mecz, z górnych sektorów słabo widać, a przy każdym wejściu stoi ochroniarz i wydaje mi się, że byłby problem żeby dostać się na nie swój sektor. Bilet kupowałem na początku listopada, parę dni po starcie sprzedaży i wybór miejscówki był już dość ograniczony.

 

Z ciekawości w jakiej cenie w zeszłym roku zakupiłeś bilet i jak to wygląda jeśli chodzi o ceny "niżej/bliżej" parkietu? Orientujesz się może?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jechać 2 lata temu z kolegami, ale się rozchorowałem. Koledzy byli zachwyceni, bilety potwierdzam warto kupować bliżej parkietu, bo z dolnych sektorów nawet schodzili pod parkiet (ochroniarze jakoś szczególnie nie ganiali) i wzięli autografy! Z górnych to niemożliwe (tak mówili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet zagrał w 30 meczach w 3 lata. Ja tam wole sie nie nastawiać ze bedzie grał gdziekolwiek 

A ja myślę/mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, że w tym sezonie już zagra w 50-60 spotkaniach bez większych kontuzji i już nie będą na niego tak chuchać. Talent ma gigantyczny, tylko i aż zdrowie go hamuje.

Limit pecha zdrowotnego Sixers już chyba wykorzystało, choć ten pech zmieniali na szczęście, bo jak Embiid byłby od razu zdrowy to nie byłoby Simmonsa i Fultza. Nie ukrywam, że chęć wyjazdu na ten mecz jest podyktowana w dużej mierze chęcią obejrzenia Embiida, bo wciąż wierzę, że to będzie ktoś w historii tej ligi.

Jak nie zagra to trudno.

Jak ktoś planuje wyjazd na ten mecz to może się jakoś zorganizujemy by bilety kupić w tym samym miejscu?

Organizacja wyjazdu, czyli nocleg i przelot to w moim przypadku odpada, bo prawdopodobnie połączę to z wyjazdem z rodziną na zwiedzanie i odwiedzanie rodziny  Anglii, ale na meczyk bym z kimś się wybrał.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości w jakiej cenie w zeszłym roku zakupiłeś bilet i jak to wygląda jeśli chodzi o ceny "niżej/bliżej" parkietu? Orientujesz się może?

 

Dalem 1 400zł, siedziałem w dolnym sektorze mniej więcej w jego środku. Na górny sektor wychodziło koło 900 - 1 000zł jeśli mnie pamięć nie myli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem 1 400zł, siedziałem w dolnym sektorze mniej więcej w jego środku. Na górny sektor wychodziło koło 900 - 1 000zł jeśli mnie pamięć nie myli. 

No to ładna cena. Myślałem, że jednak z połowa tego :( Trochę szok a może po prostu nie sprawdzałem wcześniej jaka to może być cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna to mało powiedziane. Byłem w O2 przy okazji ATP Final Tour (tenis, jakby ktoś nie ogarnial), i płaciłem 5 razy mniej za sesję. W zasadzie za mecz towarzyski taka kasa? kpina. W USA bilety za śrubki. Jak kogoś stać na 1700 za mecz w Londynie, to lepiej odłożyć kasę, i taki mecz zobaczyć przy okazji wycieczki do Stanów. Przynajmniej zobaczysz mecz, a nie żenadę jaka odstawili rok temu w Europie Pacers.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.