Skocz do zawartości

Eurobasket 2017


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Brak pewności siebie to od zawsze główny problem Koszarka na takich imprezach. Gość nie ma złego rzutu, ale za każdym razem kiedy jest czysty waha się albo podaje do krytego. 

To jest wina trenerów. Wystarczy mu powiedzieć rzucaj, a reszcie zespołu robimy pozycje Łukaszowi i odzyska pewnosc siebie w minutę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian. Lanie od każdego będzie oprócz cieniutkiej Islandii. Konczcie wstydu oszczedzcie.

 

Po 1 nadal myślę tak jak przed turniejem (a nawet jeszcze bardziej widząc jak Grecja sobie radzi na turnieju), że są oni do pokonania. Finlandia w tym momencie prowadzi z nimi więc jeśli wygrają to mecz z Grecją będzie meczem o wyjście z 4 miejsca.

 

Trochę pechowo przegrywamy ale pomimo masy błędów czy mecz z Finlandią, Francją czy nawet Słowacją nazywasz laniem? Minimalna porażka z Francją to sukces mimo wszystko, Finlandia prowadziła kilkunastoma punktami a my przegrywamy dopiero po 2 dogrywkach.. To nie jest lanie.

 

Co prawda gra Polaków nie podoba mi się w większości przypadków na tym turnieju jednak przed turniejem miałem przed oczami o wiele gorsze scenariusze ukazujące prawdziwe "lanie" pokroju różnicy 20+ punktów. Jak na razie tego nie było ani nic zbliżonego więc nie ma co narzekać. ;)

 

Niedługo wszystko się wyjaśni. Awans z grupy będzie sukcesem.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nadal myślę tak jak przed turniejem (a nawet jeszcze bardziej widząc jak Grecja sobie radzi na turnieju), że są oni do pokonania. Finlandia w tym momencie prowadzi z nimi więc jeśli wygrają to mecz z Grecją będzie meczem o wyjście z 4 miejsca.

 

Trochę pechowo przegrywamy ale pomimo masy błędów czy mecz z Finlandią, Francją czy nawet Słowacją nazywasz laniem? Minimalna porażka z Francją to sukces mimo wszystko, Finlandia prowadziła kilkunastoma punktami a my przegrywamy dopiero po 2 dogrywkach.. To nie jest lanie.

 

Co prawda gra Polaków nie podoba mi się w większości przypadków na tym turnieju jednak przed turniejem miałem przed oczami o wiele gorsze scenariusze ukazujące prawdziwe "lanie" pokroju różnicy 20+ punktów. Jak na razie tego nie było ani nic zbliżonego więc nie ma co narzekać. ;)

 

Niedługo wszystko się wyjaśni. Awans z grupy będzie sukcesem.

Niby tak. Ale pamieta sie wygrane a nie piękne przegrane. Przegrana to przegrana. Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież liczy się, że serce zostawili i byla wola walki, nie?

 

Taylor ma szczęście, że dostał przedłużenie przed turniejem, bo teraz by go na 100% nie dostał.

no nie wiem, jego bytność na stołku to chyba tylko znak że niezbyt kogokolwiek w związku interesują losy repry i ogólnie polskiej koszykówki. Ta ekipa może mega nie jest ale jestem pewny że dałoby się z niej sporo więcej wyciągnąć i to byłaby zawsze jakaś podbudowa dla całego basketu u nas, a tak to tylko perspektywy są coraz słabsze

 

Na marginesie, Prezes PZKosz odwołany. Głównie przez śmieszne wyniki finansowe

no nieważne przez co ważne że tą pałę bahańskiego odwołali, w meczu z Finlandią też bym się nie obraził gdybyśmy wygrali bo ktoś potrafi piłkę wprowadzić do gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, jego bytność na stołku to chyba tylko znak że niezbyt kogokolwiek w związku interesują losy repry i ogólnie polskiej koszykówki. Ta ekipa może mega nie jest ale jestem pewny że dałoby się z niej sporo więcej wyciągnąć i to byłaby zawsze jakaś podbudowa dla całego basketu u nas, a tak to tylko perspektywy są coraz słabsze

 

no nieważne przez co ważne że tą pałę bahańskiego odwołali, w meczu z Finlandią też bym się nie obraził gdybyśmy wygrali bo ktoś potrafi piłkę wprowadzić do gry :P

Bachański już 0d listopada 2015 nie jest preziem, teraz odwołali gościa o nazwisku Widomski ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy twierdzą, że po boisku biega Andetokunmbo i ogólnie gra średnio 9 min na mecz na Eurobaskecie. K...a ręce opadają. A kilka minut wcześniej mówili, że nie ma go w kadrze Grecji. Czy ktoś z reżyserki nie może tym pajacom powiedzieć że pieprzą bzdury?

 

Antek nie gra. Jego brat gra :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli blisko, nie gra 9 minut, a 17, ale za to punktów zdobywa 9 :P

Mi się ta wypowiedź komentatora podobała: "Złapał piłkę i odrazu rzucił, to jest mocna broń w obecnej koszykówce".

W sumie może ten Michałowicz nie jest taki zły?

Eee tam. Radek Spiak jak komentował na Elevenie to dawał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po turnieju.. generalnie to wszystkie mecze były do wygrania, a nasi wszystkie przejebali (meczu z Islandią nie liczę, bo z nimi to szansę miałaby nawet reprezentacja e-nba), w końcówkach meczu naszym kompletnie odcina prąd, brakuje też jakiegoś gościa, który mógłby to w końcówce pociągnąć.

 

Może też udałoby się coś wygrać, gdyby nie to, że obwodowi rywali w meczu z Polską rozgrywają swoje najlepsze spotkania na tym turnieju, serio nie można nic zrobić z tą obroną na obwodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.