Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Porter musi przejść operację pleców... FCUK.

Generalnie LAC bezpłciowo wybrali.

 

niby tak ale ogólnie trafili im się bdb grajkowie którzy za rok dwa mogą być niezłymi starterami, nie zaryzykowali ale imo dobry draft dla nich

Gościu pół roku temu był numerem 1 w mockach jeszcze. I kto miał zaryzykować jak nie zespół z dwoma pickami z loterii?

zgoda, ale my mówimy o kolesiu z tak poważnymi znakami ? że w sumie to im się nie dziwie, porter jr to jest totalny hype i wiara w potencjał

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok i niedowierzanie395fad44acef512575dc91530b551765.jpg

Tymczasem:

Dallas is reportedly determined to make a playoff push next year. It's worth noting Mark Cuban has been linked to Dwight Howard in the past. It remains to be seen what kind of market D12 will have as a free agent, but the Mavericks are a possibility.https://t.co/YLa4uVmgwD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS:

Many teams expressed a level of concern about Lonnie Walker’s medical information, according to multiple sources, which has played a role in his slide out of the lottery. Will be curious to see where he lands — now a lottery-level talent at a discount price.

Zaire to PHO!

Shams Sources: Philadelphia is trading Mikal Bridges to Phoenix for Zhaire Smith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikalowi złamali serce...

 

 

Jego matce tez ;)

 

Kurde Zhaire nie w „moim” zespole, a wybrany tak blisko Denver i Bucks.

może sam chłopak chciał się wynieść, szczególnie po tym jak ta jego mama mówiłą że będzie mogła go mieć na oku :P słowem nie wiem czy to ja już taki stary że klasyfikuje babki w okolicach 40 jako całkiem niezłe :) czy to niektóre z tych matek miały te dzieciaki jeszcze jako nastolatki, co pewnie u czarnych w stanach nie jest specjalnie niezwykłe, że się człowiek zastanawia czy to na pewno matka tego grajka czy może siakaś narzeczona :P:)

 

cholera Hureter i donte poszli, z moich picków tylko się już Thomas ostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donte w Bucks

Zaire super fit na przyszłość na SG.

ogólnie Zaire pewnie fajniejszy grajek, ale dla sixer to chyba jednak na teraz fit znacznie gorszy

 

Za to kocham Jazz, jaka inna organizacja wybrała by Allena w 1rd  :topsy_turvy::) mój pick... na 2rd, zakładam @Danny że notowania Jazz w twoich oczach spadły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej banalne wnioski:

 

1. Mavs GOAT.

2. Atlanta Kings.

3. Świetny ruch Sixers, bo ten pick to jest unprotected Miami '21. No i mam zaufanie do Shameta, bo kilkukrotnie Brown już wyciągnął starych graczy z college'u i zrobił z nich rolesów w NBA.

4. Chyba Wizards będą szukali jakiejś wymiany, skoro wzięli kolejnego obwodowego.

5. Suns przepłacili Bridgesa, ale Okobo-Booker-Bridges-Jackson-Ayton wygląda świetnie na papierze, byleby nie weszli w złe umowy. Może powinni brać Doncicia albo Jacksona, ale ten skład wygląda naprawdę dobrze. Nie wiem czy Okobo będzie starterem, ale znalezienie startującego PG w obecnej lidze nie jest jakimś wielkim problemem. Nie dziwię się, że przepłacili Bridgesa, bo to jest dla nich fantastyczny fit, właściwie załatwia ich problem z fitem, gdzie na ''3'' musieli mieć strzelca (Jackson) i obrońcę (Booker).

6. Orlando i Memphis w normie, ale ci pierwsi mieli pecha z Youngiem, bo dalej nie mają nikogo na kim można oprzeć atak. Ale pod względem atletyzmu front Isaac-Gordon-Bamba wygląda świetnie.

7. Wzięcie z #13 Robinsona (grubo powyżej projections) chyba jednak ogranicza szanse na trade po Kawhiego w wypadku Clippers, a same ruchy (SGA, Robinson) mocno średnie na ten moment, byłem przekonany, że wezmą MPJ.

8. Nuggets zrobili to co powinni, high risk-high reward to jest to, co powinien robić borderline PO team mając szansę na Portera, nawet jeśli on nie ma kręgosłupa.

9. Jak C's zrobią steala z Williamsem... IMHO nie zrobią. :smile:

10. Bardzo niektórych prospektów zweryfikować musiały workouty (Melton #46 np.) i myślę, że to nie jest przypadek.

11. Fajne picki Soty.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.